basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 10-19-2015

Faux Pas, myślałem że niektórzy tu są mniej oczytani w poczynaniach Pana Trujillo...


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 10-19-2015

Nieee, to po prostu łatwo dostępna wiedza, która niejako rzuca się w oczy zainteresowanym Wink


RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 10-19-2015

Przejrzałem ostatnich kilka stron i chyba jednak założę temat:

Warwick - Mówię jak jest...



RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 10-19-2015

Lepiej po prostu promować dobre wzorce brzmienia (co jest o tyle trudne, że jest ich sporo). A ten trujillowy fretless to krok w bardzo dobrą stronę - jestem strasznie ciekaw, jak gada.


RE: Dystrybucja Warwick - Alfik - 10-19-2015

(10-19-2015, 12:32 PM)Basstard napisał(a): Lepiej po prostu promować dobre wzorce brzmienia (co jest o tyle trudne, że jest ich sporo). A ten trujillowy fretless to krok w bardzo dobrą stronę - jestem strasznie ciekaw, jak gada.

Jeśli tak jak na tym filmiku... to komentarz jest zbędny


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 10-19-2015

O nie, maruda wróciła. Undecided

Alf, gorąca prośba, napisz coś sensownego może raz w tym wątku, albo dawaj uśmieszki żebym wiedział kiedy żartujesz.Cool
P.S. Myślałem, że już dawno założyłeś swój temat...Huh

Numer z podkładu do wideo to Wolfgang Schmidt – Calming
Zagrany na fretlessie Warwick, ale nie na tym z wideo. Jeśli chodzi o brzmienei tego Streamera CV trzeba szukać gdzieś wideło z RT, bo do niego powędrował ten basik.





RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 10-19-2015

Lata doświadczenia studyjnego vs marketing - zgadnijmy, co dla mnie jako muzyka(nta) ma większe znaczenie Wink

Acz zgadzam się, że wracanie tutaj wyłącznie po to, by wyrażać despekt, nie ma sensu - to tak, jakby wleźć do kościoła w trakcie mszy i przekonywać wiernych (i kapłana), że religia to bzdura Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - Zenek Spawacz - 10-19-2015

Maruda jest kolega Warwick pl i to maruda zarejestrowanym na kazdym wiekszym polskim forum gitarowym.... To Wplywanie na opinie publiczna poprzez masowe uczestnictwo w ogolnodostepnych forach jest praktyka stosowana TYLKO i wylacznie przez firme Warwick. Malo tego , kolega Warwick pl usiluje zalozyc kaganiec i cenzure wszystkim majacym inne zdanie o produktach firmy na W niz to jakie propaguje fabryka z Markneukirchen ... Temat powinien sie wedlug niego stac bezplatna reklama a wszyscy majacy obiekcje nazywani da trollami....



RE: Dystrybucja Warwick - Sebastian-J - 10-19-2015

To może po prostu zamknąć ten temat? Gdy nie ma on najmniejszego sensu?


RE: Dystrybucja Warwick - Zenek Spawacz - 10-19-2015

Zamkniecie tematu to chyba byloby za bardzo radykalne posuniecie ale swobodna dyskusja bez cenzury to podstawa kazdego forum... Nie powinno byc tak , ze opinie nie pasujace koledze Warwickowi nazywane sa trollowaniem ... Jezeli temat ma byc pomocna dyskusja to przeciwnicy firmy musza rowniez miec prawo do wyglaszania swojego zdania.


RE: Dystrybucja Warwick - zakwas - 10-19-2015

To dyskutujcie. Tylko kulturalnie. Bo ostatnio ten temat to głównie narzekanie na temat.


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 10-19-2015

(10-19-2015, 02:32 PM)Sebastian napisał(a): To może po prostu zamknąć ten temat? Gdy nie ma on najmniejszego sensu?

Zostawmy decyzję Pedalboardowi Wink


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 10-19-2015

Jak administracja tak zdecyduje to i owszem.

Tymczasem w Narni:






RE: Dystrybucja Warwick - Dex - 10-19-2015

Już to kiedyś pisałem: na Kubickim i Fenderze meeeega a tutaj samo brzdękanie i jakaś guma. Mało pełni/głębi ma w porównaniu do poprzednich jego basów.


RE: Dystrybucja Warwick - Stasiu - 10-19-2015

pierwszy Warwick, który mi wizualnie podchodzi, dobrze, że odchodzicie od fallicznej stylistyki (mam na myśli Corvettę czy inne) Smile