basscity.eu
Ampeg B-HOOD - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Ampeg B-HOOD (/thread-18.html)



RE: Ampeg B-HOOD - haraszo - 09-23-2012

No właśnie tak myślałem że cena wzrośnie nawet dwukrotnie, ale chciałem zapytać czy ktoś faktycznie podjął sie takiego zakupu i jak to wyglądało. No nic, tylko się zastanawiałem bo 450$ za 810 ampeg usa....


RE: Ampeg B-HOOD - silent-scream - 09-23-2012

(09-23-2012, 08:29 AM)haraszo napisał(a): Witam wszystkich! Pomyślałem że nie zaszkodzi zapytać tutaj, zamiast zakładać nowy temat. Więc do rzeczy.
Chodzi mi po głowie zakup kolumny i pojawia się pytanie czy ktoś, kiedyś ściągał z USA lodówę ampega. Ceny używek są świetne ale przy tej wadze i rozmiarach nie wiem czy doliczając koszty wysyłki wciąż będzie tak kolorowo. Nigdy nie ściągałem nic ze stanów więc po prostu nie wiem ile może to kosztować i czy jest to opłacalne. Jeśli ktoś sprowadzał graty takich rozmiarów to proszę o podzielenie się doświadczeniami!
Pozdrawiam

Ja kupiłem 410hlf w us kilka lat temu.mjesli masz kogos kto moze Ci to wyslac to jest kilka firm, ktore to zrobia niedrogo i dobrze. Polamer i Doma to dwie ktore teraz przychodza mi do głowy na szybko.
Nie wiem jak z kosztami dzis, ale ja zaplacilem okolo 50$ za wspomniana 410.

Jeśli nie masz tam nikogo, to raczej kiepsko to widze. Jedyne wyjscie to szukac sprzedawcy, ktory zgodzi sie zawiezc paczke do w.w. firm, ale to moze byc ciezkie.

pozdro


a.


RE: Ampeg B-HOOD - Bolem - 09-23-2012

(09-23-2012, 08:29 AM)haraszo napisał(a): Witam wszystkich! Pomyślałem że nie zaszkodzi zapytać tutaj, zamiast zakładać nowy temat. Więc do rzeczy.
Chodzi mi po głowie zakup kolumny i pojawia się pytanie czy ktoś, kiedyś ściągał z USA lodówę ampega. Ceny używek są świetne ale przy tej wadze i rozmiarach nie wiem czy doliczając koszty wysyłki wciąż będzie tak kolorowo. Nigdy nie ściągałem nic ze stanów więc po prostu nie wiem ile może to kosztować i czy jest to opłacalne. Jeśli ktoś sprowadzał graty takich rozmiarów to proszę o podzielenie się doświadczeniami!
Pozdrawiam

masz na uwadze ze musisz zapłacic jeszcze cło i vat?


RE: Ampeg B-HOOD - haraszo - 09-23-2012

(09-23-2012, 03:43 PM)silent-scream napisał(a):
(09-23-2012, 08:29 AM)haraszo napisał(a): Witam wszystkich! Pomyślałem że nie zaszkodzi zapytać tutaj, zamiast zakładać nowy temat. Więc do rzeczy.
Chodzi mi po głowie zakup kolumny i pojawia się pytanie czy ktoś, kiedyś ściągał z USA lodówę ampega. Ceny używek są świetne ale przy tej wadze i rozmiarach nie wiem czy doliczając koszty wysyłki wciąż będzie tak kolorowo. Nigdy nie ściągałem nic ze stanów więc po prostu nie wiem ile może to kosztować i czy jest to opłacalne. Jeśli ktoś sprowadzał graty takich rozmiarów to proszę o podzielenie się doświadczeniami!
Pozdrawiam

Ja kupiłem 410hlf w us kilka lat temu.mjesli masz kogos kto moze Ci to wyslac to jest kilka firm, ktore to zrobia niedrogo i dobrze. Polamer i Doma to dwie ktore teraz przychodza mi do głowy na szybko.
Nie wiem jak z kosztami dzis, ale ja zaplacilem okolo 50$ za wspomniana 410.

Jeśli nie masz tam nikogo, to raczej kiepsko to widze. Jedyne wyjscie to szukac sprzedawcy, ktory zgodzi sie zawiezc paczke do w.w. firm, ale to moze byc ciezkie.

pozdro


a.

50$ za wysyłkę hlf to uczciwa cena, a i kogoś kto by mi to kupił i wysłał by się znalazłoWink Dzięki za info!


RE: Ampeg B-HOOD - jb90 - 09-23-2012

Panowie tylko szczerze i z ręką na sercu Wink Czy Ampeg ma lub kiedykolwiek miał jakieś głośne zawodowe combo w swojej stajni ? Ale takie naprawdę Big Grin Ewentualnie jak takie combo miałoby się do popularnego ostatnio portaflexa oraz czy sprzęt combo/mobilno podobny innych firm zrobił na was większe wrażenie niż Ampeg - pytam bo mam zamiar kupić coś w miarę mobilnego, żeby mieć zarówno na próby z weselnikami, funkami, bluesami jak i metalami z 2 gitami i szalonym bębniarzem, słowem żeby było uniwersalnie, zawodowo no i żeby nie targać całego stacka Wink

Liczę na znawców sprzętu jak i samego Ampega bo ja z gratami nie mam jakichś większych doświadczeń Wink


RE: Ampeg B-HOOD - Burning - 09-23-2012

tak, miał


RE: Ampeg B-HOOD - mazdah - 09-24-2012

Janek Gwizdala ma ba300 lub ba600. Sadze, ze nie powinny byc to slabe comba. Sscieranski uzywa 220watowej Ba210.


RE: Ampeg B-HOOD - Burning - 09-24-2012

była też seria Portabass


RE: Ampeg B-HOOD - Hubert - 09-24-2012

Portfalexa też można nazwać combem Smile Mam i w zupełności mi wystarcza, na koncert, na próbę i do domu, no i jest mobilny Smile


RE: Ampeg B-HOOD - Bolem - 09-24-2012

ba 300 zdaje sie byc spoko

chociaz mialem z nim problem, chyba się "zatykał" na gigu- grał grał i nagle spadek mocy, trzeba było odczekać. CHYBA pomogło na to ściszenie sygnalu ktory wchodzil do comba (bo w sumie tutaj odpowiedzialny jest preamp, czemu preamp mialby sie zatykac? przesterowywac jak cos...), ale nie wiem czy jednoczesnie nie sciszyłem całości


RE: Ampeg B-HOOD - Burning - 09-24-2012

może preamp ma limiter, stąd wrażenie zatykania, gdy limiter się załączał?



RE: Ampeg B-HOOD - Bolem - 09-24-2012

w sumie to by bylo dziwne, bo jakis czas grało i potem przestawało... Jak przestał grac to nie reagowal na nic przez kilka minut, wiec to raczej nie to


RE: Ampeg B-HOOD - Burning - 09-24-2012

no nie
tylko nie określiłbym tego jako zatykanie Emotka_2755 to mnie zmyliło


RE: Ampeg B-HOOD - ralf-p - 09-24-2012

Panowie mam pytanie.... jaka wg was jest realna kwota jakiej mogę sobie życzyć za sprzedaż 2 letniej lodówy w idealnym stanie wizualnym i technicznym ?


RE: Ampeg B-HOOD - elteha - 09-24-2012

za 3k wezme Smile

EDYTA:

bym wzial, bo hajs na przyjemnosci to skonczyl mi sie juz dawno temu