monitory douszne
#1
witam brać,
Zaszła potrzeba zakupienia monitora dousznego w kapeli folkowo - rockowej. Z racji, że nie za bardzo się orientuje w temacie, proszę o wypowiadanie się w temacie. Co wybrać, jakie sami posiadacie, na co zwrócić uwagę, może jakieś konkretne modele godne polecenia?
Odpowiedz
#2
Zacznijmy od budżetu, jaki zamierzasz przeznaczyć na całą zabawę, czy interesuje Cię system przewodowy czy zamierzacie iść w bezprzewody? Ktoś z kapeli już korzysta czy to dla całego zespołu będzie nowość?
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet


Odpowiedz
#3
Ja spytałbym jeszcze z czego będziecie sygnał wyprowadzać, bo to też ważne.
Ja używałem przewodowego Behringera i słuchawek KZ, ale nie pamiętam modelu.

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
#4
Cały zespół przejdzie na bezprzewodowy system. Budżet to około 500 zł ale za same słuchawki, bez systemu bezprzewodowego.

edit:

sygnał wyprowadzony z cyfrowego miksera do systemu bezprzewodowego
Odpowiedz
#5
W tym budżecie używałem przez wiele lat Shure SE215 dopóki kolega mi ich nie rozdeptał. Dobrze tłumią otoczenie, są niezawodne i części eksploatacyjne bez problemu do nich dostaniesz. Brzmią przyzwoicie, nie jakoś wybitnie szczegółowo ale da się w nich grać.

Jeśli chodzi o same bezprzewody to przerobiłem kilka półek cenowych z różnymi zespołami i jeśli planujecie przeznaczyć poniżej 3k za sztukę to przemyślcie jednak puszczenie jak największej ilości IEMów po kablach. Wychodzi dużo taniej a jakość i niezawodność zauważalnie na plus.
Gram rocka, grunge, covery oraz wesela Cool
Odpowiedz
#6
Używam fijo fh3 i wzmacniacz słuchawkowy Fischer. Bardzo polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości