basscity.eu
Absolutnie wszystko o STRUNACH - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Absolutnie wszystko o STRUNACH (/thread-21.html)



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - low - 04-24-2012

(04-23-2012, 08:51 PM)yacoob napisał(a): zielonych Ernie Balli

Te i Hybridy to najfajniejsze znane mi struny do E standard i do tego bardzo opłacalne. Lepiej na dłuższą metę się sprawdzają niż Super Slinky.

Set starcza na kilka miesięcy przyzwoitego grania, a Warwicki za 35zł na 5 minut - słuchając co po niektórych próbek.

Chyba nie bardzo się opłaca Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - OMSON - 04-24-2012

(04-24-2012, 11:05 AM)low napisał(a): Chyba nie bardzo się opłaca Wink

Nie opłaca, nie opłaca... I tak Ci, co hajsem nie śmierdzą, nie zrozumieją, że nie stać ich na tanie struny... Shy


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 04-25-2012

kurwa!!!!! kolejna E padnieta! 4ta z rzedu w kurewskich czerwonych warwickach!!!!!!


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - paka - 04-25-2012

moze ta E tak po prostu gada mrgreen


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 04-25-2012

zalozylem 2gą i było troche lepiej, ale dalej sie roznila brzmieniem, skonczyly mi sie pojedyncze E - odpakowalem kolejny komplet i dopiero kurwa jest ok kurwa


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - depravedsouls - 04-25-2012

ja bym wyslal do warwicka je i to jeszcze bym nasral do paczki i opisal co i jak.Nosz kurwa to jest jawna kpina z muzykow i ich kasy.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - zakwas - 04-25-2012

No ale Mroku coś pisał przecież i go olali, ładnie rzecz ujmując... Sad


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 04-25-2012

no nie odpisali mi! odpisali mi, ze przysla mi ich najdrozsze struny - napisalem, ze mam je w dupie i neihc mi przysla pojedyncze struny E - bede dalej wrzucal filmy z tym GÓWNEM. Naprawde jestem wkurwiony bo wydałem 600zl na ten szmelc.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - zakwas - 04-25-2012

A może zrobimy tak, że każdy kto trochę chociaż się buja po YouTube nagra taki filmik z setem W? Big Grin

Nawet się zrujnuję i kupię jeden specjalnie do tego celu, a jak trafię dobrą E, to wezmę od Mroka jakąś padnięta! mrgreen


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - pinio - 04-25-2012

Niech Mateusz rozda wszystkie padnięte struny za pifko, a my odeślemy je do W, żeby nam przysłali sety najdroższych ich strun Wink Biznes życia Big Grin


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - zakwas - 04-25-2012

(04-25-2012, 06:37 PM)pinio napisał(a): Niech Mateusz rozda wszystkie padnięte struny za pifko, a my odeślemy je do W, żeby nam przysłali sety najdroższych ich strun Wink Biznes życia Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=ro0yZyVR0Qk&feature=related


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - DEFENCE - 04-26-2012

Są jakieś struny sensowne w cenie powiedzmy do 40 zł?

Ma ktoś DR neony zużyte do oddania za KP? Najlepiej do 5 ale do 4 tez mogą być


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - depravedsouls - 04-26-2012

kto w Polsce robi struny?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Poisoned - 04-26-2012

Poliński z Wrześni.
Chyba Omson zdaje się kiedyś pisał, że najlepiej zamawiać u Polińskiego bezpośrednio - są lepszej jakości, niż te które produkuje masowo do sklepów.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - OMSON - 04-26-2012

(04-26-2012, 06:16 AM)Poisoned napisał(a): Poliński z Wrześni.
Chyba Omson zdaje się kiedyś pisał, że najlepiej zamawiać u Polińskiego bezpośrednio - są lepszej jakości, niż te które produkuje masowo do sklepów.

Zgadza się. Jak kupiłem w sklepie, to rozjazd w komplecie był masakryczny (jedna brzmiała świeża jak żyleta, druga jak już trochę grana, 2 kolejne jak pólroczne, a ostatnia jak 15 letnia chyba...).

Potem odkupiłem komplet od kumpla co zamawiał u Polińskiego i zupełnie inna bajka (zaczałem sam zamawiac po pare kpl). Generalnie te struny na zamówienie przedstawiają zupełnie inną jakość, druga sprawa - że taka opinia jest chuja warta - kupiłem raptem jeden przypadkowy komplet w sklepie... Big Grin Po trzecie, Poliński robi stalówki, a ja wole nikle. Kupuję Dunlopa już od kilku kompletów i to jest to (cena/brzmienie/jakość). A czwarta sprawa - Poliński jest nie do pobicia jeśli chodzi o cena/jakość przy zamówieniu indywidualnym. Te wszystkie Warwicki, o których niektórzy płaczą, że zdychają co 5 min mogą ssać Big Grin