basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - Zenek Spawacz - 03-22-2017

No to jeszcze raz ... Nie zarzucaj mi , ze chcialem narobic szumu... Zobacz jak sprawa wyglada , sa mostki w sprzedazy z nadrukiem "W" za taka cene za jaka sa i w opisie jest jasno przedstawione Warwick ORIGINALTEIL !!!! Uczciwosc powinna nakazywac , zeby napisac , ze sa to tanie wersje z Rockbasa . OK ?


RE: Dystrybucja Warwick - Husky - 03-22-2017

(03-21-2017, 02:34 PM)WarwickPL napisał(a): Zenku, nie odpowiadam za opisy i ofertę Thomanna. Nie wiem co więcej mogę Ci w tej kwestii napisać.

Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 03-24-2017

Prosiłbym u utrzymywanie poziomu, zamiast wylewania żali.
Generalnie post grozy podsumowuje i dalsza dyskusja na temat wyższości świąt wielkiej nocy nad nocą kupały będzie karana banami.
[Obrazek: 1361398556_by_Natas666_500.jpg]


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 03-24-2017

A jakość brzmienia na prezentowanych na graniach wolno komentować?


RE: Dystrybucja Warwick - zwinny - 03-24-2017

nie. to na pewno będzie ból dupy.


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 03-24-2017

A, czyli nie mam prawa, by coś mi się nie podobało. Noted.


RE: Dystrybucja Warwick - Kempes - 03-24-2017

(03-24-2017, 07:43 AM)Burning napisał(a): Prosiłbym u utrzymywanie poziomu, zamiast wylewania żali.
Generalnie post grozy podsumowuje i dalsza dyskusja na temat wyższości świąt wielkiej nocy nad nocą kupały będzie karana banami.
[Obrazek: 1361398556_by_Natas666_500.jpg]

Jest też ból dupy o ból dupy Wink


RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 03-24-2017

(03-24-2017, 07:43 AM)Burning napisał(a): Prosiłbym u utrzymywanie poziomu, zamiast wylewania żali.
Generalnie post grozy podsumowuje i dalsza dyskusja na temat wyższości świąt wielkiej nocy nad nocą kupały będzie karana banami.
[Obrazek: 1361398556_by_Natas666_500.jpg]


Burning, po Twoim poście pozostaje mi tylko sie wyrejestrować z tego forum i już nigdy tutaj nie wracać.

Jakiś koleś którego nie znamy z imienia i nazwiska, o którym wiemy za to czytając jego posty, ze jego wiedza na tematy produkcji muzycznej, konstrukcji instrumentów, lutnictwa, elektroniki i grania na basie jest bliska zeru i ogranicza się do przepisywania skryptu ze stron reklamowych wrzuca tutaj próbki bardzo kiepskiej jakości instrumentow. Instrumenty te są też bardzo drogie. Na konstruktywną krytykę ad meritum dotyczącą brzmienia i konstrukcji tych instrumentów odpowiada krytyką ad personam, wyśmiewając mnie i Zenka i wciskajac kocopały, że kiepska jakość brzmienia tych instrumentów wynika z mojego gustu itd... 

Facet zamiast przedstawić realne argumenty pogrąża się wrzucając próbki coraz gorzej brzmiących instrumentów i stara się wyśmiać mnie i Zenka - ludzi którzy przez wiele lat za darmo słuzyli wam doświadczeniem i poradą.
 
Zrozum proszę, że ktoś bardziej doświadczony chce przestrzec tych mniej doświadczonych przed kupowaniem drogich bubli.
Nikt nikomu nie zabrania, ani Warwicka kupować, ani na nim grac - jedynie przestrzega przed miną na jaką niedoświadczony muzyk może się wpierdolić wierząc w agresywny marketing uprawiany tutaj i w wielu innych miejscach przez Warwick PL.

Ty za to straszysz banem... Really?

To nie jest dyskusja ESTETYCZNA z cyklu, jeden woli Pedullę a drugi Rickenbackera... Jeden roundy a drugi flaty. Jeden ciemne drugi jasne... Nie rozmawiamy o gustach tylko ewidentnych podręcznikowych przykładach źle brzmiących instrumentów, problemów w rodzaju głuchych strun na instrumentach za dziesiątki tysięcy pln lub wprowadzania klientów w błąd nazwami drewna mającymi sugerować jego ekskluzywny charakter.

Zrozum, że nikt nie ma tutaj bólu dupy, tylko stwierdzamy, że białe jest białe a czarne czarne.

Próbowałem nie wchodzić nawet do tego wątku, ale niestety firrma Warwick jest też dystrybutorem dobrej jakości sprzętu produkowanego przez inne firmy. Chcąc śledzić nowości nie mogłem niestety przejść obok reklamy złej jakości instrumentów i pozostać w zgodzie z własnym sumieniem.

Przez lata odebrałem setki maili i telefonów doradzajac kolegom. Sądząc po ich zadowoleniu, podziękowaniach i tym jak grają i jak brzmią doradzając raczej dobrze i skutecznie. Zorganizowałem wam za darmo kilka warsztatów i spotkań, które wielu z was otworzyły uszy i oczy na granie, brzmienie i produkcje. W sumie patrząc na rozwój niektórych forumowiczów mogę powiedziec, że jestem szczęśliwy, że tak się stało. Słuchanie was to ogromna nagroda.

Niestety nie potrafię przebywać z ludzmi, którzy nie szanują wolności słowa, depczą prawo do dyskusji w imię tzw "poprawności politycznej" zabraniaja krytykować producenta bubli.

Z tego też powodu.
Żegnam


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 03-25-2017

Ludzie proszę, włączcie myślenie i odróżnijcie konstruktywną krytykę od bólu dupy.
Ale widzę, że zawiodłem jako admin, skoro do takich sytuacji doszło.
Z tego powodu cofam słowa o banie i także żegnam.


RE: Dystrybucja Warwick - groza - 03-25-2017

Kurwa, Panowie Big Grin


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 03-25-2017

Już drugi raz się odadminiłem.
Jak widać nie nadaję się.
Pozdrawiam.


RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 03-25-2017

Żegnam.


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 03-25-2017

inb4 adieu


RE: Dystrybucja Warwick - szymam - 03-25-2017

Teraz już chyba nikt nie kupi Warwicka... Sad


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 03-25-2017

Ja kupię! I tak mnie nikt nie lubi Big Grin