basscity.eu
Absolutnie wszystko o STRUNACH - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Absolutnie wszystko o STRUNACH (/thread-21.html)



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - handy - 01-07-2013

@Stiff - jak się nie uda oddać w sklepie to dawaj PW, dogadamy się Smile Mamy 4 shortscale, w jednym moga być roundy Big Grin


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Stiff - 01-08-2013

Udało mi się wymienić. Niedługo w Jazzie zagrają DRy Fat Beamy Marcusy.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - OMSON - 01-09-2013

RotoSound 66 RS665LD... ja pierdole! mrgreen






RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - low - 01-09-2013

takie dobre? Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - OMSON - 01-09-2013

(01-09-2013, 07:16 PM)low napisał(a): takie dobre? Wink

Nie - równie dobrze mogłem podetrzeć się tą stówą mrgreen

BTW - oddam za pól ceny "miłośnikowi" Roto (nawet nie docinane, założone prosto z pudełka dzisiaj) Tongue


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - zakwas - 01-09-2013

Musisz mieć strasznie chujowy bas, ze Ci nie grają! Tongue


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - OMSON - 01-09-2013

(01-09-2013, 07:31 PM)zakwas napisał(a): Musisz mieć strasznie chujowy bas, ze Ci nie grają! Tongue

No strasznie chujowy, że aż chińskie EBS-y dopiero brzmią Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - zakwas - 01-09-2013

Twoje zdanie na temat tych Roto świadczy tylko i wyłącznie o tym, że gust jest jak dupa. Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - OMSON - 01-09-2013

(01-09-2013, 07:49 PM)zakwas napisał(a): Twoje zdanie na temat tych Roto świadczy tylko i wyłącznie o tym, że gust jest jak dupa. Wink

To zajrzyj na bazar i se kup z pól darmo - a ja sobie dorzuce dwie dychy i kupię jedynie słuszne EBS-y Tongue


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Burning - 01-09-2013

może napiszesz tutaj co jest nie halo dla Ciebie?
tak dla potomnych


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Asmo - 01-09-2013

(01-09-2013, 07:46 PM)OMSON napisał(a):
(01-09-2013, 07:31 PM)zakwas napisał(a): Musisz mieć strasznie chujowy bas, ze Ci nie grają! Tongue

No strasznie chujowy, że aż chińskie EBS-y dopiero brzmią Wink

Każdemu wedle umiejętności mrgreen


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - silent-scream - 01-09-2013

(01-07-2013, 02:33 PM)OMSON napisał(a): Pany - przeprosiłem się dzisiaj ze stalówkami Roto66 Wink

toś się naprzepraszał Smile

ja dostałem dAddario stalowe 55-110 ciekawe...

a.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Maciejeq - 01-09-2013

Ostatnio podjąłem się ciekawej operacji. Mianowicie- roczne DRy Lo Ridery vs kret w myjce ultradźwiękowej Big Grin
2 korki kreta, ciepła woda (nie gorąca!) i na 480 sekund do myjki. Potem 2 razy po 480 sekund w czystej wodzie. Suszyły się na grzejniku.
Nie wiem na ile to inwazyjny zabieg, ale grają niesamowicie świeżo, jest góra, jest ładny strzał, nawet E dobrze brzmi. Nie brzmią jak nówki, czuć zużycie (chociażby manulanie) ale spokojnie przebija to ludwiki itp. wynalazki. Jestem w szoku że aż tak padłe struny tak dobrze się odświeżyły Smile


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - zakwas - 01-09-2013

(01-09-2013, 07:54 PM)OMSON napisał(a):
(01-09-2013, 07:49 PM)zakwas napisał(a): Twoje zdanie na temat tych Roto świadczy tylko i wyłącznie o tym, że gust jest jak dupa. Wink

To zajrzyj na bazar i se kup z pól darmo - a ja sobie dorzuce dwie dychy i kupię jedynie słuszne EBS-y Tongue

Mam aktualnie dopiero co odświeżone i komplet w kieszeni zapasu, więc nie potrzebuję. Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - OMSON - 01-09-2013

(01-09-2013, 07:57 PM)Burning napisał(a): może napiszesz tutaj co jest nie halo dla Ciebie?
tak dla potomnych

No to do rzeczy:

- obiektywnie (siląc się) - pomijam aspekty manualne (szorstkość), bo to wiadomo, ale są przebasowane, mają tani/brudny środek i słabą górkę... Ale co najważniejsze, są rozlazłe w dole. Takie mam wrażenie, po bezpośredniej wymianie z tych EBSów niklowo-tytanowych. W sumie fajnie, że się zapytałeś - bo mówiąc uczciwie, trochę nie dawały mi spokoju Twoje wypowiedzi na temat tych stalówek i chciałem zrewidować swoje wrażenia sprzed lat. Wink

- subiektywnie - EBS-y - mimo, że chińskie i tanie, brzmią jak drogie struny, stalówki Rotosa na ich tle to 'tanie mieso co psy jedzo'. mrgreen
BTW - ten czerwony kordonek jest naprawdę wiejski (już zapomniałem jak to jest, hehehe) Wink


(01-09-2013, 08:02 PM)silent-scream napisał(a):
(01-07-2013, 02:33 PM)OMSON napisał(a): Pany - przeprosiłem się dzisiaj ze stalówkami Roto66 Wink

toś się naprzepraszał Smile

ja dostałem dAddario stalowe 55-110 ciekawe...

a.

d'Addario miałem raz - nikle. Założyłem, zdjąłem, oddałem koledze (dla mnie za miękkie) Big Grin