basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - MrPapaBear - 12-16-2013

Dziwne nie ale słabe owszem

oczywiście ze strony Warwicka jak i wszystkich producentów stosujących taki zabieg- nie żebym atakował W konkretnie!


RE: Dystrybucja Warwick - mazdah - 12-16-2013

Jeżeli pracowałoby na jakimś dziwnym napięciu, albo na prądzie zmiennym, albo nie mogłoby być zasilane szeregowo z innymi efektami (jak niektóre EHXy), to jak najbardziej zrozumiałe. Ale dokładanie zwykłej, stabilizowanej "dziewiątki" uważam za kompletny bezsens.


RE: Dystrybucja Warwick - Fabian - 12-16-2013

Ja pierdziele, czad!


RE: Dystrybucja Warwick - BObas - 12-16-2013

(12-16-2013, 04:17 PM)zakwas napisał(a):
(12-16-2013, 04:16 PM)BObas napisał(a): Tylko na zasilacz i nie jest w zestawie?
Huh

To ciekawy marketingowo zabieg chytry

My żyjemy w tych samych czasach? Big Grin Bo dla mnie to nie jest dziwne w ogóle... Big Grin

Cena tunera z zasilaczem zaczyna się przybliżać do 200zł.

Pracowałem w sklepie muzycznym i wiem, że
a) jeśli nie ma zasilacza w komplecie i jednocześnie nie da się zasilić z innego źródła, to klienci wybierają inny model
b) IMHO ważniejsze - bardzo często się zdarza (żeby nie powiedzieć nagminnie), że sklep nie oferuje zasilaczy, albo się właśnie skończyły, bo sprzedali do czegoś innego.
c) większość tunerów jest na baterię

Ale nie chcę się kłócić, bo ja faktycznie nie z tej epoki Wink


RE: Dystrybucja Warwick - groza - 12-16-2013

(12-16-2013, 09:00 AM)WarwickPL napisał(a): @Drewniak - cieszę się że mogłem pomóc

@Dragonaut - nie ma sprawy! mamy jeszcze ich trochę jeśli ktoś jest chętny..

a przy okazji.. Smile

Teraz wprowadziliśmy do oferty bezkonkurencyjny cenowo i jakościowo w tym przedziale, podłogowy w metalowej kompaktowej obudowie, z wysokiej jakości niskoszumowym footswitchem, oraz uwaga z TRUE BYPASS, nie ma na rynku nic z True bypass, w tym przedziale cenowym. Do tego spory wyraźny podswitlany wyświetlacz. To RockTuner PT-1

RockTuner RT PT 1

• Kompaktowy Tuner
• Chromatyczny
• True Bypass
• Zakres częstotliwości: A0(27,5 Hz)–C8(4168 Hz)
• Precyzja : +- 1 cent
• Duży podświetlany wyświetlacz LCD
• Dokładność strojenia ± 1cent
• Zasilanie opcjonalny zasilacz 9V DC
• Wymiary: 3.5 cm x 4.5 cm x 9.5 cm
• Waga: 150 g

[Obrazek: 13a7c277ab00dbf6m.jpg]

[Obrazek: 679c397a77092ae0m.jpg]

O cenę, pytajcie w dobrych sklepach Smile miło Was ona zaskoczy, gwarantuję.

Zajebisty!



RE: Dystrybucja Warwick - herp - 12-16-2013

Pytanie o wyświetlacz: czy poza diodami jest dodatkowe wskazanie odniesienia wysokości dźwięku podawanego do strojonego?


RE: Dystrybucja Warwick - paluch1986 - 12-16-2013

Pytanie inne, jak sobie radzi w pełnym słońcu na plenerze? Widoczny wyświetlacz?


RE: Dystrybucja Warwick - herp - 12-16-2013

Film rozwiązałby sprawę...szukałem, ale w necie nie ma.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 12-16-2013

Tak jest wskazówka, i lepiej sugerować się właśnie nią niż diodami, bo jest dokładniejsza. Z dokładnością naprawdę nie jest źle.


Co do zasilacza: Jak wspominałem oferujemy tanie zasilacze RockPower, i sprzedajemy je większości sklepów (nawiasem mówiąc dobrze się sprzedają) Sprzedawanie Tunera z obowiązkowym zasilaczem w zestawie, niestety pozbawione byłoby sensu, jak tu ktoś nadmienił.. Ponieważ wiele osób ma jeden zasilacz który zasila wiele efektów i tylko zawyżylibyśmy cenę takim osobom dodając zasilacz. Sądze, że większość sprzedawców będzie sprzedawało PT 1 właśnie razem z zasilaczem RockPower, dla osób które nie mają zasilacza i to chyba najlepsze wyjście.

@paluch - dobre Big Grin jest bardzo wyraźny i czytelny, podświetlenie dobrze działa. Jak jest w słońcu, nie sprawdzałem Smile


RE: Dystrybucja Warwick - herp - 12-16-2013

Czy moglibyście nagrać film z procesu strojenia?


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 12-16-2013

ok, nagramy jutro i wrzucimy.. ale będzie słabej jakości, bo możemy nagrać tu w Warszawie, co najwyżej telefonem Smile


RE: Dystrybucja Warwick - BObas - 12-16-2013

(12-16-2013, 04:55 PM)WarwickPL napisał(a): Tak jest wskazówka, i lepiej sugerować się właśnie nią niż diodami, bo jest dokładniejsza. Z dokładnością naprawdę nie jest źle.


Co do zasilacza: Jak wspominałem oferujemy tanie zasilacze RockPower, i sprzedajemy je większości sklepów (nawiasem mówiąc dobrze się sprzedają) Sprzedawanie Tunera z obowiązkowym zasilaczem w zestawie, niestety pozbawione byłoby sensu, jak tu ktoś nadmienił.. Ponieważ wiele osób ma jeden zasilacz który zasila wiele efektów i tylko zawyżylibyśmy cenę takim osobom dodając zasilacz. Sądze, że większość sprzedawców będzie sprzedawało PT 1 właśnie razem z zasilaczem RockPower, dla osób które nie mają zasilacza i to chyba najlepsze wyjście.

@paluch - dobre Big Grin jest bardzo wyraźny i czytelny, podświetlenie dobrze działa. Jak jest w słońcu, nie sprawdzałem Smile

A, rzeczywiście - pod tym względem zwracam honor, bo zapomniałem o zasilaczach na kilka efektów. W takim wypadku jest to zabieg przemyślanej specjalizacji produktu Emotka_2755

Ale slotu na baterię i tak szkoda.

Podłączam się pod prośby o filmik.


RE: Dystrybucja Warwick - MrPapaBear - 12-16-2013

Myślę, że jak ktoś ma podłogę efektów i profesjonalny zasilacz to stać go na tuner w wyższym przedziale cenowym. Ale co ja wiem, kostek nie używam Wink


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 12-16-2013

ale może ktoś chce zaoszczędzić miejsce?

U mnie kupno tunera podłogowego zawsze było na ostatnim miejscu, wolałem kupić sobie efekt, szkoda było mi kasy.. ale trudno nie przyznać Ci w jakimś stopniu racji. Z drugiej strony na pewno jest wielu klientów którzy mają już zasilacze i zainteresują się PT 1.

Zasilacze RockPower, naprawdę nie są drogie, i taki zestaw (PT 1 + RP) jest cenowo jak na razie bezkonkurencyjny


RE: Dystrybucja Warwick - herp - 12-16-2013

(12-16-2013, 05:29 PM)WarwickPL napisał(a): ale może ktoś chce zaoszczędzić miejsce?

This. Z mniejszym tunerem zmieści mi się więcej do pedalboarda.