basscity.eu
Dystrybucja Warwick - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Dystrybucja Warwick (/thread-4265.html)



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-07-2016

5+ Basstard Emotka_2755

Odmiana przez przypadki nie obowiązuje w wyszukiwarce Gugle.
Chcę dać tzw. "full credit" Panu Dymitriemu, w przypadku kiedy Ty czy inna cześć społeczeństwa miała chęć znalezienia Dymitriego Lisenkowskiego w internetach. Także tylko z tych względów pozwoliłem sobie na zostawienie oryginalnej pisowni, musisz zatem mi wybaczyć ten błąd. chytry





RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 03-07-2016

Ależ rozumiem, tylko zawsze mnie zęby bolą gdy coś takiego widzę czy słyszę - np. "z panem Robertem Nowak". Równie dobrze można było mówić "wiersz Adama Mickiewicz". Au.

A ten Alien ciekawie gada, ograłbym.


RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 03-07-2016

(03-07-2016, 10:58 AM)Basstard napisał(a): Ależ rozumiem, tylko zawsze mnie zęby bolą gdy coś takiego widzę czy słyszę - np. "z panem Robertem Nowak". Równie dobrze można było mówić "wiersz Adama Mickiewicz". Au.

A ten Alien ciekawie gada, ograłbym.

Najsłynniejszy greps z biblioteki anegdot sekretarza Szymborskiej. Cytuję z pamięci.
Dzwoni do niego jakaś pani dziennikarka i pyta:
- dzień dobry, czy rozmawiam z panem Michałem Rusinek ?
- Proszę pani, ale ja się deklinuję.
- ups, to ja może zadzwonię za chwilę....

Wink.




RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-07-2016

Big Grin
Z naszymi ojczystymi nazwiskami jest łatwo, inaczej z zagranicznymi.
Fakt poprawnie jest odmienić każde nazwisko, natomiast język jako forma komunikacji, musi być też zrozumiały.

Problem jest szczególnie z imionami i nazwiskami które oryginalnie kończą się na Y. W naszym języku biorą zmiękczające 'i' w odmianie. Co może być mylące, dla niektórych nie znających zagranicznego języka i powodować problemy w znaleźieniu poprawnej formy w mianowniku. Zatem, osobiście dopuszczam tego typu błedy.

P.S. zerknijcie na kolejne wideo "Dymitryiego" Big Grin
Gość jest niesamowity.







RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 03-07-2016

(03-07-2016, 12:33 PM)WarwickPL napisał(a): Problem jest szczególnie z imionami i nazwiskami które oryginalnie kończą się na Y. W naszym języku biorą zmiękczające 'i' w odmianie. Co może być mylące, dla niektórych nie znających zagranicznego języka i powodować problemy w znaleźieniu poprawnej formy w mianowniku. Zatem, osobiście dopuszczam tego typu błedy.

No to jako prawdziwi Polacy posługujmy się słowiańskimi pierwowzorami Smile. Dymitr, albo Dymitrij i po sprawie.

Smile.

I poniżej treści posta wpisujesz tagi, żeby łatwiej było wyszukiwać, i jest po polsku i po internetowemu Wink.



RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-07-2016

#Teżjesttojakieśrozwiązanie

Big Grin



RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 03-07-2016

Świetnie gra, ale mnie bardziej rusza to:



No ale też wziął na tapetę coś absolutnie przepięknego.


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-07-2016

Fakt, to nagranie jest równie dobre Smile
Absurdcus, świetnie to zagrał!


RE: Dystrybucja Warwick - Marcin S - 03-08-2016

toć Laszlo aka absurdcus to wcielenie złego, człowiek który zaprojektował thumba singlecut Tongue


RE: Dystrybucja Warwick - Basstard - 03-08-2016

Nie przeszkadza mu to bardzo dobrze grać. A Alien gada całkiem fajnie. Gdzieś to można ograć w ogóle?


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-08-2016

@Basstard Na pewno jest teraz w muzyczny.pl, postaram się znaleźć więcej info.
_____________________________________________________________

Podaję skład wykładowców na tegorocznym Basscamp 2016 poniżej.
Wszystkie te osoby będzie można spotkać na kończącym warsztaty festiwalu i dniach otwartych Warwick Reeveland 2016


• Billy Sheehan
• Alphonso Johnson
• Angeline Saris
• Felix Pastorius
• Günther Gebauer
• Joe Hubbard
• Juan Alderete
• Marius Goldhammer
• Neil Murray
• Steve Bailey
• Stuart Hamm
• Tetsuo Sakurai
• Yolanda Charles
• Alex Skolnick (Guitar)
• Dennis Chambers (Drums)

Dla każdego, kto chciałby wziąć udział w Bass Camp 2016 – zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zgłoszenia w języku angielskim można składać pod poniższym adresem: basscamp@warwick.de

Więcej info o cenie i organizacji warsztatów:
http://www.warwickbass.com/en/Warwick---Bass-Camp--The-Bass-Camp--Info--Registration-Info-2016.html#current_site_id



RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 03-14-2016

http://guitarcenter.pl/catalog/gitary/efekty-gitarowe/kostki/warwick-rbo-power-lt-xl

A takie coś to dobre jest, żeby tym napędzać ze 3 - 4 efekty ?


RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-14-2016

Jak najbardziej Sobass, tam masz 2x 9V wyjścia po 1 Amper na każde.
Więc spokojnie starczy nawet i na 10 lub więcej standardowych efektów.
Całość jest też na baterii akumulatorowej, więc możesz w razie potrzeby, chęci, lub szumów z sieci zupełnie odpiąć cały pedalboard od gniazdka i spokojnie od 7-dmiu do kilkunastu godzin powinien Ci zasilić efekty.


RE: Dystrybucja Warwick - Sobass - 03-14-2016

(03-14-2016, 04:36 PM)WarwickPL napisał(a): Jak najbardziej Sobass, tam masz 2x 9V wyjścia po 1 Amper na każde.
Więc spokojnie starczy nawet i na 10 lub więcej standardowych efektów.
Całość jest też na baterii akumulatorowej, więc możesz w razie potrzeby, chęci, lub szumów z sieci zupełnie odpiąć cały pedalboard od gniazdka i spokojnie od 7-dmiu do kilkunastu godzin powinien Ci zasilić efekty.

A to dzięki, bo już to mam, a teraz już wiem, że mi się nada Smile.

Muszę teraz zobaczyć, czy umiem podpiąć, bo tam tyle kabelków, że hoho Wink.




RE: Dystrybucja Warwick - WarwickPL - 03-15-2016

No to super! Niech służy Smile Emotka_2497