basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - Sugarocker - 11-05-2016

Bigos! Hartke 3-pak!

Gram na nich od 3 lat, gram duza ilosc koncertow, praktycznie co przelot koncertowy zmieniam set strun. Nigdy nie trafilem na padnieta strune.
Tez gralem na Warwickach czerwonych, do czasu. Trafialem praktycznie co drugi komplet na padniete struny.

Cenowo jest chyba nawet taniej.
O dziwo, ja po prostu lubie te struny, leza mi.


RE: Dystrybucja Warwick - Bolem - 11-05-2016

(11-04-2016, 07:16 PM)Bigos napisał(a): Kupiłem cztery kolejne komplety i pojedynczą A, żeby skompletować wcześniej zdekompletowany set.
Dzisiaj wymieniałem struny. Z pierwszego kompletu była zdechła D (0.065). Wymieniłem ją z kolejnego zestawu no i jest OK, ale znowu mam jeden niepełny komplet. Irytujące to jest :/
Po weekendzie odezwe się do taniestruny, ale spodziewam sie odpowiedzi...
Niesmak pozostaje.

Mnie w ientycznej sytuacji guitarcenter wymieniło struny, już drugi raz. Też jednak uważam to za irytujące, jakie są tanie alternatywy do warwicków ale do basów 5 strunowych? Hartke chyba nie produkuje 3paków do piątek


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 11-07-2016

Witajcie, przepraszamy za wszelkie problemy ze strunkami. Kontaktuję się z naszym serwisem i zbadamy głębiej tą sprawę.
Na tą chwilę jedynie co mogę powiedzieć to zgłaszajcie się do sklepów gdzie kupowaliście wadliwe sety.
Jeśli wszystko będzie odpowiednio udokumentowane, będziemy starać się wymieniać wadliwe struny.


RE: Dystrybucja Warwick - Zenek Spawacz - 11-08-2016

Ja juz nie kupuje warwickow , sa tanie ele za duzo problemow. Do ustawiania i probowania basow zawsze potrzeba mi duzo kompletow , wiec teraz dostaje Harleye Bentony u Thomanna , ta sama klasa co czerwone a sa o polowe tansze.


RE: Dystrybucja Warwick - Sebastian-J - 11-08-2016

Sądzę, że technologia w Red'ach została położona, w którymś miejscu procesu produkcji (projekt + wschodnie wykonanie), przez co z każdym rokiem coraz więcej trafiało mi się felernych setów co roku. W szczególności E struna padaka na starcie. Przy cenie 30/40 PLN za sztukę, szkoda zachodu z reklamacją, w szczególności, że w Polskim sklepie zrobią najpierw focha, że za 30 zeta robisz im koło dupy zajęcie, a potem nie wiadomo co z tym się stanie finalnie.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 11-18-2016

Ryan Marinie na piątek Smile





RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 11-29-2016

Source Audio wypuściło rewelacyjny delay, Nemesis. Wrzucam demko Nathana Navarro dla zainterespwanych:

slina            slina        slina          slina          slina          slina          slina          slina          slina          slina                         




RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 12-02-2016

Dla fanów Mety i nie tylko!

Morley Power Fuzz Wah:





RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 12-03-2016

Pan ze Skaldów ma chyba jakiegoś dziurawego lorłika.

[Obrazek: 19503113.jpg?1480776208e]


RE: Dystrybucja Warwick - Errdil - 12-03-2016

(12-03-2016, 02:43 PM)Sobass napisał(a): Pan ze Skaldów ma chyba jakiegoś dziurawego lorłika.

[Obrazek: 19503113.jpg?1480776208e]

Dziurawe wenge ? Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 12-05-2016

No proszę, jakiś większy kornik musiał być... Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 12-07-2016

Taka ładna baśka:

[Obrazek: CO_0444MX01XXCPASHWWW_02.jpg]
[Obrazek: CO_0444MX01XXCPASHWWW_03.jpg]

Albo taka, ta na NAMM 2017

[Obrazek: CO_021438XX50CVASH5WW_02.jpg]
[Obrazek: CO_021438XX50CVASH5WW_06.jpg]
[Obrazek: CO_021438XX50CVASH5WW_04.jpg]


RE: Dystrybucja Warwick - Sugarocker - 12-07-2016

Ciekawa podstrunnica w tej 1. Co to?


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 12-07-2016

Tam jest Purple Heart (Amarant) na podstrunnicy. Natomiast na body mamy Swamp Ash (Jesion Bagienny).

Po angielsku więcej tu o tym patyku:
http://www.thewoodbox.com/data/wood/purpleheartinfo.htm


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 12-07-2016

Fortress Flashback? Przeca to lata 90 (co samo w sobie nie jest niczym złym).

Btw, jeden z niewielu Warwicków, które brzmieniowo uważam za zdatne do czegokolwiek, to Fortress MasterMan.

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE3 przy użyciu Tapatalka