basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 11-25-2013

Hm.. dostałem odpowiedź, której nie rozumiem, napisałem prośbę o bardziej "szczegółowe" wyjaśnienia.. ale zamieszczę tu odpowiedź jaką otrzymałem, może Tobie coś to powie..

1) Each pot Knob has a small screw, to fix it on Potentiometer shaft. So take screwdriver and take the Knob down.
2)MEC active PU´s has shielded output cable. Hot wire (inside wire) is output, and cable mash is the ground. The red wire is (+9) Volt input for PU preamp . (-9) Volt is ground of PU (mash of White pickup cable)"

Pozdrawiam



RE: Dystrybucja Warwick - OMSON - 11-25-2013

(11-25-2013, 12:18 PM)WarwickPL napisał(a): Hm.. dostałem odpowiedź, której nie rozumiem, napisałem prośbę o bardziej "szczegółowe" wyjaśnienia.. ale zamieszczę tu odpowiedź jaką otrzymałem, może Tobie coś to powie..

1) Each pot Knob has a small screw, to fix it on Potentiometer shaft. So take screwdriver and take the Knob down.
2)MEC active PU´s has shielded output cable. Hot wire (inside wire) is output, and cable mash is the ground. The red wire is (+9) Volt input for PU preamp . (-9) Volt is ground of PU (mash of White pickup cable)"

Pozdrawiam

To pierwsze to chyba dotyczy gałek - że sobie można podnieść lub opuścić Smile

A drugie to, że sygnałowy jest w środku, a oplot jest masą. Sygnał do plusa, masa do minusa.


RE: Dystrybucja Warwick - ****** - 11-25-2013

Czy znana jest cena paczek 112 LW i 112 LW CE ? Pozdrawiam Emotka_2755


RE: Dystrybucja Warwick - solartron - 11-25-2013

(11-25-2013, 03:11 PM)OMSON napisał(a):
(11-25-2013, 12:18 PM)WarwickPL napisał(a): Hm.. dostałem odpowiedź, której nie rozumiem, napisałem prośbę o bardziej "szczegółowe" wyjaśnienia.. ale zamieszczę tu odpowiedź jaką otrzymałem, może Tobie coś to powie..

1) Each pot Knob has a small screw, to fix it on Potentiometer shaft. So take screwdriver and take the Knob down.
2)MEC active PU´s has shielded output cable. Hot wire (inside wire) is output, and cable mash is the ground. The red wire is (+9) Volt input for PU preamp . (-9) Volt is ground of PU (mash of White pickup cable)"

Pozdrawiam

To pierwsze to chyba dotyczy gałek - że sobie można podnieść lub opuścić Smile

A drugie to, że sygnałowy jest w środku, a oplot jest masą. Sygnał do plusa, masa do minusa.

Tja ... sygnał do plusa ....



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 11-26-2013

(11-25-2013, 08:31 PM)****** napisał(a): Czy znana jest cena paczek 112 LW i 112 LW CE ? Pozdrawiam Emotka_2755

Witam,

Jest znana. Rzeczywistą cenę poda Ci sklep, sugerowany detal dla WCA 408 - 1.949,00 zł WCA 408 CE -2.929,00 zł. WCA 112 - 1.369,00 zł WCA 112 CE - 2.929,00 zł

Pozdrawiam


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 11-28-2013

Chciałbym przypomnieć o rewolucyjnym i rewelacyjnym czujniku ruchu do efektów: Source Audio Hot Hand 3. Można ko podłączyć do każdego efektu który posiada gniazdo na pedał ekspresji.


Zapraszam do obejrzenia nagrania Nathan-a Navarro który używa Hot Hand, i wyprawia niesamowite rzeczy z gitarą basową.




RE: Dystrybucja Warwick - Drewniak - 11-28-2013

a co tam w kwestii mojego pytania?


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 11-28-2013

(11-28-2013, 01:15 PM)Drewniak napisał(a): a co tam w kwestii mojego pytania?


na razie, tak jak pisałem wyżej dostałem odpowiedź, ale nie do końca do mnie trafia, już niedługo powinienem mieć szersze wyjaśnienia, przepraszam, że tyle to trwa.



RE: Dystrybucja Warwick - Drewniak - 11-28-2013

spoko, tylko sie przypominam.
najfajniejszy bylby schemat
tego calego ustrojstwa Smile



RE: Dystrybucja Warwick - Kapral - 11-29-2013

(11-28-2013, 12:44 PM)WarwickPL napisał(a): Chciałbym przypomnieć o rewolucyjnym i rewelacyjnym czujniku ruchu do efektów: Source Audio Hot Hand 3. Można ko podłączyć do każdego efektu który posiada gniazdo na pedał ekspresji.


Zapraszam do obejrzenia nagrania Nathan-a Navarro który używa Hot Hand, i wyprawia niesamowite rzeczy z gitarą basową.


Nie widziałem jeszcze żadnego innego sensownego zastosowania tego bajeru, które nie byłoby dubstepem.
Dosłownie każdy filmik z tym gadżetem zawiera w sobie elementy dubstepu i to jest nudne Big Grin.


RE: Dystrybucja Warwick - paluch1986 - 11-29-2013

To głównie filmiki tego Nathana Navarro, ale zawsze możesz użyć tego Hot Hand zamiast pedału od wah wah, lub do jakiegoś pitch shiftera, który ma wejście na expresion pedal Smile Source Audio reklamuje wszystkie te zabawki do Dubstep z tego co zauważyłem.


RE: Dystrybucja Warwick - Dex - 11-29-2013

Edit: I wychodzi na to, że spector nadaje się nie tylko do synth-popu z lat 80. mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 11-29-2013

z tym, że gość gra na Spectorze mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - Dex - 11-29-2013

(11-29-2013, 02:44 PM)Burning napisał(a): z tym, że gość gra na Spectorze mrgreen

Co ja kurwa napisałem Rolleyes mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 12-09-2013

[Obrazek: LWA%201000%20S_04.jpg]

Juz niedlugo w sklepach bedzie mozna zobaczyc nasze nowe wzmacniacze LWA 1000, zaprojektowane przez Jonas-a Hellborg-a (http://hellborg.com/ )

Z tej okazji Andy Irvine, oraz Ove Bosch ktorzy odpowiadaja za produkty przygotowali nowe wideo prezentujace ten maly a aż 1000 Watowy wzmacniacz.

Zobaczcie i ocencie sami, ponizej wideo z prezentacja produktu: