basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-02-2015

(07-01-2015, 11:00 PM)Alfik napisał(a): Gdyby były ustawione tak samo to dopiero było by wesołoSmile

Gdyby byly ustawione tak samo, moze bylby temat do dyskusji...Smile

A tak w międzyczasie wrzucam demo Starbassa z najnowszej serii ProSeries Teambulilt robionej w DE. Bardzo fajne demo zrobione przez Reverb.com.





RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-06-2015

Prawdopodobnie najlepszy....ale zdecydowanie deluxe!
Umiejętnie używany przypasuje do każdej muzy Smile




RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 07-06-2015

(07-06-2015, 02:52 PM)WarwickPL napisał(a): Prawdopodobnie najlepszy....ale zdecydowanie deluxe!
Umiejętnie używany przypasuje do każdej muzy Smile

Jak ja lubię bełkot reklamowy...

z pewnością nie najlepszy...
umiejętnie używany z pewnością nie przypasuje do każdej muzy...
bo...
nie każda muza wymaga fuzza...

Nie jest zły i nawet do pewnych rzeczy nadaje się nieźle,
ale są tłustsze i charakterniejsze fuzy na rynku...




RE: Dystrybucja Warwick - mazdah - 07-06-2015

Mnie się bardziej podobał El Grande. Może to ten sam układ tylko z blendem, ale z racji tego że blenda nie toleruję Z ZASADY, tu też mi się nie podoba Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 07-06-2015

(07-06-2015, 03:05 PM)mazdah napisał(a): Mnie się bardziej podobał El Grande. Może to ten sam układ tylko z blendem, ale z racji tego że blenda nie toleruję Z ZASADY, tu też mi się nie podoba Tongue

są lepsze i gorsze blendy...
gdybyś posłuchał np Ultimate octave fulltona z dorobionym blendem na 24V to byś zmienił zdanie. albo Brassmastera, który też ma blend...

Blend ma dodać definicji i ataku a nie tak jak na filmiku dać efekt czystego basu z bzyczeniem w tleSmile




RE: Dystrybucja Warwick - mazdah - 07-06-2015

(07-06-2015, 03:15 PM)Alfik napisał(a): są lepsze i gorsze blendy...
gdybyś posłuchał np Ultimate octave fulltona z dorobionym blendem na 24V to byś zmienił zdanie. albo Brassmastera, który też ma blend...
Blend ma dodać definicji i ataku a nie tak jak na filmiku dać efekt czystego basu z bzyczeniem w tleSmile

Zdaję sobie z tego sprawę, zazwyczaj po prostu nie brzmi mi naturalnie. Kwestia też jaki sygnał podasz mu oryginalnie, precel na flatach to nie jest moim zdaniem dobra podstawa do blendowania z przesterami Tongue Chociaż lubiłem EBS Multidrive, który chyba jakiś tam "stały blend" miał. No i większość lubi czystą podstawę, a ja właśnie taki zatkany, charczący dół wielbię.

No i lampiaki blenda nie mają, a przester piękny! Big Grin


RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 07-06-2015

(07-06-2015, 03:22 PM)mazdah napisał(a): precel na flatach to nie jest moim zdaniem dobra podstawa do blendowania z przesterami Tongue

tu byś się zdziwiłSmile


jeśli chodzi o multidrive to domiksowywał czysty bass poniżej około 160 hz w dwóch z trzech pozycji przełącznika



RE: Dystrybucja Warwick - mazdah - 07-06-2015

(07-06-2015, 03:26 PM)Alfik napisał(a):
(07-06-2015, 03:22 PM)mazdah napisał(a): precel na flatach to nie jest moim zdaniem dobra podstawa do blendowania z przesterami Tongue

tu byś się zdziwiłSmile


jeśli chodzi o multidrive to domiksowywał czysty bass poniżej około 160 hz w dwóch z trzech pozycji przełącznika

Tak jest, używałem w pozycji "modern".
Widać nie spotkałem jeszcze odpowiedniego przesteru Big Grin EBS był bardzo blisko, ale ostatecznie się pozbyłem go był nieco zbyt hmm nie wiem jakiego słowa użyć, chyba "powtarzalny i przewidywalny" prawie oddają temat.


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 07-06-2015

(07-02-2015, 07:34 AM)WarwickPL napisał(a): A tak w międzyczasie wrzucam demo Starbassa z najnowszej serii ProSeries Teambulilt robionej w DE. Bardzo fajne demo zrobione przez Reverb.com.


O, ciekaw jestem tego wynalazku. A najbardziej jestem ciekaw budżetowej wersji, czyli Rockbass, i piątki.


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 07-06-2015

Rockbass + pickupy Guild DS-1 to mogłoby być to Smile


RE: Dystrybucja Warwick - jetofuj - 07-06-2015

A nie lepiej Guilda kupić? Smile

A jak ktoś chce nieprzewidywalnego fuzza, to Brassmaster kłania się w pierwszej kolejności! Ale mnie osobiście generalnie wszystkie "normalne" fuzzy basowe nudzą...


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 07-07-2015

Z przesterow BASS Fat Drive od Pigtronix gra tez calkiem przyzwoicie.

Mazdah, El Grande jak cos juz niekontynuowany. Czyli ten nowy deluxe jest troche jakby jego lepsza wersja Wink



Basstard, tu masz wideo Rockbassowej wersji StarBass

Fretless


Fretted, 5-tka




RE: Dystrybucja Warwick - mazdah - 07-07-2015

(07-07-2015, 10:26 AM)WarwickPL napisał(a): Z przesterow BASS Fat Drive od Pigtronix gra tez calkiem przyzwoicie.

Mazdah, El Grande jak cos juz niekontynuowany. Czyli ten nowy deluxe jest troche jakby jego lepsza wersja Wink
Wiem, że już nie ma El Grande, jednak był dość kłopotliwy więc nic dziwnego że zrobili nową wersję. Fuzza Pigtronixa używam w tej
chwili - gitarowa Aria wydaje się gadać całkiem niegłupio Smile



RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 07-07-2015

(07-07-2015, 10:26 AM)WarwickPL napisał(a): Z przesterow BASS Fat Drive od Pigtronix gra tez calkiem przyzwoicie.

Mazdah, El Grande jak cos juz niekontynuowany. Czyli ten nowy deluxe jest troche jakby jego lepsza wersja Wink



Basstard, tu masz wideo Rockbassowej wersji StarBass

Fretless


Fretted, 5-tka

Trzeba przyznać, że te starbassy brzmią nawet całkiem niezłe...

Czyli jak się Warwick postara to jest w stanie zrobić dobry instrumentSmile

Taki bas to nawet mógłbym mieć...




RE: Dystrybucja Warwick - bratekr - 07-07-2015

Następne Basturbacje, a tam Alf pomyka na łorłiku.
Świat się kończy mrgreen