basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - Misio - 09-02-2015

lol


RE: Dystrybucja Warwick - mazdah - 09-02-2015

Też zgubiłeś przycisk Tongue Ano kurde panowie, dostajesz to, za co płacisz. Szkoda było kasy na Korga? To macie Tongue

Swoją drogą miałem dwea tunery Behringera (kostka i rack), oba kupione używane, nigdy się nie popsuły Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - Jakub_v - 09-02-2015

Na to wychodzi że te tunery (PT-2) to niezła loteria - jak wspominałem w innym wątku znam gitarzystę i basistę posiadających PT-2 i żaden nie narzeka,


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 09-02-2015

Wszystkie tego typu problemy zglaszajcie z oficjalna reklamacja do sklepu.
Na ogol, wspolnie ze sklepami, jestesmy w stanie bardzo szybko rozwiazac tego typu sytuacje. Wystarczy zglosic sie z dowodem zakupu i zlozyc oficjalna reklamacje. Na taka ilosc sprzedanych tunerow i taka cene, nawet najelpszym zdarzy sie kilka wpadek, za co oczywiscie przepraszamy. Natomiast, jak wspomnialem wyzej, kwestia zgloszenia do sklepu reklamacji i sprawe mozna szybko rozwiazac.


RE: Dystrybucja Warwick - Gorewolf - 09-02-2015

(09-02-2015, 07:40 AM)mazdah napisał(a): Też zgubiłeś przycisk Tongue Ano kurde panowie, dostajesz to, za co płacisz. Szkoda było kasy na Korga? To macie Tongue

Swoją drogą miałem dwea tunery Behringera (kostka i rack), oba kupione używane, nigdy się nie popsuły Tongue

Ano szkoda mrgreen Samo strojenie też zostawiało nieco do życzenia, lepiej niż to ustrojstwo łapie mi tuner w zoomie b3.

Niestety po kilku miesiącach nie wygrzebie paragonu, pewnie sam popróbuje jakoś to złożyć.



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 09-02-2015

Gorewolf, mozliwe ze tunerek byl wadliwy, mielismy raczej dobre opinie odnosnie strojenia w PT 2, sam go testowalem i lapal calkiem szybko i nisko.

Poszukaj prosze paragonu, czy jakiegokolwiek dowodu zakupu. Jak wsponialem wyzej, tego typu wady mozna reklamowac.








RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 09-09-2015

Too much bad(b)ass!
Świetnie gada....albo to po prostu łapa i skill Andy'ego Smile Emotka_2375




RE: Dystrybucja Warwick - groza - 09-09-2015

Szmata ze ściany się odkleiła.

Ładny bas.

A zupełnie poważnie - jaki jest sens nagrywania 10 minutowej prezentacji gitary basowej z dźwiękiem który brzmi jak zebrany tylko kamerą? Przecież tutaj naprawdę niewiele słychać poza tym, że gość gra na basie.



RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 09-09-2015

Badass = bardzo dobrze, co do EMG to nie jestem ich fanem ale są DUŻO lepsze od MEC-ów. Soundowo - E do G całkiem fajnie, ale H to martwy flak. A bas kosztuje pewnie ze srylion pizdyliardów debilarów. Wolę mojego Alembica i jego mordercze H, dziękuję Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - Dex - 09-09-2015

Irvine często brzmi tak samo i nie podoba mi się styl jego gry. Firma w końcu może by zmieniła "testera"? Chyba, że jest taki tani, że innego się nie opłaca...

(09-09-2015, 09:19 AM)Basstard napisał(a): Badass = bardzo dobrze, co do EMG to nie jestem ich fanem ale są DUŻO lepsze od MEC-ów. Soundowo - E do G całkiem fajnie, ale H to martwy flak. A bas kosztuje pewnie ze srylion pizdyliardów debilarów. Wolę mojego Alembica i jego mordercze H, dziękuję Tongue

Około 40 tys. zł Smile

http://maczosbass.pl/product-pol-9245-Warwick-Robert-Trujillo-Signature-4.html

http://warwick.de/warwick/data/Warwick.de/Downloads/Preislisten/US-Lists/Warwick%20German%20Built%20Pricelist%20FEB2014.pdf


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 09-09-2015

Huh

Maczos Bass Shop napisał(a):Cena katalogowa: 43 754,87 zł
Nasza cena: 45 883,40 zł

LOL, fhóipromocja Big Grin





RE: Dystrybucja Warwick - Drobny - 09-09-2015

Warwick
Producent: Warwick
Wysyłka: w ciągu 6 dni
Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Cena katalogowa: 43 754,87 zł
Nasza cena: 45 883,40 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki

Smile


RE: Dystrybucja Warwick - zakwas - 09-09-2015

(09-09-2015, 09:09 AM)groza napisał(a): A zupełnie poważnie - jaki jest sens nagrywania 10 minutowej prezentacji gitary basowej z dźwiękiem który brzmi jak zebrany tylko kamerą? Przecież tutaj naprawdę niewiele słychać poza tym, że gość gra na basie.

Znam ludzi, którzy wolą takie surowe, chujowo nagrane prezentacje, bo twierdzą, że więcej się dowiedzą o sprzęcie niż z wychuchanego nagrania w studio, które nie wiadomo jak było zmieniane. Wink

Jestem nawet w stanie ich zrozumieć.


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 09-09-2015

Tych niuansów za 45k PLN to chyba nie wysłyszy ktoś na marnej jakości nagraniu. zakwas mam wrażenie, że ktoś kto za tyle kasy bedzie sprzęt kupował raczej tych niuansów będzie szukał, bo inaczej kupiłby jazza, precla lub SR.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 09-09-2015

Na faktycznie, nie jest to sprzęt budżetowy.
Choć wśród niemieckich basów mamy nową serię GPS (German Pro Series).
Jest to już sprzęt zawodowy w cenach "zawodowych", ale dla ludzi...
A ceny ze strony poważnie różnią się od sklepowych Smile

Tutaj granie zaczyna się od 9 minuty bo wcześniej więcej mówione niż grane, i to w dość egzotycznym języku...ale w rękach innego testeraSmile