basscity.eu
Zakupy w thomann.de.pl - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Zakupy w thomann.de.pl (/thread-612.html)



Zakupy w thomann.de.pl - yarzenioova - 02-02-2011

Witam,
Zakładam temat w celu wybadania jakie macie opinie o nim.
Jest tanio w wielu przypadkach, próbki świetne, dobre opisy ale przeczytałem sporo złych opinii na temat połamanych gitar które przychodzą do klientów, utrudnionego kontaktu z firmą w razie jakiś problemów itd.

Jakie macie opinie w tym temacie?


RE: Zakupy w thomann.de.pl - buli - 02-02-2011

gitarzysta kupowal gitare.
szybko, dobry kontakt, bez problemow, z tymze bral gitare + case.
polamane gitary raczej zaleza od kurierow nie od sklepu...


RE: Zakupy w thomann.de.pl - lucien - 02-02-2011

Najpierw oglądnij sobie filmik o tym jak użyć opcji szukaj: http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf , ale wiadomo to trudna opcja.
A wyniki są takie ciekawe: http://basscity.eu/thread-230-page-3.html?highlight=thomann


RE: Zakupy w thomann.de.pl - yarzenioova - 02-02-2011

Lucien moze wklej to info w jeszcze paru tematach zeby wszyscy mogli zobaczyc jaki to jestes inteligentny?
Temat do zamkniecia.

Temat ktory podales faktycznie jest ostatni post z 15-09-2010, kopalnią wiedzy na temat tego sklepu nie jest, dlatego prosilem o opinie, ale skoro lucien tak starsznie Cie to kluje w oczy to zamknij temat. Jakis poziom moderator powinien trzymac moim zdaniem, wiec spodziewalbym sie zjeby w PW, ale po co jak mozna sie posmiac na forum z innymi?

Nawiazujac do Twojej stopki z forum :"obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjś komentarz nie został dopuszczony, to znaczy, że zaliczony został do jednej z wymienionych kategorii. " mam nadzieje ze postapisz ze soba jak nalezy.



RE: Zakupy w thomann.de.pl - OMSON - 02-02-2011

(02-02-2011, 11:34 AM)yarzenioova napisał(a): Lucien moze wklej to info w jeszcze paru tematach zeby wszyscy mogli zobaczyc jaki to jestes inteligentny?
Temat do zamkniecia.

Hej. Nie ma sie co pienić. Kupiłem w sobote paczkę Kruegera od nich. W poniedziałek dostałem esa, że wysłana i jedzie do mnie... Asystent sprzedaży Polak, całkiem dobry kontakt. Polecam.

BTW - przy zakupie ponad 199 euro transport gratis! Wink Także warto się zgadywać do kupy na zamówienia, jeśli trza drobnicę. Wink


RE: Zakupy w thomann.de.pl - artur - 02-02-2011

na swieta kupilem od nich wca 411, za baaaaardzo dobra cene i nie placilem za przesylke - wszystko super, wiadomo - NIEMCY. Smile Polecam!


RE: Zakupy w thomann.de.pl - handy - 02-02-2011

kupiłem u nich sprzęt do studia za 10k - dotarł bez problemu, dobrze zapakowany i sprawny. Zdecydowanie polecam ten sklep, bo to już któreś z kolei zamówienie u nich moje i zawsze wszystko dobrze i na czas.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - yarzenioova - 02-02-2011

Bardzo wam dziekuje. Kolega z pracy polega na waszych opiniach i pewnie dzieki nim bedzie mu latwiej kupic Les Paula.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Michaś - 02-02-2011

raz gitara przyszła obita (minimalnie), raz nie. Generalnie trzeba zadzwonić do Wojtka (gość, polak, który obsługuje zamówienia z Polski) i przycisnąć, zeby dobrze zapakowali. Będzie ściemniał, że nie ma na to wpływu, ale jakoś jak o tym wsponmiałem, to zapakowali wioslo 3x solidniej Wink


RE: Zakupy w thomann.de.pl - lucien - 02-02-2011

(02-02-2011, 11:34 AM)yarzenioova napisał(a): Lucien moze wklej to info w jeszcze paru tematach zeby wszyscy mogli zobaczyc jaki to jestes inteligentny?
Temat do zamkniecia.

Temat ktory podales faktycznie jest ostatni post z 15-09-2010, kopalnią wiedzy na temat tego sklepu nie jest, dlatego prosilem o opinie, ale skoro lucien tak starsznie Cie to kluje w oczy to zamknij temat. Jakis poziom moderator powinien trzymac moim zdaniem, wiec spodziewalbym sie zjeby w PW, ale po co jak mozna sie posmiac na forum z innymi?

Nawiazujac do Twojej stopki z forum :"obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjś komentarz nie został dopuszczony, to znaczy, że zaliczony został do jednej z wymienionych kategorii. " mam nadzieje ze postapisz ze soba jak nalezy.

To jest akurat regulamin najgłupszego forum w Polsce Smile i nie zamierzam go stosować Smile. Nasz regulamin jest tam na górze.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Marek - 02-02-2011

Wiem że polskie sklepy od niego biorą Smile .Mój znajomy kupił od nich hi-hat który był za połowę tego co oferowały polskie sklepy.Kiedy towar doszedł na miejsce okazało się że dostał tylko TOP Tongue .Oczywiście Była to jego wina bo nie doczytał (nie zrozumiał) do końca a 4 lata temu nie było opisów po polsku .Generalnie trzeba się 4 razy zastanowić zanim klikniemyBig Grin.

Może ktoś z was wie jak jest z VAT-em jak się kupuje z innego kraju???Chodzi mi o odliczanie. W tym momencie to prawie 1/4 ceny a zawsze się znajdzie ktoś kto chce mieć koszty w firmieTongue


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Bassman:) - 02-02-2011

(02-02-2011, 06:54 PM)Marek napisał(a): Wiem że polskie sklepy od niego biorą Smile .Mój znajomy kupił od nich hi-hat który był za połowę tego co oferowały polskie sklepy.Kiedy towar doszedł na miejsce okazało się że dostał tylko TOP Tongue .Oczywiście Była to jego wina bo nie doczytał (nie zrozumiał) do końca a 4 lata temu nie było opisów po polsku .Generalnie trzeba się 4 razy zastanowić zanim klikniemyBig Grin.

Może ktoś z was wie jak jest z VAT-em jak się kupuje z innego kraju???Chodzi mi o odliczanie. W tym momencie to prawie 1/4 ceny a zawsze się znajdzie ktoś kto chce mieć koszty w firmieTongue

Ja już od nich kupowałem Sandberga, Orange terror bass, gitarzysta kupił jakiegoś Squier'a i wszystko zawsze ok, co do vatu , to ze względu na fakt ze jesteśmy w unii, i że jak sprawdzałem to też masz tam stawkę 23% wydaje mi się że z odliczeniem nie będzie problemów, ale warto zadzwonić do urzędu jakiegoś żeby się upewnić, za to im płacą w końcu Smile


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Daruma - 02-02-2011

Jak zamawiasz do Polski, to naliczą ci normalny Vat i polską fakturę.
Zamawiałem tam już kilka razy, głównie dlatego, że ojciec często jest w Niemczech i mogę zamówić na adres jego znajomego - co daje mi darmową wysyłkę od 30 Euro. W thomanie jest takie coś, że jak zakup ci się nie spodoba to możesz w ciągu miesiąca zwrócić, nie wiem tylko jak jest z kosztem wysyłki z Polski.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - kamilen - 02-04-2011

Sklep jak najbardziej solidny. Kupowałem u nich jakieś trzy lata temu head GK (ceny mają zabójcze) i w ciągu tygodnia od zamówienia był u mnie. VAT na stronie polskiej jest taki jak u nas w kraju, ale jak będziecie zamawiać na stronie po angielsku to ceny są z VATem z UK. Do nas i tak i tak naliczą nasz VAT.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Karol - 02-19-2011

Właśnie zamówiłem w tym sklepie jeden drobiazg.
Wybrałem wpłatę na konto (ale szczegóły dostanę pewnie dopiero w pon.)
Chciałem się spytać czy wpłaty dokonuje się na jakieś ich konto w Polsce czy na zagraniczne?