basscity.eu
Absolutnie wszystko o STRUNACH - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Absolutnie wszystko o STRUNACH (/thread-21.html)



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Viking - 11-22-2011

Nikle od Dean Markley są zajebiste
Ale i tak wolę stalówki mrgreen


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - goly - 11-23-2011

Nie polecam strun Marshall. Wiesc gminna niosła, że są to Ernie Balle sprzedawane pod inna marka - nie, nie są. Wink
Założyłem wczoraj bezpośrednio przed próbą, na której nie grałem jakoś zabójczo dużo, potem poszedłem na jam, wyciągnąłem przed chwilą bas z pokrowca i kilkumiesięczne Ernie Balle ponad tydzien po praniu brzmią nie gorzej.
Pewnie jeszcze dzis wrócą flaty. Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 11-25-2011

Kupiłem Warwicki.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - SUVV - 11-25-2011

(11-25-2011, 05:11 PM)Mateusz napisał(a): Kupiłem Warwicki.
Swiat schodzi na psy Tongue



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 11-25-2011

Leżą na biurku dwa komplety i... i nie wiem, kurde założyć czy nie, mam nadzieje, że chujowość tych strun nie zostanie na moim basieTongue


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - groza - 11-25-2011

(11-25-2011, 05:30 PM)Mateusz napisał(a): Leżą na biurku dwa komplety i... i nie wiem, kurde założyć czy nie, mam nadzieje, że chujowość tych strun nie zostanie na moim basieTongue

Zdziwiłbyś się kto grał i/lub gra na czerwonych warwickachSmile



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 11-25-2011

ja mam polroczne rotosy, ernie bole, DR'y i fendery i mysle, ze kazde z nich beda brzmialy niz te warwole po tygodniu (w czasam mlodosci przezylem z 30-40 kompletow czerownych warwickow)


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 11-25-2011

Nie, chce powiedzieć, że dobre struny to lepsza inwestycja, niż co miesiąc kupować gówno. Niestety nie mam teraz 150zl na 2 sety erni boli.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 11-25-2011

Bo padają po 2-3 dniach, a erni bole do teraz "jakoś" brzmią. Od pół roku nie zmieniałem strun, a wrzuciłem od cholery próbek i numerów na forum i nie tłumaczyłem się "sory brzmienei chujowe b stare struny" (Poza wyjatkiem probki z sansampem, ktory niestety lubi tylko nowe strunyi wtedy o tym napisalem).


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - 3cina - 11-25-2011

(11-25-2011, 06:08 PM)Mateusz napisał(a): a erni bole do teraz "jakoś" brzmią [...] (Poza wyjatkiem probki z sansampem, ktory niestety lubi tylko nowe strunyi wtedy o tym napisalem).

Potwierdzam. Chociaż mi tam się podoba też brzmienie zdechłych z sansampem (ale na nowych ultra nowych bas brzmi super).




RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Bolem - 11-25-2011

(11-25-2011, 06:08 PM)Mateusz napisał(a): sansampem ktory niestety lubi tylko nowe struny

nie


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 11-25-2011

w sensie wszystko co wrzucalem brzmi slabo czy chodzi ci o samego sansampa?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - SUVV - 11-25-2011

(11-25-2011, 06:38 PM)Mateusz napisał(a): w sensie wszystko co wrzucalem brzmi slabo czy chodzi ci o samego sansampa?

Ej... głupie pytania zadajesz... przeca ty grać nie umiesz i ch... brzmisz więc słabo to wyszło - logiczne?! Tongue
Zresztą prawią Ci o tym same autorytety Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - paka - 11-26-2011

huja wiecie jak to brzmi w miksie;D


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - domelius - 11-26-2011

Twoja stara nie brzmi w miksie