basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 01-14-2016

Stingray. Wink


RE: Dystrybucja Warwick - zwinny - 01-14-2016

no i? mrgreen


RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 01-14-2016

Nie wiem, zaorałeś mnie czy cośtam.


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-14-2016

Też zrozumiałem to tak, że uznałeś że ten Stingray to Warwick.

Ok pomieszałem dwa wątki,tak to jest jak się pisze z doskoku w pracy.Dla mnie Emergency brzmi jak StinkJay.

Ale faktem jest, że brzmiał tam bas trochę słabo.

Sam już teraz nie wiem,brzmi jak SR na starych strunach,wyraznie cofniety dół ze struny E i za glosna gora w G.Moze jakis Warwick na humbackerze,albo SR na starych strunach.

Zeskanowane i zaszyfrowane przez perlator







RE: Dystrybucja Warwick - ketchup_lagodny - 01-14-2016

w zyciu to nie jest stingray, dam se reke uciac
to jest streamer na obu przystawkach, widac nawet ze MEC, one maja taka nowoczesną ostrzejszą górę

[Obrazek: b02ac41081c52.jpg]


RE: Dystrybucja Warwick - Jajko - 01-14-2016

emergency to warwick, run away to precel/stingray

był jeszcze taki koles co pykał w Jamiroquai na yamaszce ale było to tak bezpłciowe wiosło że w życiu bym nie poznał. W taki sensie ze brzmiała świetnie ale nie do rozpoznania co do za gitara.


RE: Dystrybucja Warwick - fęder - 01-14-2016

(01-14-2016, 04:32 PM)Jajko napisał(a): był jeszcze taki koles co pykał w Jamiroquai na yamaszce ale było to tak bezpłciowe wiosło że w życiu bym nie poznał. W taki sensie ze brzmiała świetnie ale nie do rozpoznania co do za gitara.
Nick Fyffe






RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-14-2016

To jest zdecydowanie Warwick Streamer


RE: Dystrybucja Warwick - fęder - 01-14-2016

(01-14-2016, 05:23 PM)WarwickPL napisał(a): To jest zdecydowanie Warwick Streamer
Też słyszę górę w stylu Martina Schulza Smile




RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-14-2016

(01-14-2016, 04:10 PM)ketchup_lagodny napisał(a): w zyciu to nie jest stingray, dam se reke uciac
to jest streamer na obu przystawkach, widac nawet ze MEC, one maja taka nowoczesną ostrzejszą górę

[Obrazek: b02ac41081c52.jpg]
Mój świat upadł kolejny raz.

Zeskanowane i zaszyfrowane przez perlator




RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 01-15-2016

(01-14-2016, 11:39 AM)zwinny napisał(a): wg mnie to ani trochę nie brzmi jak sr, tylko jak warwick właśnie. niestety. strasznie nie podoba mi się to brzmienie. niedawno nawet tak sobie rozkminiałem, jak zajebiście brzmiały by te wszystkie linie Stu, gdyby nie nagrywał ich na W.

Słyszałem "Return of the Space Cowboy" zagrane przez Stu na Preclu. Żarło jak chuj.


RE: Dystrybucja Warwick - Maciejeq - 01-15-2016

(01-15-2016, 11:41 AM)Basstard napisał(a):
(01-14-2016, 11:39 AM)zwinny napisał(a): wg mnie to ani trochę nie brzmi jak sr, tylko jak warwick właśnie. niestety. strasznie nie podoba mi się to brzmienie. niedawno nawet tak sobie rozkminiałem, jak zajebiście brzmiały by te wszystkie linie Stu, gdyby nie nagrywał ich na W.

Słyszałem "Return of the Space Cowboy" zagrane przez Stu na Preclu. Żarło jak chuj.

To na czarnym z białą płytką? Genialnie ugrane i brzmiące. Bodaj live z jakiegoś tv show.


RE: Dystrybucja Warwick - Marcin S - 01-15-2016

w ogóle na pierwszych dwóch płytach są kawałki zagrane przez innych basistów - "When You Gonna Learn" z pierwszej to Andrew Levy z Brand New Heavies, prawdopodobnie też na Streamerze lub Thumbie - Stuarta jeszcze nie było w zespole; "Space Cowboy" z drugiej to jakaś ponoć sesyjna legenda, nigdy nie powiedzieli kto tylko że zachowywał się jak kutas, Pino odpada więc, może Guy Pratt? Big Grin Stuart nie mógł bo był w Paryżu ratować swój związek z Millą Jovović.
"Synkronized" była już prawie cała nagrana, kiedy Stuart odszedł, ale JK postanowił nagrać wszystko od początku skoro trzon składu się zmienił. Wtedy zatrudnili Nicka Fyffe, głównie dlatego, że potrafił grać w stylu Stu. Ta płyta i "A Funk Odyssey" to on. Po Jamiroquai Nick grał m.in z Deep Purple kiedy Roger Glover był chory. "Dynamite" to różni sesyjni, tuż po jej nagraniu doszedł Paul, grał już na trasie promującej i widać go w teledysku do "7 Days in Sunny June". BTW, Paul też kiedyś grał na Warwicku, miał białego Thumba z 3 pickupami Big Grin

Natomiast Stu nagrywał basy dla Adeli, Steviego Wondera, był czas że endorsował Gibsony z Les Paul Bassem (jest wideo na yt jak gra "Valerie" z Amy Winehouse na jakimś rozdaniu nagród na takim basie).

Ot, fanboiowa trivia. Sorry, za dużo kawy Wink


RE: Dystrybucja Warwick - Maciejeq - 01-15-2016

Zepsułeś moje życie.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-18-2016

It's bjutiful !

[Obrazek: CO_022403XXXXCZFMTXWW_01.jpg]


I jeszcze taka, dla Petera Baltesa z Accept.
[Obrazek: CO_0214EXXX15RPALD4SW_01.jpg]