basscity.eu
Absolutnie wszystko o STRUNACH - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Absolutnie wszystko o STRUNACH (/thread-21.html)



RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Maciejeq - 11-15-2010

(11-15-2010, 07:18 PM)jb90 napisał(a): A ja użyłem destylowanej i robiłem wszystko tak jak pisał citizen i guzik to dało :/ Widocznie na nikle nie działa ten sposób :/ Cholera miałem elegancko wystrojone basiwo na tych sznurkach a teraz tuner wachluje wskazówką w cały świat i guzik z precyzyjnej intonacji Sad

Postanowiłem kupić sobie jakieś sznurki DR pytanie teraz które ??? nikle ? stal ? loriders, hibeams, sunbeams, powlekane, neony Tongue

Ja używam Lo na SRze i się nie zawiodłem, mi one bardzo leżą. Stalówki ofc.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - jb90 - 11-15-2010

(11-15-2010, 09:17 PM)Maciejeq napisał(a): Ja używam Lo na SRze i się nie zawiodłem, mi one bardzo leżą. Stalówki ofc.
Na allegro nie ma teraz żadnych loridersow. Próbowałeś może kiedyś sunbeamow i Hi beamow ? sa bardziej sztywne czy miekkie ?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - paka - 11-15-2010

mialem kiedys hi-beamy, co prawda sygnature millera, ale byly bardzo miekkie i ogolnie konfortowe w dotyku, czule na artykulacje.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Maciejeq - 11-15-2010

Lo są również miękkie. A to konieczność żeby brać z allegro? Wink Maczos je raczej ma, w razie czego gej center też powinno mieć.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - jb90 - 11-15-2010

Ale na allegro jest najtaniej (98 pln za dr-y). Wink

EDIT: Kupiłem Hi Beamy 40-100 mam nadzieje ze dobry wybór Wink


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Bohen - 11-16-2010

(11-15-2010, 11:24 PM)jb90 napisał(a): Ale na allegro jest najtaniej (98 pln za dr-y). Wink

EDIT: Kupiłem Hi Beamy 40-100 mam nadzieje ze dobry wybór Wink

Bardzo dobry. Gram na Hi Beam'ach. Kupiłem raz na próbę SunBeamy. Założyłem, pogralem, zdjąłem i załozyłem stare HiBeamy.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Viking - 11-17-2010

To jak panowie z tą myjką z Biedronki ? Kto testował ? Nada się ?
Dzisiaj ją oglądałem to myślę że bym swój set tam zmieścił, a nawet jak nie cały to częściowo Smile
No i cena niska.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - dr Szelma - 11-17-2010

Viking - ile? i to normalnie mozna tam kupic czy jakas "sezonowa" promocja?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - imperfect - 11-17-2010

Kowal chyba pisał że testował i że było dobrze.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Viking - 11-17-2010

69.00zł czy 69.99zł jakoś chyba Smile to u mnie już leży jakiś będzie drugi miesiąc... i jeszcze tego mają Smile


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - dr Szelma - 11-17-2010

hmmm, przejde sie po moich Wink dzieki za info!


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Bohen - 11-19-2010

(11-17-2010, 06:47 PM)Viking napisał(a): To jak panowie z tą myjką z Biedronki ? Kto testował ? Nada się ?
Dzisiaj ją oglądałem to myślę że bym swój set tam zmieścił, a nawet jak nie cały to częściowo Smile
No i cena niska.

Wczoraj testowałem no i mogłaby być trochę większa.
Struny wchodzą ale muszą być mocno zwinięte. Czyściłem 40-100 i nie było problemu ale jak będzie z grubszymi setami to nie wiem. 50-110 pewnie będę czyścił pojedyńczo.




RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Jigsaw - 11-19-2010

(11-19-2010, 09:20 AM)Bohen napisał(a):
(11-17-2010, 06:47 PM)Viking napisał(a): To jak panowie z tą myjką z Biedronki ? Kto testował ? Nada się ?
Dzisiaj ją oglądałem to myślę że bym swój set tam zmieścił, a nawet jak nie cały to częściowo Smile
No i cena niska.

Wczoraj testowałem no i mogłaby być trochę większa.
Struny wchodzą ale muszą być mocno zwinięte. Czyściłem 40-100 i nie było problemu ale jak będzie z grubszymi setami to nie wiem. 50-110 pewnie będę czyścił pojedyńczo.

Najs.... Ale jakie EFEKTY ?


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Hubert - 11-19-2010

Kowal kiedyś opisywał efekty po "umyciu" strun w tym ustrojstwie, ale nie mogę tego znaleźć.


RE: Absolutnie wszystko o STRUNACH - Viking - 11-19-2010

(11-19-2010, 09:31 AM)hubertgal napisał(a): Kowal kiedyś opisywał efekty po "umyciu" strun w tym ustrojstwie, ale nie mogę tego znaleźć.

ja właśnie też tego nie mogę znaleźć ;\
a puki jest to w biedrze to bym chwycił, tylko jakie są efekty prania ?!?!?!