basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - yacoob - 03-17-2014

masz rację.. jesteśmy straszni, tylko dlatego że podzieliliśmy sie informacją że coś z tunerem jest nie tak... straaaaszne ..
no nic.. poprawię się.. robię ołtarzyk Warwicka w domu od dzisiaj i zamowie jeszcze raz ten tuner.. a nóż się uda i ten zadziała.. bo przeciez Tobie pasuje bas i wzmak tej firmy Smile


RE: Dystrybucja Warwick - groza - 03-17-2014

Gruby swój tuner też odesłał - miał to samo. Na flażoletach bas ewidentnie rozstrojony a wg. tunera niby się idealnie zgadzało.


RE: Dystrybucja Warwick - obserwacja - 03-17-2014

Efekty Warwicka ? Na stronie oficjalnej nic takiego nie ma


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-17-2014

@Coguar - dzięki bardzo nam miło. Zapewne chodzi Ci o efekty których jesteśmy dystrybutorem? (@obserwacja - ja zrozumiałem od razu) napisz, jaką prezentację chciałbyś zobaczyć to podeślę linka, mamy nagrane takowe dla wielu efektów, basów, wzmacniaczy, a nawet pedalboardów, czy zasilaczy, i innych akcesoriów..

Co do tunerka, sprzedaliśmy ich już trochę, a reklamacji dostaliśmy mniej niż palców jednej ręki, u osoby z amputowanym kciukiem.

Nikt nie napisał tu, że ktoś powinien być naszym fanatykiem, bo komuś innemu coś z naszego asortymentu bardzo podchodzi. Rzeczywiście, jest u niektórych użytkowników wrogie nastawienie, i za pewne o to chodziło Coguarowi. Chętnie słuchamy kulturalnej krytyki, przekazujemy takie informacje osobom odpowiedzialnym za produkty i jest to dla nas bardzo cenne.


RE: Dystrybucja Warwick - Bisq - 03-17-2014

(03-17-2014, 09:20 AM)WarwickPL napisał(a): @Bisq - podaję daty spodziewanej dostawy. Do tych dat trzeba jeszcze dodać 4 dni robocze (przesyłka do Polski)

Primetone: 21.04.14 r.

Tortex Jazz III XL: 15.05.14 r.

Ultex Jazz III XL: 21.04.14 r.

Dziękować bardzo :*


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-18-2014

nie ma sprawy, do usług!

Konkurs z PT 2 wystartował ponownie, zgłoszenia przyjmujemy do czwartkowego poranku. Zapraszamy!

Szczegóły na naszym fb!

Mamy też dobrą informację: Struny GHS Big Core do basu! już na stanie!

Po wyraźnym sukcesie strun GHS Big Core do gitary, firma GHS postanowiła wyprodukować te innowacyjne struny także w wersji dla basu! Ideą przyświecającą przy produkcji strun Big Core, było wzmocnienie rdzenia względem uzwojenia. Stalowe uzwojenie powlekane niklem dopełnia tę doskonałą, niezwykle bogatą brzmieniowo całość. Struny E i H mają zakończenie stożkowe ze zmniejszającą się średnicą uzwojenia, zapewniające stabilne podparcie i najlepsze przekazywanie drgań tych strun.


GHS Big Core Bass - Struny do basu elektrycznego z okrągłą owijką

- Do elektrycznej gitary basowej]
- Okrągła owijka
- Niklowane
- Z silniejszym rdzeniem dla większej głośności
- Dla basów 4-ro i 5-cio strunowych
- 4-struny: .045", .065", .085", .105"
- 5-strun: .045", .065", .085", .105", .130"
- Struny E i H ze zwężaną końcówką przy zakończeniu Ball End
- Made in U.S.A.




RE: Dystrybucja Warwick - Stasiu - 03-18-2014



nie wiem co gorzej brzmi na tej prezentacji: bas czy struny... Rolleyes

od razu uprzedzam, iż nie jestem uprzedzony do Warwicka Wink


RE: Dystrybucja Warwick - WoRW - 03-18-2014

uprzedzasz Smile?
pełny dubbing poproszę mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - ****** - 03-18-2014

(03-18-2014, 04:52 PM)WarwickPL napisał(a): Stalowe uzwojenie powlekane niklem dopełnia tę doskonałą, niezwykle bogatą brzmieniowo całość.
Po pierwszych dzwiękach prezentacji pomyślałem, że te struny są zdechłe. Ja nie wątpie, że to mogą być dobre struny, ale popełniona ich prezentacja raczej nie nagoni Wam klientów.




RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 03-18-2014




Tych sobie do demówek zatrudnijcie. Wink Ich muza gniecie i ten instrument to niej super pasuje. Smile


RE: Dystrybucja Warwick - coguar - 03-19-2014

nie chodzi mi o jakis tuner tylko o całokształt tego tematu, co chwile ktos sie przy... ze cos tam muli, struny nie brzmia itp. jest grono ludzi co gra na tych gitarach uzywa tych gratow i sa zadowoleni.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-19-2014

Michael jest gitarzystą, i tak nieźle mu poszło..

Co do wymowy Celestion, dzięki - popracuję nad tym Tongue

A struny naprawdę warto wypróbować, fajna sprawa - przynajmniej jak dla mnie..


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 03-19-2014

Mam wrazenie ze jesli Warwick serio chce sie dobrze promowac to powinien:
-przestac zapraszac gitarzystow do testow sprzetu basowego,
-krecic brzmienie i uzywac basow ktore maja jakis headroom,
-przestac robic tanie efekty,jak chocby sprawa z tunerem i tlumaczyc ich brak dzialania tania sila robocza,czy niewykwalifikowanym dzialem jakosci,za to ktos wciaz wydaje pieniadze.
Sporo pracy moim zdaniem jest tu do wykonania w promocji,a firma bankowo zasluguje na wiecej. Wiecej kasy w promocje mniej w endorsement,mysle ze cos jest tu u gorynie tak z zarzadzaniem.Ponawiam pytanie szukacie SDM'a? Big Grin


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-19-2014

@Doman - Ekstra! dzięki za te linki.

niestety obecnie, nie szukamy.

Dzięki, za uwagi - to zawsze dla nas cenne informacje. Nie ma firmy w której nic nie trzeba zmieniać, zawsze znajdzie się coś do poprawienia, gdyby było inaczej nikt nie musiałby się rozwijać.

Nagrywaniem prezentacji tańszych akcesoriów, jak np. struny zajmują się specjaliści od produktów. Droższy asortyment jest prezentowany przez naszych endorserów.

Wiele osób jest bardzo zadowolonych z możliwości kupna tanich tunerów (nie wiem jakie inne efekty masz na myśli, wypuściliśmy tylko tunery) Nikt nigdy, nie pisał o braku kwalifikacji działu kontroli jakości, np. basy z Chin są sprawdzane 3 razy! Raz w Chinach przez naszych pracowników, drugi raz po otrzymaniu przesyłki z Chin, i trzeci raz, przed wysłaniem do klienta.

W każdej firmie zdarzają się reklamacje. To nic niezwyklego.

Zapraszam, do obejrzenia prezentacji naszego malutkiego i bardzo lekkiego comba Warwick BC 10 z wbudowanym osobnym wzmacniaczem słuchawkowym, i pełno-pasmowym brzmieniem!





RE: Dystrybucja Warwick - elteha - 03-19-2014

(03-19-2014, 10:49 AM)yarzenioova napisał(a): .Ponawiam pytanie szukacie SDM'a? Big Grin

Tu nie jest potrzebny SDM, tylko CRM lub dobra agencja PR Smile.