basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 03-20-2017

(03-20-2017, 01:05 PM)Burning napisał(a): tu jest fajne brzmienie W, chociaż przez przester innej firmy:

brzmi jak cokolwiek przez sansampa z maksymalna kompresją pozostawiajacą zero dynamiki, a facet ogranicza sie do grania długich dzwieków

(03-20-2017, 12:13 PM)Burning napisał(a):
(03-20-2017, 07:59 AM)WarwickPL napisał(a): Tu go lepiej słychać Smile

Bass solo zawsze słychać, a co z miksem? Wink
Swoją drogą nazwa kapeli tego łysola jest ukradziona z najlepszej (IMHO) płyty Gallagherów Wink
https://www.youtube.com/watch?v=9I3CwSXhd40

to sztuka zrobic takie basy które solo mają zamuloną stunę E i H przy graniu koscia na nowych strunachSmile

(03-20-2017, 08:45 AM)WarwickPL napisał(a): Jeśli chciałbyś klon to jest np. Streamer CV
~7k


tutaj dla odmiany nie ma dramatu, brzmi to jak przeciętny jazz bass ze skręconą do połowy albo wiecej górą, ale przynajmniej słychać fajnie co facet gra. BrawoSmile W sumie podobne brzmienie mozna uzyskać na Harleyu Bentonie za 700pln.


RE: Dystrybucja Warwick - Maciejeq - 03-20-2017

Nie bierzesz jeńców mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - Dex - 03-20-2017

I ten Streamer CV 7k niby? Borze...


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 03-20-2017

(03-20-2017, 02:22 PM)Alfik napisał(a):
(03-20-2017, 01:05 PM)Burning napisał(a): tu jest fajne brzmienie W, chociaż przez przester innej firmy:

brzmi jak cokolwiek przez sansampa z maksymalna kompresją pozostawiajacą zero dynamiki, a facet ogranicza sie do grania długich dzwieków

Taka rola basu w Meshuggah. Działa? Działa. Przy tak gęstych gitach bas musi położyć "fundament" i w tej roli się sprawdza. Jak mówią - nie to dobre co dobre, ale co się komu podoba Wink
A chyba się podobało, skoro przez ostatnie prawie 20 lat powstało przynajmniej 50 kapel rżnących z nich równo i do tego średnio radzących sobie na żywo Big Grin


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-20-2017

Aż przypomniały się dziewicze czasy tego wątku.
Tak tak, wiemy, j-bass jest najlepszy do wszystkiego, zawsze.
Pozdro Alfiku mrgreen mrgreen mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - Stasiu - 03-20-2017

(03-20-2017, 02:51 PM)WarwickPL napisał(a): Aż przypomniały się dziewicze czasy tego wątku.
Tak tak, wiemy, j-bass jest najlepszy do wszystkiego, zawsze.
Pozdro Alfiku mrgreen mrgreen mrgreen

Wszyscy znają preferencje Błażeja (które jest w stanie podeprzeć zresztą wiedzą), ale czy w Warwicku nikt nie słyszy, że w tych próbkach E muli?




RE: Dystrybucja Warwick - szymam - 03-20-2017

(03-20-2017, 02:57 PM)Stanislav. napisał(a):
(03-20-2017, 02:51 PM)WarwickPL napisał(a): Aż przypomniały się dziewicze czasy tego wątku.
Tak tak, wiemy, j-bass jest najlepszy do wszystkiego, zawsze.
Pozdro Alfiku mrgreen mrgreen mrgreen

Wszyscy znają preferencje Błażeja (które jest w stanie podeprzeć zresztą wiedzą), ale czy w Warwicku nikt nie słyszy, że w tych próbkach E muli?

Słyszeć to na pewno słyszą, ale skoro obecna strategia marketingowa działa i przynosi zyski, to po co cokolwiek zmieniać. Fender idealnie obrazuje, jak ludzie są przywiązani do tradycji i nie ma potrzeby mieszać.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-20-2017

To tylko jedna z licznych demówek, nawet bardziej, wywiad z artystą.
Więc ja bym tu nie doszukiwał się ukrytych detali i drugiego dna Smile


RE: Dystrybucja Warwick - Stasiu - 03-20-2017

(03-20-2017, 03:03 PM)szymam napisał(a):
(03-20-2017, 02:57 PM)Stanislav. napisał(a):
(03-20-2017, 02:51 PM)WarwickPL napisał(a): Aż przypomniały się dziewicze czasy tego wątku.
Tak tak, wiemy, j-bass jest najlepszy do wszystkiego, zawsze.
Pozdro Alfiku mrgreen mrgreen mrgreen

Wszyscy znają preferencje Błażeja (które jest w stanie podeprzeć zresztą wiedzą), ale czy w Warwicku nikt nie słyszy, że w tych próbkach E muli?

Słyszeć to na pewno słyszą, ale skoro obecna strategia marketingowa działa i przynosi zyski, to po co cokolwiek zmieniać. Fender idealnie obrazuje, jak ludzie są przywiązani do tradycji i nie ma potrzeby mieszać.

Trochę racji masz. Mi w sumie raz też muliła E w Jazz Bassie, ale to przez struny, co założyłem... mrgreen mrgreen mrgreen

Czyli nikt Wam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne czarne?


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-20-2017

Shabalalla!  Big Grin




RE: Dystrybucja Warwick - szymam - 03-20-2017

(03-20-2017, 03:05 PM)Stanislav. napisał(a):
(03-20-2017, 03:03 PM)szymam napisał(a):
(03-20-2017, 02:57 PM)Stanislav. napisał(a):
(03-20-2017, 02:51 PM)WarwickPL napisał(a): Aż przypomniały się dziewicze czasy tego wątku.
Tak tak, wiemy, j-bass jest najlepszy do wszystkiego, zawsze.
Pozdro Alfiku mrgreen mrgreen mrgreen

Wszyscy znają preferencje Błażeja (które jest w stanie podeprzeć zresztą wiedzą), ale czy w Warwicku nikt nie słyszy, że w tych próbkach E muli?
Słyszeć to na pewno słyszą, ale skoro obecna strategia marketingowa działa i przynosi zyski, to po co cokolwiek zmieniać. Fender idealnie obrazuje, jak ludzie są przywiązani do tradycji i nie ma potrzeby mieszać.

Trochę racji masz. Mi w sumie raz też muliła E w Jazz Bassie, ale to przez struny, co założyłem... mrgreen mrgreen mrgreen

Czyli nikt Wam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne czarne?

Co cóż. Pa poniżej. Jak dla mnie bida z nyndzo, a kosztuje kupe kasiuty. Sprzedaje się? Sprzedaje. No to po co cokolwiek zmieniać Big Grin




RE: Dystrybucja Warwick - Brylant - 03-20-2017

Miałem Dolphina. Brzmiał fajnie Wink Ale tyle pieniędzy nie kosztował Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 03-20-2017

7000 pln





591 pln





cóż... porównajmy...


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-21-2017

Brzmienie brzmieniem, nagranie nagraniem, realizatorowi dźwięku chyba nie muszę tego mówić Smile
Czy nasz forumowy idol wykazał minimum zainteresowania i widział filmy produkcyjne które wrzuciłem?

Analogicznie:
BMW ma na liczniku 220 i Dacia Logan też, tylko Dacia Logan jest o 40000 tańsza. HAHA! debile z BMW nie wiedzą co robią... Smile

Takie tylko porównanko, zobacz na filmy produkcyjne. I tak... wiem, J-bass, najlepszy, zawsze, o wyrocznio! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Dystrybucja Warwick - Stasiu - 03-21-2017

(03-21-2017, 07:22 AM)WarwickPL napisał(a): Brzmienie brzmieniem, nagranie nagraniem, realizatorowi dźwięku chyba nie muszę tego mówić  Smile
Czy nasz forumowy idol wykazał minimum zainteresowania i widział filmy produkcyjne które wrzuciłem?

Analogicznie:
BMW ma na liczniku 220 i Dacia Logan też, tylko Dacia Logan jest o 40000 tańsza. HAHA! debile z BMW nie wiedzą co robią... Smile

Takie tylko porównanko, zobacz na filmy produkcyjne. I tak... wiem, J-bass, najlepszy, zawsze, o wyrocznio! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Skoro to oficjalne konto, to muszę pogratulować sposobu prowadzenia. Jakąś statuetką PRową wyślemy pocztą.

Jeśli już przywołujesz takie porównania, to mogłeś jednak ilość strun w tych basach porównać do ilości kół w Dacii i BMW, byłoby bardziej rzeczowo Wink No i w sumie, BMW praktycznie w każdym aspekcie jest lepsze od Dacii. A ten Warwick od tego HB?