basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-25-2016

Dokładnie, każdy ma swoją opinie, swoje poglądy, co szanujemy. Tobie brzmienie W nie pasuje. Co jedynie mogę powiedzieć to ograj, jak będziesz miał okazję, jakiś basik W, może zmienisz zdanie, a może nie. Czasem przekonania potrafią wziąć górę. Zatem, powodzenia w szukaniu własnego brzmienia, bez lejącej się kupy Wink


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-25-2016

Kurcze ten ying yang taki ładny jest,na tym filmiku spodobał mi się jeszcze bardziej, ale brzmieniowo kompletnie znika jak Andy gra na A lub E.Na D i G slyszalny ale jakos malo ciekawie,ale ja Andiego totalnie nie lubie.
Drugi instrument faktycznie jak Skyway przy tym brzmieniu. Pytanie teraz co tak bardzo wycina środkowe częstotliwości w tych basach,bo to aż boli,elektronika w basach czy jakieś eq w headach Andiego? Sad

Zeskanowane i zaszyfrowane przez perlator




RE: Dystrybucja Warwick - groza - 01-25-2016

Zajebisty pomysł z akumulatorkiem ładowanym przez microusb.

Jak to zobaczyłem to pierwsze co pomyślałem to "fajnie, ale bez sensu - co będzie jak akumulatorek padnie, baterii nie podłączysz...", ale przewidzieli to - opcja awaryjnego 9V bardzo dobra.

Faktycznie musimy jeszcze podyskutować o tym jak brzmi Warwick. Uważam, że na ostatnich 90 stronach tematu jeszcze tego nie wyczerpaliśmy - z każdym kolejnym postem intryga się zagęszcza. Wink


RE: Dystrybucja Warwick - Maciejeq - 01-25-2016

(01-25-2016, 11:12 AM)groza napisał(a): Faktycznie musimy jeszcze podyskutować o tym jak brzmi Warwick. Uważam, że na ostatnich 90 stronach tematu jeszcze tego nie wyczerpaliśmy - z każdym kolejnym postem intryga się zagęszcza. Wink
[Obrazek: pospieszalski-warto-rozmawia%C4%87-300x121.jpg]


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-25-2016

Ja uwazam ze powinno sie zatrudnic jakiegos znamienitego detektywa, ktory ziwestyguje ten niecodzienny problem firmy Warwick. Ja sie zakladam ze jakis przeciwnik pani Merkel chodzi i kradnie srodkowe pasma tym instrumentom. Atak hakerski na serwery prezentujace brzmienia gitar firmy W?


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 01-25-2016

Obejrzałem, posłuchałem. Oba okropnie nosowe, przy czym Corvette brzmi jak z taniego piezo z mocno podbitym dołem. Nieczytelna chmura w dole, brzydka, agresywna góra. NIE.

(01-25-2016, 11:12 AM)groza napisał(a): Zajebisty pomysł z akumulatorkiem ładowanym przez microusb.

Jak to zobaczyłem to pierwsze co pomyślałem to "fajnie, ale bez sensu - co będzie jak akumulatorek padnie, baterii nie podłączysz...", ale przewidzieli to - opcja awaryjnego 9V bardzo dobra.

A to akurat mega.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-25-2016

Pamiętajcie, że jest to wideo z NAMM. Możliwe, że było realizowane dość szybko. Żeby wydać osąd na poważnie, pewno trzeba by było posłuchać go na żywo. Do dyskusji nad brzmieniem zapraszam zawsze, bo dyskutować warto, szczególnie na forum Smile

Z drugiej strony może Andy ustawia takie sobie właśnie brzmienie, musze się go zapytać co tu było kręcone.


RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 01-25-2016





RE: Dystrybucja Warwick - Stasiu - 01-25-2016

(01-25-2016, 11:58 AM)WarwickPL napisał(a): Pamiętajcie, że jest to wideo z NAMM. Możliwe, że było realizowane dość szybko.

linię dość szybko się opina, istotnie Wink


RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 01-25-2016




RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-25-2016

Wszystkich którzy chca sprawdzić brzmienie zapraszam na 'eskapadę' do fabryki Warwick 03 Września do Markneukirchen, nie jest wcale tak daleko. Będą koncerty, będą jak zwykle gwiazdy basowej estrady i gitarowej także. Będzie ogólnie się działo basowo. Fabryka otwarta w 100 procentach. Showroom z możliwościa ogrania instrumentów. Polecam, warto zapoznać się trochę z tymi instrumentami. Może uda się zebrać jakąś inspekcję brzmienia z basscity? Smile

Event jest jedyny w swoim rodzaju jeśli chodzi o basowe sprawy, tak więc już teraz wpisujcie w kalendarze Wink

[Obrazek: musichall.jpg]


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-25-2016

Candlemass i KDH, w tych ostatnich nie gral czasem Rex "Spector"Brown?
Interesting event.

Edit: Johnny Kelly na bebnach jest/byl w Kill Devil Hill? Jak tam bedzie to ja jade. Wink


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-27-2016

Jesli szukacie w 2016 pedalboardu, to zapraszam do pobierania pelnego katalogu Rockboard z wszystkimi dostępnymi produktami. Może akurat wpadnie komuś coś w oko. chytry

http://uploads.warwick.de/uploads/RockBoard_Flyer_2016.pdf

[Obrazek: Rockboard_ARENA_HC.jpg]


RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 01-28-2016

(01-25-2016, 02:42 PM)WarwickPL napisał(a): Wszystkich którzy chca sprawdzić brzmienie zapraszam na 'eskapadę' do fabryki Warwick 03 Września do Markneukirchen, nie jest wcale tak daleko. Będą koncerty, będą jak zwykle gwiazdy basowej estrady i gitarowej także. Będzie ogólnie się działo basowo. Fabryka otwarta w 100 procentach. Showroom z możliwościa ogrania instrumentów. Polecam, warto zapoznać się trochę z tymi instrumentami. Może uda się zebrać jakąś inspekcję brzmienia z basscity? Smile

Event jest jedyny w swoim rodzaju jeśli chodzi o basowe sprawy, tak więc już teraz wpisujcie w kalendarze Wink

A jak to się robi ? W sensie, że próbujecie zwerbować jakiś większy autobus wspólny, czy każdy sobie ?

Jak to wygląda kosztowo/noclegowo ?



RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 01-28-2016

Polecam imprezę, imponująca. Smile