Użytkownicy przeglądający ten dział: 16 gości
|
kostki, efekty, pedały
|
|||||
| Temat / Autor [mal.] | Odpowiedzi | Wyświetleń | Ostatni post | ||
| Ogłoszenia | |||||
| REGULAMIN BAZARU | - | - | 05-05-2012, 11:07 AM | ||
| REGULAMINY (OGÓLNY, REPUTACJA, B-HOOD) | - | - | 03-30-2010, 04:35 PM | ||
| Zwykłe wątki | |||||
[sprzedam] Ashdown Envelope Filter
10-19-2014, 06:09 PM
|
0 | 2448 |
10-19-2014, 06:09 PM Ostatni post: Mr.Green |
||
[sprzedam] Kable do łączenia efektów
11-14-2017, 03:55 PM
|
0 | 2411 |
11-14-2017, 03:55 PM Ostatni post: mSz |
||
[sprzedam] Wren and Cuff - Tall Font Russian
08-08-2021, 08:19 AM
|
1 | 3724 |
09-20-2021, 08:18 PM Ostatni post: mSz |
||
[sprzedam] Boss GEB-7
02-11-2015, 04:36 PM
|
0 | 2034 |
02-11-2015, 04:36 PM Ostatni post: mucza3 |
||
[kupię] Exar MK-04 Moby Dick
06-16-2014, 05:10 PM
|
0 | 2696 |
06-16-2014, 05:10 PM Ostatni post: mzmudek |
||
[sprzedam] EBS Valvedrive i Aria Pro II
06-24-2014, 07:54 AM
|
0 | 2753 |
06-24-2014, 07:54 AM Ostatni post: neterm |
||
[sprzedam] BigMuffPi
01-03-2016, 09:37 AM
|
0 | 1839 |
01-03-2016, 09:37 AM Ostatni post: noise_art |
||
[sprzedam] EHX Bass Big Muff Pi
07-14-2015, 07:30 PM
|
2 | 4166 |
08-13-2015, 11:21 AM Ostatni post: noobkill |
||
[sprzedam] Boss OC-2 Made in Japan 350pln
06-29-2014, 09:54 PM
|
0 | 2593 |
06-29-2014, 09:54 PM Ostatni post: obserwacja |
||
[sprzedam] Podloga EBS
05-11-2015, 06:49 PM
|
3 | 4662 |
06-25-2015, 05:31 PM Ostatni post: Swits |
||
[sprzedam] Taurusa T-Di - 450 zł
06-22-2014, 04:47 PM
|
1 | 3449 |
08-04-2014, 10:37 AM Ostatni post: paka |
||
[zamienię] Digitech Whammy 4 na Digitech Bass Whammy nowy
12-23-2014, 01:37 PM
|
1 | 2674 |
12-31-2014, 10:47 AM Ostatni post: paluch1986 |
||
[sprzedam] DBX 266 XL
12-08-2016, 02:40 PM
|
2 | 3226 |
01-19-2017, 09:23 AM Ostatni post: paluch1986 |
||
[sprzedam] Alesis 3630
12-08-2016, 02:40 PM
|
2 | 3480 |
01-19-2017, 09:23 AM Ostatni post: paluch1986 |
||
[sprzedam] Motu 2408 MK II i Motu PCI-324
12-08-2016, 02:43 PM
|
2 | 3400 |
01-19-2017, 09:23 AM Ostatni post: paluch1986 |
||
[sprzedam] EBS Octabass, jak nowy
10-13-2014, 08:56 PM
|
1 | 3069 |
10-25-2014, 06:34 PM Ostatni post: pasieki |
||
[sprzedam] Empress Fuzz
01-28-2015, 01:00 PM
|
0 | 2114 |
01-28-2015, 01:00 PM Ostatni post: pasieki |
||
[sprzedam] Kompresor TAURUS TUX Black Line tanio!
07-12-2015, 10:04 AM
|
0 | 2107 |
07-12-2015, 10:04 AM Ostatni post: Pavton |
||
[sprzedam] Taurus T-Di MK2 preamp
02-21-2018, 10:33 AM
|
0 | 3088 |
02-21-2018, 10:33 AM Ostatni post: pawelopez |
||
[kupię] Boss rv-3
09-09-2014, 11:18 AM
|
0 | 2132 |
09-09-2014, 11:18 AM Ostatni post: Paweł Wszołek |
||
- Nowe posty
- Popularny wątek (nowe)
- Popularny wątek (brak nowych)
- Brak nowych postów
- Zawiera Twoje posty



