basscity.eu
Absolutnie wszystko o STRUNACH - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Absolutnie wszystko o STRUNACH (/thread-21.html)



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 06-01-2012

zmien sygnature jb90;d bo ci nie pasi


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - jb90 - 06-01-2012

jebie to wasze forum nie będę tu zaglądał - kazdy jest najmądrzejszy no i dobra
pierdolcie te swoje farmazony a ja zajme sie graniem bo i tak chuj od was mozna cokolwiek sie dowiedziec bo kazdy sie ciagle o cos przypierdala


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - dexter_ck - 06-01-2012

mryellow


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - goly - 06-01-2012

I LOL'D. mrgreen
Od siebie dodam, że zetknąłem się niedawno z fenderami (prawdopodobnie stałowki) i sa naprawde ok, zwłaszcza biorąc poprawkę na cenę. Chyba się sam skuszę na takie do czwórki.
Mieliście do czynienia z kompletami do piątek? I jak H?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Mateusz - 06-01-2012

ja mialem tylko do 4ki


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - SUVV - 06-01-2012

(06-01-2012, 11:11 AM)jb90 napisał(a): jebie to wasze forum nie będę tu zaglądał - kazdy jest najmądrzejszy no i dobra
pierdolcie te swoje farmazony a ja zajme sie graniem bo i tak chuj od was mozna cokolwiek sie dowiedziec bo kazdy sie ciagle o cos przypierdala

Hmm...idź idź...i nie wracaj... przy okazji wyprostuj to śmigło w swoim MMie Emotka_2755


Miałem 4 i 5 fendera, używam cały czas. Nie odnotowałem żadnych problemów. Nie wiem jak te nowsze sety z taperowaną E i H w piątkach, mam teraz komplet z taperowaną E (stara partia) i jestem zadowolony. Natomiast używam do 4: 45-105 a do 5: 45-125... i jestem usatysfakcjonowany Wink

Zwyczajnie czerpię radość z grania a nie spuszczam się nad faktem "lepszości" tych droższych niż 100zł sznurków od tych tańszych. Jak się ma krzywe wiosło to trza się ratować lepszymi sznurkami :drewniak:


P.S przepraszam forumisiów ale nie mogłem się powstrzymać z mym offtopem Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - zakwas - 06-01-2012

Ja pitole, jaka rozrywka PKSie! mrred


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - brodarek - 06-02-2012

(06-01-2012, 11:29 AM)goly napisał(a): I LOL'D. mrgreen
Od siebie dodam, że zetknąłem się niedawno z fenderami (prawdopodobnie stałowki) i sa naprawde ok, zwłaszcza biorąc poprawkę na cenę. Chyba się sam skuszę na takie do czwórki.
Mieliście do czynienia z kompletami do piątek? I jak H?

Kuba, te Ferdki to nikle.




RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Basstard - 06-02-2012

(05-31-2012, 11:34 PM)jb90 napisał(a): Jeżeli chcesz dobre sznurki do 5ki to na pewno nie dostaniesz za mniej niż 100 pln. Marnujecie pieniądze panowie i dobrze o tym wiecie a mimo to kupujecie ten badziew jak szaleni ! Jasne róbcie sobie co chcecie wasza kasa, no ale kurwa mać ile za to dobrych kompletów można mieć ! Jeszcze nikt na oszczędzaniu na sznurkach dobrze nie wyszedł. Smile Jakość kosztuje.

Czyli jeżeli struny danej firmy kosztują w detalu 101 zł a potem importer idzie po rozum do głowy, spuszcza troszkę z marży i następna partia tych strun kosztuje już 95 zł, znaczy to, że ta druga partia jest chujowa?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Poisoned - 06-02-2012

Tak. mrgreen


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Choice - 06-02-2012

dobra a jak opinie o ferdkach w porównaniu do np. de darków ? ( 5 )


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - brodarek - 06-03-2012

(06-02-2012, 10:28 PM)Choice napisał(a): dobra a jak opinie o ferdkach w porównaniu do np. de darków ? ( 5 )

Na razie jedne Ferdki za mną ale jak dla mnie, są one cokolwiek bardziej agresywne od dadarków.




RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - macius - 06-03-2012

Wczoraj założyłem Olympie. Szału nie ma, ale za 60 zł nie mam prawa marudzić(komplet do szóstki).
Brzmieniowo na poziomie czerwonych W, jednak E jest w porządku tym razem Big Grin
Ogólnie to są dość miękkie jak na tę grubość, wykonanie względnie ok.
Mimo tego, następnym razem w końcu odłożę kasę na ken smithy :p


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - herp - 06-04-2012

Ale sie usmialem mrgreen


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - maczos - 06-12-2012

joł... jeżeli ktoś szuka strun do Drop D i Drop C to wkrótce pierwsza dostawa tego typu strun w rozmiarach Drop C 50-120 i Drop D 50-110 - ceny nie będą z kosmosu - obserwujcie nasz profil FB i stronę www.maczosbass.pl


jesteś aktywny ???

[Obrazek: 551120_450943354934282_1337943387_n.jpg]