basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - bratekr - 03-10-2014

Kto losuje, jak się losuje, kto wygrywa, na jakich zasadach?
Nie chcę być trollem, ale to pierwsze pytania, które mi się nasuwają.
Pomijam fakt, że zawodowo param się kwestiami praw autorskich.

Emotka_2755


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-11-2014

cześć,

analogowo, nie mamy maszyn losujących Smile drukujemy, wycinamy i losujemy, trochę jest przy tym ręcznej roboty.. Big Grin

Możesz być spokojny, reprezentujemy poważną firmę, ryzykowanie utraty wizerunku dla konkursu, byłoby czystym nonsensem.


RE: Dystrybucja Warwick - motyx - 03-11-2014

Serio, powazna firma drukuje, wycina i losuje recznie ? Podpowiem, jest cos takiego jak Excel i random.org. Calosc losowania mozna streamowac na żywo w necie, żeby wszystko bylo jasne i czytelne.


RE: Dystrybucja Warwick - Misio - 03-11-2014

Te emocje z losowania tunera na facebooku... Ludzie, to nie milion dolarów, Guitar Center regularnie losuje fany podobnego kalibru.


RE: Dystrybucja Warwick - motyx - 03-11-2014

(03-11-2014, 10:40 AM)Misio napisał(a): Te emocje z losowania tunera na facebooku... Ludzie, to nie milion dolarów, Guitar Center regularnie losuje fany podobnego kalibru.

Powazna firma dba o srodowisko i nie marnuje papieru na zbedne rzeczy Wink


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-11-2014

bo my lubimy analogi, chociaż dobra cyfra też nie jest zła, dlatego dzięki za podpowiedź, niezły pomysł!

ale co do papieru, to nie masz racji, bo to kartki które używamy wtórnie Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - yacoob - 03-12-2014

rocktuner pt-1 shit madafaka straszny.. małe, brak zasilania baterią, wolno chodzi w EADG... nie ma startu do pitchblacka ( tak wiem, kosztuje duuuużo dużo mniej ).. Design pudełka jedynie na plus.. wracam do Korga Wink


RE: Dystrybucja Warwick - zakwas - 03-12-2014

Brak zasilania baterią to wada ukryta? Big Grin


RE: Dystrybucja Warwick - yacoob - 03-12-2014

to akurat moje niedopatrzenie.. chociaz nie spotkałem jeszcze efektu/tunera ( podłogowego ) bez zasilania baterią.. tu fakt, ja dałem dupska Wink


RE: Dystrybucja Warwick - Aval - 03-12-2014

Polytune Mini(te same wymiary ZTCP) też nie ma baterii.


RE: Dystrybucja Warwick - yacoob - 03-12-2014

olewka Wink mowie, temat tego zasilania to już mój babol.. bardzo mi zalezało zeby była bateria bo nie mam pedalboarda i nie bede smigac z jednym zasilaczem zeby sie nastroic.. w sumie nazwa Polytune Mini jakos moze by mnie skusiła zeby przeczytac jakie to ma wymiary i bym wpadl na to ze bateria sie nie zmiesci Big Grin tutaj, olałem kwestie wymiarów itp ( po otworzeniu pudełka byłem w szoku ze to jest takie małe ).. no nic.. straciłem 20 zeta na wysyłce i tyle Wink


kurde, niepotrzebnie pisałem o tej baterii bo teraz ja wyjde na debila Big GrinBig Grin
nie uzywam za duzo efektów.. sam w zyciu miałem moze z 10 puszek ( ebsy, mxry, tunery korga i wszystko smigało z bateria tak wiec byłem przekonany ze wiekszosc puszek jest na baterie )
groza- dzieki za info, tak na przyszłość będe pamietac ze taurusy tez są bez bateryjki Wink


RE: Dystrybucja Warwick - groza - 03-12-2014

masa efektów jest bezbateryjnych, choćby taurusy. lampowe rzeczy też raczej na 9v nie chodzą.


RE: Dystrybucja Warwick - robbas - 03-13-2014

Akurat dzięki temu niemaniu baterii ten tuner ma taki fajny wymiar. Niestety potwierdzam to co napisał yacoob. Baaardzo wolno chodzi. Nie ma mowy o kręceniu kluczem i sprawdzaniu na bieżąco zmian w stroju. Na dodatek czasem oszukuje i pokazuje fikcyjne dźwięki - czasem trzeba kilkanaście sekund popróbować (bez kręcenia kluczem) zanim pokaże prawidłowo dźwięk. Np dostrajasz delikatnie A, a stroik uparcie pokazuje Fis, aby w końcu po kilku próbach całkowitego wytłumienia strun i ponownego uderzenia wyświetlić prawidłowo. Nie ma znaczenia czy jest to pusta struna czy gdzieś na gryfie. W warunkach domowych jakoś da się z tym żyć, ale na próbach wróciłem do stroika w zoomie b2.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-13-2014

Pisałem na początku, że wg. mnie są szybsze tunery Wink ale opinie użytkowników były bardzo podzielone, docierają do mnie zarówno głosy takie jak powyżej, jak i zupełnie przeciwne. Spróbuj skręcić potencjometr Tone, to pomaga trochę zwiększyć dokładność i szybkość działania. Nigdy nie pisałem, że może on konkurować z Korgiem, natomiast PT 2 to już inna bajka.


RE: Dystrybucja Warwick - Misio - 03-13-2014

W Warwicku to nawet tuner muli.