basscity.eu
Słuchawki - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Słuchawki (/thread-52.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Słuchawki - sokolasty - 03-14-2012

Jakie słuchawki bezprzewodowe warto kupić? Cechy:
- do użytku domowego, preferuję nauszne z dużą muszlą i dobrą izolacją
- w miarę wierne (nie aż na tyle, żeby odróżnić nagranie z płytką od bez płytki, ale wystarczające do odróżnienia precel vs jazzSmile )
- do 250 zet


RE: Słuchawki - miklo - 03-14-2012

W tej cenie kupisz szumofony zamiast słuchawek. Szkoda kasy.


RE: Słuchawki - zakwas - 03-14-2012

Popieram - kabla się nie wyprzesz za takie pieniądze.


RE: Słuchawki - dudi999 - 03-15-2012

Dzisiaj miałem okazję posłuchać trochę słuchawek Bose QuietComfort®3 jeśli chodzi o brzmienie to naprawdę profesjonalny sprzęt. To co mnie zaskoczyło to to "odizolowanie" od otoczenia jak założy się słuchawki na głowę. Nie wiem jak to działa ale słuchawki nie są duże a po ich nałożeniu jest taka cisza jakbyśmy włożyli stopery w uszy. Fajna sprawa i osobiście z czymś takim się nie spotkałem Smile. Jedyny minus tych słuchawek to cena Sad


RE: Słuchawki - low - 03-17-2012

(03-14-2012, 10:08 PM)zakwas napisał(a): Popieram - kabla się nie wyprzesz za takie pieniądze.

indeed


RE: Słuchawki - herp - 03-17-2012

Zgubiły mi się moje AKG i wzialem domyslne sluchawki Nokii. Zdjąłem po 20 sekundach. Jak odloze kase to se kupie nowe, poki co - nie slucham muzyki.

Przepaść jakościowa jest przerażająca.


RE: Słuchawki - miklo - 03-17-2012

A ja właśnie kupiłem jays d-jays. Jak przyjdą, to zobaczę, co są warte. Kupiłem używki w ciemno.


RE: Słuchawki - sokolasty - 03-22-2012

(03-17-2012, 09:12 AM)herp napisał(a): Zgubiły mi się moje AKG i wzialem domyslne sluchawki Nokii. Zdjąłem po 20 sekundach. Jak odloze kase to se kupie nowe, poki co - nie slucham muzyki.

Przepaść jakościowa jest przerażająca.


Ale że takie dokładane gratis do fona? To nie do słuchania muzyki jest Smile

Ja sobie kupiłem marketoid z mikrofonem za 7,67 chyba do Skype'a Smile To nawet moja żona słyszy różnicę między nimi a Panasonic RP-HTF295.

Finalnie kupiłem Sony MDR-RF810 i próbuję znaleźć teraz jakąś sensowną płytę do testowania.






RE: Słuchawki - vonmarkowitz - 03-22-2012

Witam.Dodam cos od siebie w tym temacie.Jesli chodzi o sluchanie muzy w domowym zaciszu lub na ulicy polecam z cala odpowiedzialnoscia KOSS porta pro.Sluchawki otwarte ,lekkie,doskonale dla osob ktore (tak jak ja)nosza okulary,da sie w nich nawet spac(nie jednokrotnie to testowalem Smile)Nie nadaja chrakteru brzmienia. Wszystko brzmi jak zostalo nagrane. Rewelacyjne do nagrywania wlasnych wypocin. Jesli chodzi odsluchiwanie wlasnej gry podczas grania ,bez wczesniejszego zapisu ...to raczej nie...proponuje cos zamknietego ,nawet jakies tanie superluxy ,tak czesto polecane na forach (mam i polecam ,sprzet nie do zajebania ). Jedynym mankamentem tych KOSSow jest jack.niestety jest prosty ,nie lamany pod kontem 90 stopni co potrafi byc upierdliwe,szczegolnie jak nosisz odtwarzacz w kieszeni spodni .Latwo jest uszkodzic wiazke zaraz za Jackiem.
Superluxy natomiast to sprzet ktory podobno jest kopia jakiegos AKG czy czegos tam. Kosztuja w okolicach 20 funtow.ladnie brzmia ,naturalnie podobnie do kosow ,ale nadaja sie znacznie lepiej do cwiczen. Dlugi kabel pozwala nawet potancowac wokolo wzmakaSmile. Wada:tylko jedna -materialy urzyte do obicia glosnika sa nie najlepszej jakosci ,co moze powodowac pocenie sie ucha ...niby nic ale...druga rzecz wynika z ich konstrukcji -nie najlepsze dla osob noszacych okulary.

A na koniec uwaga dotyczaca zamknietych sluchawek i ulicy –moj znajomy mial okazje wpasc pod samochod wlasnie przez sluchawki zamkniete i wlasna nieuwage…wiec moze lepiej slyszec co sie dzieje wokolo.
pozdrawiam



RE: Słuchawki - miklo - 03-22-2012

Kossy nie są transparentne.


RE: Słuchawki - Tommi - 03-22-2012

SuperLux'y jak najbardziej świetne, ale niestety - trochę tandetne materiałowo. Jakością w swojej cenie nie mają równych.


RE: Słuchawki - zakwas - 03-22-2012

Ja mam Superluxy ponad rok już i jeszcze nie miałem najmniejszych problemów, a ciorcham je non stop na kilkanaście sposobów. Wink

Nawet jeżeli po dwóch latach mi padną, to i tak moim zdaniem opłaca je się kupić.


RE: Słuchawki - Tommi - 03-22-2012

Jakie? 681?Big Grin


RE: Słuchawki - zakwas - 03-22-2012

Dokładnie. Smile


RE: Słuchawki - dudi999 - 03-22-2012

(03-22-2012, 08:40 PM)vonmarkowitz napisał(a): Witam.Dodam cos od siebie w tym temacie.Jesli chodzi o sluchanie muzy w domowym zaciszu lub na ulicy polecam z cala odpowiedzialnoscia KOSS porta pro.Sluchawki otwarte ,lekkie,doskonale dla osob ktore (tak jak ja)nosza okulary,da sie w nich nawet spac(nie jednokrotnie to testowalem Smile)Nie nadaja chrakteru brzmienia. Wszystko brzmi jak zostalo nagrane. Rewelacyjne do nagrywania wlasnych wypocin. Jesli chodzi odsluchiwanie wlasnej gry podczas grania ,bez wczesniejszego zapisu ...to raczej nie...proponuje cos zamknietego ,nawet jakies tanie superluxy ,tak czesto polecane na forach (mam i polecam ,sprzet nie do zajebania ). Jedynym mankamentem tych KOSSow jest jack.niestety jest prosty ,nie lamany pod kontem 90 stopni co potrafi byc upierdliwe,szczegolnie jak nosisz odtwarzacz w kieszeni spodni .Latwo jest uszkodzic wiazke zaraz za Jackiem.
Superluxy natomiast to sprzet ktory podobno jest kopia jakiegos AKG czy czegos tam. Kosztuja w okolicach 20 funtow.ladnie brzmia ,naturalnie podobnie do kosow ,ale nadaja sie znacznie lepiej do cwiczen. Dlugi kabel pozwala nawet potancowac wokolo wzmakaSmile. Wada:tylko jedna -materialy urzyte do obicia glosnika sa nie najlepszej jakosci ,co moze powodowac pocenie sie ucha ...niby nic ale...druga rzecz wynika z ich konstrukcji -nie najlepsze dla osob noszacych okulary.

A na koniec uwaga dotyczaca zamknietych sluchawek i ulicy –moj znajomy mial okazje wpasc pod samochod wlasnie przez sluchawki zamkniete i wlasna nieuwage…wiec moze lepiej slyszec co sie dzieje wokolo.
pozdrawiam

Moim zdaniem Kossy bardzo nadają charakter brzmieniu. Ale mimo to uważam, że to bardzo dobre słuchawki w dobrej cenie.