basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - Dex - 09-09-2015

Yarzenioova świetnie to opisał. Co do trollowania to nie trafiłeś bo nie mam takiego zamiaru Wink Miałem okazję kupić fna 5 za 1500zł i go kupię jak będę przy pieniążkach i gościu będzie go jeszcze miał pod łóżkiem Big Grin Za każdym razem zresztą to samo piszemy i na to samo wychodzi - każdy gra na czym lubi i na czym chce i jeśli cena mu odpowiada to jest ok.


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 09-09-2015

Wolałbym zdecydowanie żeby Alex Katunich ogrywał instrumenty W. O żadnym instrumencie nie mogę sobie wyrobić opinii słuchając Irvine'a, bo wiem że brzmi gorzej niż by mógł. No ale każdy zwraca uwagę na co innego, mnie tam coś bardzo przeszkadza sorki Wink


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 09-09-2015

(09-09-2015, 01:39 PM)Dex napisał(a): Yarzenioova świetnie to opisał. Co do trollowania to nie trafiłeś bo nie mam takiego zamiaru Wink Miałem okazję kupić fna 5 za 1500zł i go kupię jak będę przy pieniążkach i gościu będzie go jeszcze miał pod łóżkiem Big Grin Za każdym razem zresztą to samo piszemy i na to samo wychodzi - każdy gra na czym lubi i na czym chce i jeśli cena mu odpowiada to jest ok.

Tak to mniej więcej wygląda z tym graniem. FNA fajne modele, był na nie boom na ebayu jakiś rok/dwa lata temu, szczególnie na warwickowym forum.






RE: Dystrybucja Warwick - pinio - 09-10-2015

A ja się tak czysto teoretycznie zastanawiam... dlaczego na tym forum nie funkcjonują wątki innych dystrybutorów, przedstawicieli (oprócz Taurusa)? Bezpłatnie można uprawiać marketing, kontaktować się z muzykami, potencjalnymi nabywcami... Chyba poza mordką, najbardziej żywe wątki dotyczą sprzętu. Znaczyłoby to, że można tu kupić niejedną duszę Wink Gdzie są polscy muzycy wymieniani w wątku o zajebistym brzmieniu? Dlaczego ludzie nie opowiadają tu o swoich przygodach w studio podczas realizacji materiału?

Może właśnie zaprosić sponsorów, udostępnić płatne wątki moderowane z obelg i wyjątkowo durnych postów? Nie trzeba będzie robić zrzutki na serwer, przybędzie userów.

Czytuję czasem TB czy basschat i nie zauważyłem żeby ktoś był opluwany tylko dlatego, że użytkuje sprzęt danej marki. Nawet na forum Edena rozmowy o Peavey, który uważany jest tam za niską półkę odbywają się na poziomie i ludzie potrafią doradzić bez walenia pałą po głowie.

Czasem mam wrażenie, że mogłaby by tu zostać dzielnica handlowa, morda, zdjęcia sprzętu + gas... Na basoofce może mniej merytorycznie, za to widzę, że młodzież nie boi się pytać, a Kapral z Tapchanem bardzo umiejętnie i taktownie naprowadzają młokosów na prawidłowy tor.


RE: Dystrybucja Warwick - zwinny - 09-15-2015

o co chodzi z tą akcją?

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.747421328718938.1073741896.140072052787205&type=3


RE: Dystrybucja Warwick - zakwas - 09-15-2015

Niemcy chcą więcej emigrantów? Warwick chce otwartych granic? Kto za to zapłaci?

mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 09-15-2015

W DE jest to teraz bardzo drażliwy temat. Same centra dla uchodźców zostały kilka razy podpalane, dochodziło do ataków na uchodźców. Pieniądze z zakupu koszulek idą na pomoc organizacji Pro Asyl, która działa wpierając osoby które już są na miejscu w Dojczlandzie.


RE: Dystrybucja Warwick - zwinny - 09-15-2015

ok. nie rozumiem co to ma wspólnego z rasizmem, ale wiem też, że nie jest to odpowiedni wątek do ciągnięcia tego tematu. chciałem po prostu dowiedzieć się u źródła o co kaman. Wink


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 09-25-2015

Zapraszam do obczajenia pojedynku dwóch wspaniałych basowych preampów w kostce.




I wiecie co...na początku małym druczkiem przewija się przez chwilę nazwa wiosła, na którym to vid...

[Obrazek: 168945_powiedzialem-mojej-dziewczynie-ze.jpg]



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 10-01-2015

Już niedługo, bo w październiku, będzie dostępny nasz nowy wzmacniacz LWA 500. Czyli 500 Wat (przy 4 Omach) w kompaktowej i lekkiej obudowie.

Całość ważyć będzie 1,1 kg.
Cena rynkowa to około 2490 - 2800 PLN




Kompletne Speksy:
• Lightweight Bass Amplifier Head
• 500 Watt at 4 Ohm
• 250 Watt at 8 Ohm
• Class A Low Noise Preamp
• Class D Power Amplifier
• 1 channel
• Input
• Mute Switch
• 4-Band EQ ( Bass, Low Mid, High Mid, Treble )
• Compressor with in/out switch
• Master Volume
• FX Loop
• Tuner Output
• Line Out
• DI Out with pre/post and ground lift switches
• Speaker output with combo Speakon 1/4” jack connector
• High Quality Neutrik speakON connector
• Aux In (Stereo) for connecting MP3 player, CD player etc.
• Headphone Out (Stereo) with integrated headphone amplifier
• Temperature-dependent fan
• Dimensions (W/H/D): 8.74” x 1.73” x 8.26”
• Weight: 2.42 lbs

http://www.warwick.de/en/Warwick---Products--Amplification--WWarwick-WA--slash--BC-Line--WA-Serie-Ampheads--LWA-500-Black--Pictures.html


RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 10-02-2015

A cena dla forumowiczów ? Wink


RE: Dystrybucja Warwick - pinio - 10-02-2015

• 500 Watt at 4 Ohm
• 250 Watt at 8 Ohm
??


RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 10-02-2015

To pewnie 125 Watt at 16 Ohm Smile


RE: Dystrybucja Warwick - mazdah - 10-02-2015

Czyli pewnie gra jak 30W starego tranzystora Wink

Swoją droga, wydaje mi się że w instrukcji sm400 widziałem 400w @ 8ohm, 450w @ 4ohm…

Edyta: 420w na 4ohm.


RE: Dystrybucja Warwick - Ukasz - 10-02-2015

@Up: Dokładnie tak jak piszesz Smile