basscity.eu
Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) (/thread-4.html)



RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - darks - 07-06-2012

Pilnie potrzebuję imbusika do amerykańskiego jazz bass fendera - ten do regulacji mostka: klucz imbusowy 0.050″
Bydgoszcz i najbliższe okolice, abym był w stanie sprawnie podjechać. Poratujcie - w zapiździałych bydgoskich sklepach na bank tego nie dostanę...


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - JA_cek - 07-06-2012

w byle markiecie budowlanym da się kupić komplet calowych imbusów, nawet w Jeleniej Górze Big Grin


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - Sobass - 07-06-2012

Nawet ?

Jelonka zajebista jest Smile


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - JA_cek - 07-06-2012

Smile No baaaa Big Grin
Ale ma pewne wady i jedną z nich jest zaopatrzenie w muzykalia Big Grin Odkąd pamiętam to po byle pierdoły musiałem jeździć do Wrocka i to się z tego co mi znajomi opowiadają nie zmieniło.


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - depravedsouls - 07-09-2012

Poszukiwana osoba ktora przegra kasete magnetofonowa na plyte, ewentualnie troche wyczysci itd.dzwiek.Info na pm.


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - zakwas - 07-09-2012

(07-09-2012, 03:02 PM)depravedsouls napisał(a): Poszukiwana osoba ktora przegra kasete magnetofonowa na plyte, ewentualnie troche wyczysci itd.dzwiek.Info na pm.

Jak nie znajdziesz nikogo do końca tygodnia to się odezwij do mnie. Smile


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - JA_cek - 07-10-2012

Też to mogie zrobić, ino wysyłka do Wrocka może zniechęcić Big Grin


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - Sobass - 07-10-2012

Chopcy, to ja szukam kogoś cierpliwego, kto by mi on lajn wytłumaczył jak szybko i sprawnie przerobić vhs na obraz cyfrowy w kompie.


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - Grzegorzbas - 07-11-2012

Witam
Ponownie aktualne... :-)

Sala prób w Gliwicach do współużytkowania.
W związku z faktem iż koledzy z drugiej kapeli zrezygnowali z grania, szukam kogoś zainteresowanego salą prób celem podzielenia kosztów najmu. Sala w budynku biurowca, winda towarowa, rampa załadowcza, całodobowy dostęp i ochrona. Pomieszczenie ok 40m2, poprawne akustycznie , media w cenie, ogrzewane w zimie.

CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW (czujniki pożarowe)


Szczegółowe informacje pod tel. 606 855 880


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - Maciejeq - 07-16-2012

Poszukuję dobrego i przyzwoitego cenowo jubilera, celem wykonania pierścionka. Teren- Warszawa lub jak ktoś zna- okolice Wyszkowa (Pułtusk itd.). Jeżeli ktoś coś słyszał, widział- pw do mnie Smile


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - Hubert - 07-17-2012

(07-16-2012, 09:18 PM)Maciejeq napisał(a): Poszukuję dobrego i przyzwoitego cenowo jubilera, celem wykonania pierścionka. Teren- Warszawa lub jak ktoś zna- okolice Wyszkowa (Pułtusk itd.). Jeżeli ktoś coś słyszał, widział- pw do mnie Smile

odpisałem Ci w mordzie Smile


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - OMSON - 07-18-2012

Poszukujemy bębniarza, który chciałby jedynie grac koncerty... Nasz stały garowy, ma własną działalność gospodarczą i huśtawke czasową...
Klimaty sludge, stoner, groove metalowe (tak mi się wydaje)Rolleyes

Kontakt i próbki na PW.


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - hiniobr-d - 07-18-2012

Poszukiwana sala prób Poznań ?? Czy ktoś wie gdzie można pograć w Poznaniu, jakieś salki ??


RE: Poszukiwany, poszukiwana (ogłoszenia drobne) - Mateusz - 07-19-2012

Jedzie ktos moze jakos niedlugo na trasie Warszawa Torun? Wziąłby ktos ze sba bas po drodzeTongue?


Imbir szuka basisty - anwasik - 07-24-2012

Muza: pop/rock/funky
Ludzie: koło 30-tki:-)
sala prób: Ursus- Warszawa
Info: 609076542 Ania