basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-25-2016

Basowy cover na Warwicku Corvette Bubinga GPS (German Pro Series).
Wzmacniacz użyty w nagraniu to Warwick BC 10 Big Grin
Utwór z lżejszej półki, choć tematyka raczej cięższa: Wonder Girls - "Why So Lonely" Tongue






RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-25-2016

Ktoś się wybiera? Podaję aktualną listę nazwisk które pojawią się na festiwalu Warwick Reeveland 2016


[Obrazek: 13731655_906047859522950_595169488404323...e=582203C8]


RE: Dystrybucja Warwick - dzbanek - 07-25-2016

Ile taka przypalanka na Nordstrandach?


RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 07-25-2016

Mniej więcej tyle co używany Wal. :lol:


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-26-2016

To jest akurat Custom Shop na zamówienie, ten kosztował ~20k

Natomiast zerknij na:
http://warwick.de/en/Warwick---Products--Instruments--Pro-Serie---Teambuilt--Pro-Serie---Teambuilt--Streamer--Streamer-CV--4-string--Pictures.html

To jest seryjna wersja, made in Germany, cena okolo 8,5 - 9 k PLN


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 07-26-2016

Widział ktoś kiedyś tak poobdzieranego, mocno zużytego na koncertach W?To taka trochę abstrakcja,jak zima na JamajceTongue Zgrywam się oczywiście.

Wszelkie reliki Fendera czy Vintage czy innych firm próbujace oddać wizualnie bas Jaco mi nie przeszkadzają,bo można chcieć takiego w kolekcji coś upamiętnia,Heavy aged Sandberga nie przeszkadza bo brzmią jak trzeba,ale taki ala precel ala zdarty,no nie wiem.

Humma Kavula


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 08-09-2016

Take sobie tam ciężkie granko na Rockbass Corvette Basic 5 Wink




RE: Dystrybucja Warwick - Bigos - 08-16-2016

Struny "czerwone" są w ogóle dostępne na sztuki?
Oczywiście A - głucha i brzęczy. Musiałem zdekompletować kolejny set.


RE: Dystrybucja Warwick - Dex - 08-16-2016

Są na taniestruny.pl


RE: Dystrybucja Warwick - Bigos - 08-16-2016

Właśnie u nich kupowałem cztery sety. No nic, trza będzie dokupić jakieś komplety i pojedynczą"A".


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 08-16-2016

Cześć,

Fajnie, że grasz na czerwonych "W" 
Jeśli faktycznie jest to problem z niebrzmiącymi (głuchymi strunami), to można reklamować, tym śmielej jeśli jest to przypadek któryś z kolei.
Sytuacja zawsze zależy od sklepu, także od tego czy np. zgłoszenie robisz dwa dni po zakupie, czy po miesiącu, itd.
Jest zawsze trochę dwuznaczności w takich sytuacjach, ale jest to do załatwienia. Napisz proszę do sklepu (w którym kupiłeś czerwone W), ja odpowiednio zaingeruję ze swojej strony i wyślę im pojedyńcze struny. Tak żeby odbyło sie bez zbędnych problemów.

Emotka_2755


RE: Dystrybucja Warwick - Bigos - 08-16-2016

Struny kupowałem kilka miesięcy temu (kilka kompletów Red string roundwound nickel, .045", .065", .085", .105")
W przedostatnim komplecie, po założeniu okazało się że jedna ze strun (.085) jest kompletnie głucha i niemiłosiernie brzęczy (jestem pewny że to struna). Rozpakowałem ostatni komplet, wymieniłem strunę i problem zupełnie zniknął.

Dzisiaj dzwoniłem do taniestruny.pl i otrzymałem informację że generalnie nic mi nie wymienią (opisałem sprawę dokładnie).
Skoro są dostępne pojedyncze struny, to nie zamierzam sprawy ciągnąć.

A używam "czerwonych" bo jest to dla mnie akceptowalne brzmienie przy akceptowalnym poziomie cenowym.
W ogóle to jakaś ogólna paranoja z cenami strun basowych. Jestem w stanie sobie wyobrazić ile mogą wynosić koszty produkcji, dystrubucji, marże... Ale ceny na poziomie 100-200 zł/komplet pozwijanego drutu, to przy produkcji seryjnej jakiś żart.


RE: Dystrybucja Warwick - Kempes - 08-16-2016

gitarzyści to mają dobrze... 30 zł komplet.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 08-17-2016

Faktycznie po kilku miesiącach takie zgłoszenie może nie mieć siły przebicia.
Jeśli kiedykolwiek będziesz miał problem z głuchymi strunami, postaraj się wcześniej zgłosić to do sklepu.
(Przy czym wiem, że przy zakupie kilku kompletów trundo jest sprawdzić wszystkie na raz.)

Tak czy inaczej, przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że kolejne komplety nie sprawią niespodzianek.

Dla tych mniej świadomych, przypomnę że czerwone struny występują jako nikle-sygnatura 46XXX i stalówki-sygnatura 42XXX, ich brzmienie różni się.




RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 08-22-2016

Demko Delay'u Source Audio Nemesis delay na basówce. Polecam ten delay, multum możliwości, jeszcze więcej po podpięciu do apki w telefonie czy tablecie (działa na iOS i Android).