basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - Korexus - 01-07-2014

Szkoda, że trzeba tak długo poczekać Tongue Moim zdaniem dużo lepszy design. PT-1 wyglądał trochę tandetnie, ale to oczywiście tylko MOJA opinia Smile


RE: Dystrybucja Warwick - OMSON - 01-08-2014

(01-07-2014, 09:03 PM)Korexus napisał(a): Szkoda, że trzeba tak długo poczekać Tongue Moim zdaniem dużo lepszy design. PT-1 wyglądał trochę tandetnie, ale to oczywiście tylko MOJA opinia Smile

Design PT2 taki nawiązujący trochę do Polytune... Fajnie, że będzie wersja czarna tak BTW. Smile A co do PT1, to szczotkowane i anodyzowane aluminium jest Twoim zdaniem tandetne!? No ok. Smile

[Obrazek: 7822665_800.jpg]


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-08-2014

(01-07-2014, 09:03 PM)Korexus napisał(a): Szkoda, że trzeba tak długo poczekać Tongue Moim zdaniem dużo lepszy design. PT-1 wyglądał trochę tandetnie, ale to oczywiście tylko MOJA opinia Smile

eee, nie wygłupiaj się.. widziałeś go na żywo? jest śliczny! Smile jakość, wykonania stoi na najwyższym poziomie jak pisze OMSON, w dodatku za małą kasę Big Grin


P.S. No dobra, skoro tak bardzo prosicie, to wrzucę też czarny Tongue

[Obrazek: df3a28f11823aa2fm.jpg]


RE: Dystrybucja Warwick - OMSON - 01-08-2014

(01-08-2014, 11:07 AM)WarwickPL napisał(a): P.S. No dobra, skoro tak bardzo prosicie, to wrzucę też czarny Tongue

[Obrazek: df3a28f11823aa2fm.jpg]

To zmienia postać rzeczy Big Grin Satan meter +1000


RE: Dystrybucja Warwick - musiek - 01-09-2014

(12-24-2013, 08:48 PM)musiek napisał(a): @WarwickPL Jak ma się sprawa zakupu instrumentu leworęcznego? Istnieje jakaś giełda używanych leworęcznych Warwicków? Jak mają się ceny instrumentów leworęcznych do praworęcznych i jak z dostępnością takowych? Pzdr

Ponawiam pytanie ze względu na olanie. pzdr


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-10-2014

uuu, przepraszam!

prawie każdy Warwick jest dostępny w wersji leworęcznej (są wyjątki). Ceny są dokładnie takie same. Oficjalna giełda nie istnieje.

pozdrawiam


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-15-2014

Właśnie dostałem PT 2 na testy, mam czarny i biały, oba prezentują się bardzo dobrze, choć PT 1 jest ładniejszy Smile wieczorem wypróbuję i dam znać, na pierwszy rzut oka widać, że jest większa, grubsza, a więc bardziej wyraźna wskazówka. W zestawie znajduje się też bateria. Skoro już go dostałem, to może wprowadzimy go szybciej.. zobaczymy.




RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-15-2014

a nowy LWA 1000 zaprojektowany przez J.Hellborga już w sprzedaży Smile Sklepy mają na stanie. Zobaczcie prezentację, jestem strasznie ciekaw Waszego zdania:
[/i]
wzmacniacz ten, można włączać bez podłączonych kolumn (np. żeby użyć wzmacniacza słuchawkowego, który jest w niego wbudowany)

[i]


RE: Dystrybucja Warwick - ****** - 01-15-2014

(01-15-2014, 05:13 PM)WarwickPL napisał(a): nowy LWA 1000
to chinol ?




RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-16-2014

Tak, ale starannie nadzorujemy chińską produkcję. Deportowaliśmy tam grupę naszych pracowników, którzy nieustannie czuwają nad jakością. Smile


RE: Dystrybucja Warwick - zwinny - 01-16-2014

deportacja? nie patyczkujecie się


RE: Dystrybucja Warwick - Maciejeq - 01-16-2014

(01-16-2014, 09:17 AM)zwinny napisał(a): deportacja? nie patyczkujecie się

mrgreenmrgreenmrgreenmrgreenmrgreenmrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - domelius - 01-16-2014

dlatego omson zniknął


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-16-2014

no jasne, traktujemy pracę poważnie, muszą dobrze pracować bo nie wrócą Smile (I tak nie wrócą, ale trzeba ich jakoś motywować Smile )

Oficjalnie, nie mamy nic wspólnego ze zniknięciem OMSONA, zresztą nawet jeśli, to OMSON lubi Chiny, i bardzo chciałby tam pojechać (LUBISZ JE PRADA? LUB JE!, bo rozważymy przeniesienie produkcji do Etiopii) Big Grin Big Grin Big Grin

A tak na serio, to nasz oddział w Chinach jest bardzo fajny, i nie miałbym osobiście nic przeciwko, żeby tam pracować dla Warwicka.

Tu Steve Bailey odwiedza nasz chiński oddział:


A tu gubi się, w naszej siedzibie głównej, polecam Big Grin




RE: Dystrybucja Warwick - zakwas - 01-16-2014

(01-16-2014, 10:19 AM)WarwickPL napisał(a): no jasne, traktujemy pracę poważnie, muszą dobrze pracować bo nie wrócą Smile (I tak nie wrócą, ale trzeba ich jakoś motywować Smile )

Oficjalnie, nie mamy nic wspólnego ze zniknięciem OMSONA, zresztą nawet jeśli, to OMSON lubi Chiny, i bardzo chciałby tam pojechać (LUBISZ JE PRADA? LUB JE!, bo rozważymy przeniesienie produkcji do Etiopii) Big Grin Big Grin Big Grin

mrgreen