basscity.eu
Restauracja Gitar - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Restauracja Gitar (/thread-3909.html)



RE: Restauracja Gitar - mazdah - 02-14-2014

No i teraz chyba wszyscy slysza o co chodzi w probkach Mateusza i w basach z RG.

Ja nie mam pytan, dla mnie mistrzostwo, a wiekszosc z Was wie, ze nie palam miloscia do japonskich wynalazkow.

Aha, same preferencje brzmieniowe moje i Mateusza tez sa drastycznie rozne. Ale w kwestii probek i wiosel z RG chyle czola z uznaniem!


RE: Restauracja Gitar - Burning - 02-14-2014

chciałbym umieć tak szybko zmienić struny Wink
ogólne wnioski z filmu są chyba jasne i udowodnił on tylko to, co od dawna wiedziałem Emotka_2755

i main wniosek - chcę z powrotem mojego precla 83 od Domana xD



RE: Restauracja Gitar - WoRW - 02-14-2014

Wiecie, że mroku nosi wszystkie swoje piniondze na chuju mrgreen?


RE: Restauracja Gitar - Mateusz - 02-14-2014

Moje wszystkie pieniadze stoją z tyłu za tym gościem co gra, tak jestem biedny jak mysz.


RE: Restauracja Gitar - Hubert - 02-14-2014

(02-14-2014, 08:56 PM)WoWR napisał(a): Wiecie, że mroku nosi wszystkie swoje piniondze na chuju mrgreen?

Nie, bo nie widzieliśmy jego chuja mrgreen


RE: Restauracja Gitar - WoRW - 02-14-2014

(02-14-2014, 08:59 PM)Mateusz napisał(a): Moje wszystkie pieniadze stoją z tyłu za tym gościem co gra, tak jestem biedny jak mysz.

cygan ;d


RE: Restauracja Gitar - groza - 02-14-2014

No kto by się spodziewał Wink

Na piecu jeszcze jak cie moge - tzn niezbyt, ale cośtam sie wydobywa. Za to demeter bez litości.


RE: Restauracja Gitar - Bjorn - 02-14-2014

Kurwa mać. Ten czarny precel jest piękny.


RE: Restauracja Gitar - paluch1986 - 02-15-2014

Zbyt dużej ameryki się nie odkryło tym wideo, ja się tylko upewniłem że dobrze zrobiłem pozbywając się kiedyś takiego Corta mrgreen


RE: Restauracja Gitar - Mateusz - 02-15-2014

jak macie jeszcze jakies fajne pomysly co moglbym w przyszlosci nakrecic to walcie smialo, ale to nie szybciej jak za 3 tygodnie, bo mi sie roboty nazbieraloSmile

Bedzie kolejny fernandes rev exp, jazz bass 75ri zielony z zielona glowka, dwa explorery, japonskas kopia precla -zielona z zielona glowka, pare precli i jazzow, boxer 555 itp.
a tu boxerek z filmu:
[Obrazek: MWyxMHQl.jpg]
[Obrazek: RjpNnmul.jpg]
[Obrazek: I2FEdZgl.jpg]
[Obrazek: 7I4VBRWl.jpg]
[Obrazek: ilcfT9al.jpg]


RE: Restauracja Gitar - Mstaniul - 02-15-2014

Mateusz, nakręć kiedyś w podobnym porównaniu jakiegoś Warwicka lub Ibaneza Wink


RE: Restauracja Gitar - wahrocker - 02-15-2014

możesz też zrobić zmiksowany track bębny+gitara (np:w estetyce funky i rocka) i dogrywać do tego te swoje cuda
będzie pogląd jak dany bass miksuję się w muzie



RE: Restauracja Gitar - Mateusz - 02-15-2014

To zajmie troche czasu hehe, ale czemu nie


RE: Restauracja Gitar - zwinny - 02-15-2014

porównanie W z jakimś prawilnym jazzem albo preclem to bardzo ciekawy pomysł... chytry


RE: Restauracja Gitar - Mateusz - 02-15-2014

Ale jaki to ma sens, wiadomo, że dużej części ludzi na pewno bardziej spoboda się warwickSmile przeciez wiemy jaka jest różnica w brzmieniu - niektorzy dokladnie tego szukaja i sa zadowoleni.