basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-28-2016

(01-28-2016, 02:39 PM)Sobass napisał(a):
(01-25-2016, 02:42 PM)WarwickPL napisał(a): Wszystkich którzy chca sprawdzić brzmienie zapraszam na 'eskapadę' do fabryki Warwick 03 Września do Markneukirchen, nie jest wcale tak daleko. Będą koncerty, będą jak zwykle gwiazdy basowej estrady i gitarowej także. Będzie ogólnie się działo basowo. Fabryka otwarta w 100 procentach. Showroom z możliwościa ogrania instrumentów. Polecam, warto zapoznać się trochę z tymi instrumentami. Może uda się zebrać jakąś inspekcję brzmienia z basscity? Smile

Event jest jedyny w swoim rodzaju jeśli chodzi o basowe sprawy, tak więc już teraz wpisujcie w kalendarze Wink

A jak to się robi ? W sensie, że próbujecie zwerbować jakiś większy autobus wspólny, czy każdy sobie ?

Jak to wygląda kosztowo/noclegowo ?
Moznaby sie podac za uchodzcow to sie zwroci na paliwo czy bilety za transport oraz nocleg.



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-28-2016

Jesli byłaby jakas wieksza grupa zainteresowanych forumowiczow z basscity, to moze powstałaby jakaś inicjatywa z naszej strony. Na zasadzie specjalnego ugoszczenia gosci z forum.
Póki co, każdy chętny we własnym zakresie.
Taki Open'er tylko w Niemczech Smile

Od razu przyznam, że dojazd srodkami publicznego transportu jest do Markneukirchen dosc specyficzny, wiec sugerowałbym samochód.



RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 01-28-2016

Samochód mam, kilka wolnego się znajdzie. Kto chętny?
Ew. omówię z żoną, bo nie wiadomo, czy nam się nie zgra z wyjazdem do Holandii, wtedy będę miał miejsce w aucie, ale tylko w jedną stronę Wink


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 01-28-2016

Na 100% jeszcze nie moge potwierdzic, ale jesli sie zbierze duzo wczesniej grupa powiedzmy 6-10 osob, to bardzo mozliwe ze bede bede mogl podzialac z noclegiem + moze sie uda VIP wejsciowki, ale to jeszcze za wczesnie zeby cos potwierdzac. Z autokarem raczej marne szanse.
Aktualizujmy tu liste kto jest chetny, tylko bez żartownisiów...muszę mniej więcej wiedzieć ile Was się zbierze.


RE: Dystrybucja Warwick - Dex - 01-28-2016

W sumie chęnie. Jestem ciekaw jak finansowo taki wypad się prezentuje. Doman? Najwyżej na PW napisz Wink


RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 01-28-2016

Ja to miałem nieco inne warunki. Wink
Plus jechałem ciapągiem do wrocka a we wrocku samochód wynająłem, opłacalna opcja.


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-28-2016

Ja bym się wybrał z chęcią o ile będzie Johnny.Musicie go tam załatwićWink Co to za wymagania dla WSmile

Zeskanowane i zaszyfrowane przez perlator




RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 01-28-2016

Ja się ogarnę co do terminu, ale najchętniej wsadziłbym, dupę w jakieś auto koło Zgorzelca i dorzucił się do kamfory, o ile będzie niedrogie spanie na miejscu.

No i vipowskie wejściówki, bo my tu kurde na tym forum, to jednak prawie elita Wink.


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-28-2016

Ja bym z Wro jechał,ale tu sie trza dotelepac.

Zeskanowane i zaszyfrowane przez perlator


(01-28-2016, 04:53 PM)Burning napisał(a): Samochód mam, kilka wolnego się znajdzie. Kto chętny?
Ew. omówię z żoną, bo nie wiadomo, czy nam się nie zgra z wyjazdem do Holandii, wtedy będę miał miejsce w aucie, ale tylko w jedną stronę Wink
Moja żona wstępnie się zgadza,tym bardziej jak jakieś specyfiki,mowie oczywiscie o lisciastej zielonej herbacie ;D,sie znajda.

Zeskanowane i zaszyfrowane przez perlator




RE: Dystrybucja Warwick - Burning - 01-29-2016

To może się dogadamy. Do Posen masz dobre połączenie? Wink


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 01-29-2016

(01-28-2016, 04:14 PM)WarwickPL napisał(a): Jesli byłaby jakas wieksza grupa zainteresowanych forumowiczow z basscity, to moze powstałaby jakaś inicjatywa z naszej strony. Na zasadzie specjalnego ugoszczenia gosci z forum.
Póki co, każdy chętny we własnym zakresie.
Taki Open'er tylko w Niemczech Smile

Od razu przyznam, że dojazd srodkami publicznego transportu jest do Markneukirchen dosc specyficzny, wiec sugerowałbym samochód.

(01-28-2016, 04:53 PM)Burning napisał(a): Samochód mam, kilka wolnego się znajdzie. Kto chętny?
Ew. omówię z żoną, bo nie wiadomo, czy nam się nie zgra z wyjazdem do Holandii, wtedy będę miał miejsce w aucie, ale tylko w jedną stronę Wink

Jeśli się uda finansowo (co jest wielką niewiadomą), zapewne będę mógł pożyczyć 7-osobowego Vivaro (Goły i Szergiel już go znają, byłem nim z nimi na Zakwasowie). Jedyną jego wadą jest niedziałająca klima, poza tym megawygodne jeździdło długodystansowe. Zrzuta na ropkie wyszłaby taniej niż bilety na ciapong.


RE: Dystrybucja Warwick - yarzenioova - 01-29-2016

(01-29-2016, 11:46 AM)Basstard napisał(a):
(01-28-2016, 04:14 PM)WarwickPL napisał(a): Jesli byłaby jakas wieksza grupa zainteresowanych forumowiczow z basscity, to moze powstałaby jakaś inicjatywa z naszej strony. Na zasadzie specjalnego ugoszczenia gosci z forum.
Póki co, każdy chętny we własnym zakresie.
Taki Open'er tylko w Niemczech Smile

Od razu przyznam, że dojazd srodkami publicznego transportu jest do Markneukirchen dosc specyficzny, wiec sugerowałbym samochód.

(01-28-2016, 04:53 PM)Burning napisał(a): Samochód mam, kilka wolnego się znajdzie. Kto chętny?
Ew. omówię z żoną, bo nie wiadomo, czy nam się nie zgra z wyjazdem do Holandii, wtedy będę miał miejsce w aucie, ale tylko w jedną stronę Wink

Jeśli się uda finansowo (co jest wielką niewiadomą), zapewne będę mógł pożyczyć 7-osobowego Vivaro (Goły i Szergiel już go znają, byłem nim z nimi na Zakwasowie). Jedyną jego wadą jest niedziałająca klima, poza tym megawygodne jeździdło długodystansowe. Zrzuta na ropkie wyszłaby taniej niż bilety na ciapong.

A jak byscie gdzies Burninga gdzies zawineli po drodze (o ile to jest po drodze) i jechali przez Wroclaw to już bylby niezły kociol.


RE: Dystrybucja Warwick - Bisq - 01-29-2016

Ooo, jakbym finansowo wszystko dopiął, to może też bym się pisał.


RE: Dystrybucja Warwick - Doman - 01-29-2016

Możliwe że i ja bede jechał, wtedy też mam 3-4 miejsca. Ale nie obiecuję bo mam taką robotę teraz że nie wiem co robię jutro a co dopiero w wakacje.


RE: Dystrybucja Warwick - Ramcel - 01-29-2016

Może ja też bym się wybrał? Przyjmując założenie, że nie udałoby się jednak załatwić wejściówek, to ile kosztują normalnie bilety?