basscity.eu
Absolutnie wszystko o STRUNACH - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Absolutnie wszystko o STRUNACH (/thread-21.html)



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Aval - 06-14-2014

(06-14-2014, 01:28 PM)Doman napisał(a): Warwicki czerwone. Mordy.

A do studia coś lepszego.

Dokładnie tak.

Ale niestety one mają TO LOGO, logo, które w odpowiednich kręgach plasuje się znacznie niżej niż swastyka...
Dzięki Bogu za logo - inaczej skąd bym wiedział że gram na chujowych strunach? Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Bjorn - 06-14-2014

(06-14-2014, 01:41 PM)Dex napisał(a): To już wolę Harley Bentony od Warwicków ale W. czasami się kupuje.

które HB? Są dwie wersje, jedna tańsza druga droższa. Te droższe niby nawijane w ameryce mrgreen


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Aval - 06-14-2014

Wersja dla uprzedzonych - wkrótce w sprzedaży*

[Obrazek: warwick_zps76e75bff.jpg]

*dostępne w wybranych sklepach


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Dex - 06-14-2014

(06-14-2014, 02:13 PM)Bjorn napisał(a):
(06-14-2014, 01:41 PM)Dex napisał(a): To już wolę Harley Bentony od Warwicków ale W. czasami się kupuje.

które HB? Są dwie wersje, jedna tańsza druga droższa. Te droższe niby nawijane w ameryce mrgreen

Te tańsze - na 6 kompletów żadna padnięta mi się nie trafiła.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - groza - 06-14-2014

(06-14-2014, 02:18 PM)Aval napisał(a): Wersja dla uprzedzonych - wkrótce w sprzedaży*

[Obrazek: warwick_zps76e75bff.jpg]

*dostępne w wybranych sklepach

ZNAKOMITE. to twoje?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - yarzenioova - 06-14-2014

(06-14-2014, 01:28 PM)Doman napisał(a): Warwicki czerwone. Mordy.

A do studia coś lepszego.
Kurde no prawda jest taka ze w Studiu na Maruszczyku mialem D'addario na preclu grozy Warwicki czerwone.Maruszczyk niczym sie nie wyroznial,nic specjalnego,precel miazdzyl moca i brzmieniem.Ale jakbym mial Maruszczykowe struny takiej roznicy by nie bylo.Musze jeszcze kiedys sprobowac Dean Markley round core,kiedys moje ulubione,miekkie,ladnie brzmiace nikle,coby zrobic testy.



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - mazdah - 06-14-2014

Kurde ja nie wiem. Mnie nigdy nie było stać na czerwone Warwicki.
Jak kupowałem DRy HiBeam to prędzej mi się nudziły niż padały, swego czasu miałem jeden komplet który z rok przeleżał na półce, wcześniej grał w kilku basach na zmianę i kurde nadal była żyleta. W końcu sprzedałem te DRy razem z Jazz Bassem, a wcześniej grały na 2 preclach i Jolanie Tongue


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Aval - 06-14-2014

(06-14-2014, 02:53 PM)groza napisał(a): ZNAKOMITE. to twoje?

No jak napisałem tego posta o swastyce to nie mogłem się oprzeć skojarzeniu... mrgreen


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Bisq - 06-15-2014

1) Czy gdzieś w Wawie można kupić struny warwicka na sztuki?
2) Czy w którymś polskim sklepie można kupić struny Rotosound na sztuki, czy trzeba od producenta custom seta ciągnąć?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Hubert - 06-15-2014

(06-15-2014, 03:40 PM)Bisq napisał(a): 1) Czy gdzieś w Wawie można kupić struny warwicka na sztuki?
2) Czy w którymś polskim sklepie można kupić struny Rotosound na sztuki, czy trzeba od producenta custom seta ciągnąć?

Zapyta Pan Drakena.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - hubertDRI - 06-15-2014

1 warwcicki na sztuki taniestruny.pl
2. roto http://sklepmuzyczny24.pl/sklep-muzyczny,statywy,strona,produkty,dzial,7,poddzial,142,podpoddzial,288,page,1.html (nie wiem czemu link sę nie wczytuje ale jak pogrzebiesz na stronie to tam są roto na sztuki:-)

(06-15-2014, 03:40 PM)Bisq napisał(a): 1) Czy gdzieś w Wawie można kupić struny warwicka na sztuki?
2) Czy w którymś polskim sklepie można kupić struny Rotosound na sztuki, czy trzeba od producenta custom seta ciągnąć?




RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Bisq - 06-15-2014

(06-15-2014, 04:53 PM)hubertDRI napisał(a): 1 warwcicki na sztuki taniestruny.pl
2. roto http://sklepmuzyczny24.pl/sklep-muzyczny,statywy,strona,produkty,dzial,7,poddzial,142,podpoddzial,288,page,1.html (nie wiem czemu link sę nie wczytuje ale jak pogrzebiesz na stronie to tam są roto na sztuki:-)

(06-15-2014, 03:40 PM)Bisq napisał(a): 1) Czy gdzieś w Wawie można kupić struny warwicka na sztuki?
2) Czy w którymś polskim sklepie można kupić struny Rotosound na sztuki, czy trzeba od producenta custom seta ciągnąć?

Emotka_2755


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Basstard - 06-15-2014

(06-14-2014, 01:08 PM)herp napisał(a):
(06-14-2014, 10:06 AM)motyx napisał(a): Ja miałem thomsy na marcusie millerze i brzmiało OK. Kwestia potrzeb, metalu bym na tym nie grał, ale na chałtury pasowało idealnie Wink

No, głos rozsądku...

Ja potrzebuję sekcyjnego basu, a nie żylety do metalu. Geddyego kupiłem głównie ze względu na 'wyścigowość' jego gryfu, a nie ze względu na jego żyletowatość.

A próbowałeś D'Addario Half-rounds?



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - herp - 06-15-2014

(06-15-2014, 07:35 PM)Basstard napisał(a):
(06-14-2014, 01:08 PM)herp napisał(a):
(06-14-2014, 10:06 AM)motyx napisał(a): Ja miałem thomsy na marcusie millerze i brzmiało OK. Kwestia potrzeb, metalu bym na tym nie grał, ale na chałtury pasowało idealnie Wink

No, głos rozsądku...

Ja potrzebuję sekcyjnego basu, a nie żylety do metalu. Geddyego kupiłem głównie ze względu na 'wyścigowość' jego gryfu, a nie ze względu na jego żyletowatość.

A próbowałeś D'Addario Half-rounds?

Próbowałem, nie podobały mi się niestety.

Chyba skończy się na Thomastikach szczerze mówiąc.



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - pinio - 06-16-2014

Zobacz sobie DM roundcore NPS. W miarę niedrogie nikle z okrągłym rdzeniem. Górka jest całkiem przyjemna, nie strzela, jest jej mniej niż w strunach z sześciokątnym rdzeniem. Długo trzymają poziom. Przy umiejętnym ataku potrafią fajnie miauknąć (ciekawe mogły by być na fretlesie).
Jeśli nie wywaliłem to mam jedne wyprane, ale reprezentatywne chyba nie są, bo długo na nich grałem i zostawiłem tylko jako ostateczny backup.