basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - groza - 05-16-2015

(05-16-2015, 11:27 AM)artur napisał(a): obiektywna opinia

Subiektywna. Smile


RE: Dystrybucja Warwick - artur - 05-16-2015

racja, subiektywna. MUJ błąd.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 05-18-2015

Żaden troll, nasz zaprzyjaźniony zespół z FB wydał kawałek więc publikujemy.
Fajny utwór i widac, że cała ekipa ma frajdę z grania, to się też liczy.
Swoją drogrą bas, IMHO zgrabnie zagrany.

Emotka_2497



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 05-20-2015

Bardzo przyjemne demo niecodziennego instrumentu od Warwicka - Alien Acoustic Bass.
Tutaj w wersji fretless. W rękach fretlessowego wymiatacza


RE: Dystrybucja Warwick - groza - 05-20-2015

Świetnie brzmi, no ale pan umi.

Ten maruszczyka akustyk to podobna bajka. Nie ma ten instrument specjalnego sensu co nie zmienia faktu, że jest fajny.


RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 05-20-2015

(05-20-2015, 12:44 PM)WarwickPL napisał(a): Bardzo przyjemne demo niecodziennego instrumentu od Warwicka - Alien Acoustic Bass.
Tutaj w wersji fretless. W rękach fretlessowego wymiatacza

Ten bas to akurat mi się podoba. Może dla tego, że mało w nim typowo warwickowych rozwiązań w WarwickuSmile




RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 05-20-2015

Sam bym chętnie zmacał Aliena. Star Bass też mnie ciekawi.


RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 05-20-2015

(05-15-2015, 03:57 PM)WarwickPL napisał(a): Ladies & Gentlemen,

Crimson Valley


by the way... posłuchałem...

jeśli celujecie w miłośników tego typu "muzyki" i brzmień
to polecam forum sevenstring.pl tam znajdziecie znacznie większą ilość potencjalnych klientów i wielbicieli niż tutaj. Gdybyście jeszcze mieli w dystrybucji jakieś cyfrowe wzmacniacze i procesory modelujące to dla kolegów z sevenstring z pewnością stalibyście się idolem numer jeden. Zyski (bo przecież o to w działalności w tym wątku chodzi) gwarantowane.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 05-20-2015

W nikogo nie celujemy niczym by the way.
Ciesze sie natomiast niezmiernie, ze Warwick ktory wywoluje u Ciebie tak skrajne emocje coraz czesciej przyciaga Cie do tego watku Huh
Czyzby przyszedl czas na pierwszego Warwicka? mrgreen


To jest nasz zaprzyjazniony band z FB, jak pisalem wczesniej. Maja duza frajde z grania i swoj klimacik, takze nie widze czemu nie mialbym udostepniac w naszym watku gosci ktorzy graja z pasja na naszym sprzecie Smile
Sa tacy co zamykaja sie w sali prob na kilka lat zanim wyjda do ludzi, a sa tacy co ich ciagnie troche wczesniej. Moim zdaniem jest moc, jest klimat, jest power Dartha Vadera. Nie ma do czego sie przyczepic.



RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 05-20-2015

Ja mam frajdę z pływania (pływam żabką, w przypadkowym kierunku, z prędkością fal) ale jakoś nie startuję w zawodach.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 05-20-2015

(05-20-2015, 03:43 PM)Basstard napisał(a): Ja mam frajdę z pływania (pływam żabką, w przypadkowym kierunku, z prędkością fal) ale jakoś nie startuję w zawodach.

Basstard to nie tak, od kiedy wypuszczenie klipu w necie to wystartowanie w zawodach. To jest raczej tak jakbys uczyl sie plywac gdzies w osamotionym stawie czy duzej wannie w domu i nagle poszedl na basen poplywac gdzie kapia sie tez inni ludzie.Emotka_2497

Zreszta zostawmy temat zespolu, komu sie nie podoba niech zwyczajnie nie oglada Smile
A komu chce sie plywac niech pojdzie na basen!



RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 05-20-2015

(05-20-2015, 03:31 PM)WarwickPL napisał(a): Czyzby przyszedl czas na pierwszego Warwicka? mrgreen

a macie jakieś karabiny w ofercie Warwicka? (W przeciwieństwie do instrumentów Niemcy od zawsze robili świetną broń)

bo basówek już w zasadzie nie kupuje mrgreen


p.s. Warwick Katana nawet wam się udał.

Nie do końca "maj stail" ale przynajmniej nie muli znacząco Smile




RE: Dystrybucja Warwick - groza - 05-20-2015

(05-20-2015, 03:43 PM)Basstard napisał(a): Ja mam frajdę z pływania (pływam żabką, w przypadkowym kierunku, z prędkością fal) ale jakoś nie startuję w zawodach.

Wiesz no, jak Anthony Jackson to nie grasz a jednak grasz, nagrywasz, publikujesz swoje nagrania.... trochę słabe jest takie rozliczanie innych "bo mi się nie podoba". Też grałeś w składzie takim z patataj i klawiszowcem swoją drogą Smile


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 05-20-2015

Owszem, ale wokalista - cokolwiek nie powiedzieć o jego manierze - potrafił śpiewać Tongue

I nie chodzi o to, że im bronię - po prostu używanie nagrania na tym poziomie do prezentacji soundu basu to nienajszczęśliwszy pomysł Wink


RE: Dystrybucja Warwick - groza - 05-20-2015

A, potrafił. To faktycznie wszystko zmienia. Wink

Emotka_2755