basscity.eu
Ampeg B-HOOD - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Ampeg B-HOOD (/thread-18.html)



RE: Ampeg B-HOOD - depravedsouls - 04-01-2012

mysle ze svt210he bedzie dobrym dopelnieniem do svt15e,tylko niewiem jakie tam glosniki wstawic w miare tanie a przyzwoite.Mysle takze o trace elliot 210 kopi jakiejs,zobacze jeszcze co i jak.


RE: Ampeg B-HOOD - rob - 04-01-2012

(03-31-2012, 03:09 PM)rob napisał(a): Wybieram się na próbę... Byku Bass użyczył mi swój stack ampeg Emotka_2755...już się nie mogę doczekać Big Grin

...i narobiło mi gassu Big Grin
Grałem dokładnie na Ampeg SVT III PRO z niebiesko czerwonym logo plus EDEN D115XLT.Na pewno kiedyś poproszę o numerek Wink


RE: Ampeg B-HOOD - depravedsouls - 04-03-2012

burning dlaczego nie używać gwizdka w tym svt210he jeżeli jest taki sam a myślę że jest, jak w 410he?


RE: Ampeg B-HOOD - Asgar - 04-06-2012

Czy porównywał ktoś bezpośrednio kolumnę 610 HLF USA z obecnie produkowaną na wschodzie? Czy to prawda, że sklejka w niej zastosowana jest innej grubości? Czy głośniki są te same?


RE: Ampeg B-HOOD - gsb - 04-06-2012

Nie porównywałem, ale głośniki są inne na pewno.


RE: Ampeg B-HOOD - mazdah - 04-06-2012

(04-06-2012, 09:15 AM)Asgar napisał(a): Czy porównywał ktoś bezpośrednio kolumnę 610 HLF USA z obecnie produkowaną na wschodzie? Czy to prawda, że sklejka w niej zastosowana jest innej grubości? Czy głośniki są te same?

Przede wszystkim zastosowana jest SKLEJKA.
Roczniki 2001-2005 USA były robione z płyty OSB. Głośniki też były delikatnie inne niż we wcześniejszych.

Odkąd Ampega przejął LOUD, wrócili do sklejki. Głośniki chińskie, ale podobno według specyfikacji sprzed 2001.
Absolutnie nie ma co się tych paczek bać.



RE: Ampeg B-HOOD - Asgar - 04-06-2012

(04-06-2012, 09:22 AM)mazdah napisał(a): Przede wszystkim zastosowana jest SKLEJKA.
Roczniki 2001-2005 USA były robione z płyty OSB. Głośniki też były delikatnie inne niż we wcześniejszych.

Odkąd Ampega przejął LOUD, wrócili do sklejki. Głośniki chińskie, ale podobno według specyfikacji sprzed 2001.
Absolutnie nie ma co się tych paczek bać.

Ogrywałem tą pakę z ok 2009 roku jeszcze produkcji USA i zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, także zastanawiam się czy chiniol zabrzmi równie godnie. Wink


RE: Ampeg B-HOOD - mazdah - 04-06-2012

Moim zdaniem nie powinno być gorzej :] Zwłaszcza że jeśli to były okolice 2009 to raczej już nie była USA. Zdaje się że od 2006-2007 już były chiny i vietnam. Miałem wietnamską lodówę i także masakrowała :]


RE: Ampeg B-HOOD - Asgar - 04-06-2012

(04-06-2012, 09:50 AM)mazdah napisał(a): Moim zdaniem nie powinno być gorzej :] Zwłaszcza że jeśli to były okolice 2009 to raczej już nie była USA. Zdaje się że od 2006-2007 już były chiny i vietnam. Miałem wietnamską lodówę i także masakrowała :]

To był jeden z ostatnich wypustów USA, sprawdzałem na tabliczce znamionowej, nie pamiętam właśnie dokładnie daty produkcji, ale brzmiała potężnie. Wink


RE: Ampeg B-HOOD - depravedsouls - 04-06-2012

tak roznicy nie ma praktycznie jak w paczkach 410hlf sa chyba inne cewki i naklejki sa z boku a nie na calym magnesie,a jak bedzie to tak jak bas z plytka lub bez.


RE: Ampeg B-HOOD - Świniak - 04-07-2012

A ja stałem się ostatnio właścicielem PF 500, napędzam nim "słynną" MAGówkę Ashdowna 4x10, którą udało mi się kupić baardzo tanio.

Gniecie konkretnie, przebija się całym pasmem. Cholernie selektywny zestaw, w jazgocie gitar i bębnów słychać nawet brzęczenie i pomruk ze strun obijających się o pojedyncze progi. Hifi nie jest, ale można pokręcić. Ogromny headroom, nic się w dole nie zatyka. Przy dropped D chodzi nawet lepiej niż w E. Telepie budynkiem ale nie muli.

Głowę polecam mocno mocno, jest mała i poręczna i stosunkowo tania. Zrobiona bardzo solidnie. Przyniosłem do salki w plecaku, zero kejsów, racków na ważące miliard kilogramów wzmaki.

A paczka? Miałem już kieeeedyś taką... Teraz kupiłem ją tylko ze względu na cenę i z zamiarem wymiany za kilka miesięcy na coś lepsiejszego. A po wczorajszym graniu coś mi się wydaje, że długo ona zostanie Wink. Full zaskoczenie.

Grane na Laklandzie 4402.


RE: Ampeg B-HOOD - Sumamk - 04-07-2012

(04-07-2012, 08:17 AM)Świniak napisał(a): A paczka? Miałem już kieeeedyś taką... Teraz kupiłem ją tylko ze względu na cenę i z zamiarem wymiany za kilka miesięcy na coś lepsiejszego. A po wczorajszym graniu coś mi się wydaje, że długo ona zostanie Wink. Full zaskoczenie.

Grane na Laklandzie 4402.

Emotka_2497 bo to moja paka byłamrgreen pozdr


RE: Ampeg B-HOOD - Świniak - 04-07-2012

Więc podziękuję Ci i tutaj za dobry deal, z PF-500 grzmi jak rodzące się w czeluściach piekieł ZUO. mrgreen

Emotka_2755


RE: Ampeg B-HOOD - Sumamk - 04-07-2012


Emotka_2755



RE: Ampeg B-HOOD - bobcuch - 04-14-2012

ogłoszenia tylko w KSZ

mod