Head Ashdown CTM-30 pełna lampa, stan idealny, dobre lampy
#1
Sprzedam wzmacniacz Ashdown CTM-30. Made in UK. Jestem pierwszym właścicielem, kupiłem go 3 lata temu w Maczos Bass Shop, nigdy nie opuścił mojego domowego studia nagrań, gdzie utrzymuję stałą temperaturę i niską wilgotność powietrza cały rok. Stan praktycznie sklepowy. Wszystkie lampy wymienione na specjalny zestaw do tego wzmacniacza z Watford Valves:
Ecc83- ecc83 STR Harma
Ecc82-5814A Philips
El84 –E84L Harma
...razem 540zł.

Nowy kosztuje ok. 4000zł (np: https://www.muziker.pl/sk/ashdown-ctm-30), + lampy = 4500zł, sprzedaję poniżej pół ceny za 2000zł + lot.

W moim studio brzmi potężnie nawet przy głośnym zespole i ŚWIETNIE nagrywa. Zapraszam na test (W-wa, Ochota). Do sali prób zespołu idealny, chyba, że ktoś naprawdę uprawia nieziemsko głośne granie Smile

MAM ZDJĘCIA - CHĘTNIE WYŚLĘ MAILEM, bo nie wiem, jak dodać do forum, odkąd Photobucket wprowadził opłaty...
Odpowiedz
#2
Imgur, tam teraz foty za darmo można wrzucić a i prostszy w obsłudze od photobucketa. Wink
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A

Odpowiedz
#3
(11-03-2017, 07:20 AM)Doman napisał(a): Imgur, tam teraz foty za darmo można wrzucić a i prostszy w obsłudze od photobucketa. Wink

Po przykrym doświadczeniu z Photobucket'em, który nagle stał się płatny, nie będę już uprawiał innych takich serwisów, gdzie dziś jest za darmo, a jutro - nie wiadomo... Stawiam własny serwer FTP na mojej domenie. Ale na razie oto link do aukcji na eBay'u, tam są zdjęcia:

https://www.ebay.co.uk/itm/Ashdown-CTM-3...Sw401Z-idS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości