basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - paluch1986 - 07-12-2018

Zależy kto i do czego Wink


RE: Dystrybucja Warwick - jetofuj - 07-12-2018

Ja się obawiam, że rzeczywiście w czasach, w których ludzie są przyzwyczajeni, że w telefonie mają dosłownie wszystko, tak jest. Zamiast jednej rzeczy, która robi tą rzecz świetnie, wolą mieć jedną rzecz, która robi wszystko, co siłą rzeczy nie przekłada się na jakość. I oczywiście ta rzecz musi być jeszcze tania (w telefonie ma się w końcu dostęp do nieograniczonych zasobów, za które nie trzeba dodatkowo płacić lub kosztuje to grosze). A całą zabawę dodatkowo napędza stymulowany pęd do "nowości".

Pamiętam jak jakiś znany budowniczy powiedział, że więcej nie będzie robił pedałów do basu, bo jak pokazał prototyp jakiegoś tam fuzza, to zalała go fala pytanie w stylu: "a nie da się zapakować tego w mniejszą obudowę", "a gdzie pstryczek do aktywnych basów", "a nie można by zamontować wyjścia DI", etc. Smile


RE: Dystrybucja Warwick - paluch1986 - 07-12-2018

Tylko preampu z DI i nadajnikiem do odsłuchu bezprzewodowego jakoś nikt jeszcze nie zrobił mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - Ramcel - 07-12-2018

(07-12-2018, 06:20 AM)WarwickPL napisał(a): Aczkolwiek teraz ludzie chcą wszystko mniejsze, lżejsze z usb i takie tam Smile

[Obrazek: latest?cb=20131230011536]


RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 07-12-2018

Ludzie, nie fani stonera.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-12-2018

Żeby było jasne, to tylko moje osobiste spostrzeżenie


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 07-12-2018

(07-12-2018, 11:07 AM)Doman napisał(a): Ludzie, nie fani stonera.
Downsizing jest wszędzie, ja zmnieniłem wzmaka na 15x słabszy Wink


RE: Dystrybucja Warwick - jetofuj - 07-12-2018

Ja tam na razie targam swoje 4x12 Smile Ale przyznam, że pięknie mieści mi się w bagażniku razem z paką gitarzysty, a poza tym jadę tym sobie windą go garażu, więc przynajmniej w jedną stronę nie jest to szczególny problem.

Ale docelowo strzelę sobie lampowego DI-boxa i rollupa z gołą babą, żebym nie czuł się samotny na scenie Smile


RE: Dystrybucja Warwick - mazdah - 07-12-2018

U mnie miniaturyzacja zakończyła się tym, że zostawiłem dwa wzmacniacze i dwie paczki na sali prób. Jeden zestaw do precla na flatach, drugi do MM na roundach.

Zwyczajnie koszt psychiczny grania na jakimś piecu w klasie D jest dla mnie w tej chwili zbyt wysoki.

Jest u mnie w domu Portaflex 350, ale nie chce mi się go nawet wyciągać z torby Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-13-2018

Nathan Navarro z Source Audio buduje basowy pedalboard na Rockboardzie.
Ładnie, schludnie, profesjonalnie Wink




RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-16-2018

Drodzy,

Dema limitowanych modeli na 2018 z Andertonsa.

Jak Wam siedzą?
Są to basy German Pro Series, wersja limited.
Made in Germany, detal około 9-10 tyś PLN
Specyfikacja:
http://warwick.de/en/Warwick---Products--Instruments--Pro-Serie---Teambuilt--Pro-Serie---Teambuilt--Streamer-LX-Ltd-2018--Streamer-LX-Ltd-2018--4-string--Features.html




RE: Dystrybucja Warwick - Smultron - 07-16-2018

Ładne.

[Obrazek: xh5eK9s.png]


RE: Dystrybucja Warwick - Kapral - 07-16-2018

W górze takie nawet, ale w dole trochę za bardzo gruzują, tracą selektywność, to może być kwestia setupu, ale nie musi. Btw. Czemu Warwick w 2018 roku ma stronę jak z 2005? Naprawdę trudno się ją przegląda, na monitorze HD wygląda już trochę karykaturalnie.


RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 07-16-2018

Bo żodyn ogarniety dev nie robi za hajsy które proponują. mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - Zenek Spawacz - 07-16-2018

Nie tylko strona Warwicka jest zenujaca. Wlasnie dostalem od jakiegos zwatpionego goscia bas z MEC-ami , ktorych nie potrafil polutowac bo niema zadnych informacji w necie. Picki kosztuja nieslychany szmalec ale wcisnac kilka prostych schematow na strone  to dla Warwicka juz za duzo.  Wszystkie inne firmy dbaja o przejrzystosc a tu nawet kolorow drucikow nikt nie jest w stanie opisac. Ja to naturalnie polutuje  ale czlowiek , ktory to kupil bedzie musial zaplacic zamiast zalatwic rzecz samemu. Gwoli ciekawosci rozejrzalem sie po necie i nie tylko moj klient ma problemy...  Zebyscie dbali o strone techniczna , tak jak dbacie o wciskanie produktow na forach , byloby dobrze.

Przyklad z Talk Bass :

Hello I recently stumbled across a vintage style mec humbucker. They sell them on the Warwick website so naturally that was the first place I turned to try and figure out the wiring but after days of searching I give up so I thought I'd try a follow up here. The pickup itself has a coated wire that surrounds 5 smaller coloured wire bundles. One white, one black, one green, one red, and one bare . Just from a little bit of assuming would I be correct in saying that the white and the bare would be the ground, and so I could connect the black and green together and use my red as the hot wire? If anybody knows for sure and could back me up or point me in the right direction I'd appreciate it greatly.