basscity.eu
Zakupy w thomann.de.pl - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Zakupy w thomann.de.pl (/thread-612.html)



RE: Zakupy w thomann.de.pl - zee - 11-15-2011

Czy ktoś, najlepiej z okolic Wawy w najbliższym czasie planuje jakieś zakupy w thomann'ie?
Będę kupował coś za 149 eurasków, jak ktośdorzuci swoje zakupy żeby wyszło ponad 200 to przesyłkę byśmy mieli friko wtedy.
Chętni jacyś?


RE: Zakupy w thomann.de.pl - MrGribble - 02-03-2012

Zamierzam na dniach złożyć zamówienie w thomannie (69eur), może jest ktoś z Wrocławia kto chciałby się dorzucić żeby wysyłka była za free?

Edyta:

Klient mi się rozmyślił więc ofertę odwołuję na czas bliżej nieokreślony bo gotówki nie mam Sad


RE: Zakupy w thomann.de.pl - adazz - 02-04-2012

Hej, jestem z Wrocka ale właśnie zrezygnowałem z zakupów w Thomannie - na stronie, w ofercie bardzo ładnie pięknie przedstawiona oferta Moogerfoogerów, dostępność oznaczona "dostępne-są na magazynie", zadowolony z życia złożyłem zamówienie, po czym okazało się iż "towar niedostępny" Smile)) Jedno trzeba przyznać miły konsultant codziennie odpisuje na maile, merytorycznie, nie zbywa, nie naciąga - odpowiada raz na dzień, czekam jeszcze na ściągnięcie blokady z karty :/ i niestety zakupy będę realizował gdzie indziej.

pozdroCool


RE: Zakupy w thomann.de.pl - abstraktus - 02-04-2012

miałem podobnie przy próbie kupna chorusa - na stanie dostępny, zamówienie poszło, przyjęte do realizacji, za dwa dni hasło towar dostępny za kilka dni, a po następnych kilku dniach towar niedostępny - mają czasami też niezły bałagan...


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Paul - 02-04-2012

(02-04-2012, 08:00 AM)adazz napisał(a): i niestety zakupy będę realizował gdzie indziej.


A gdzie??



RE: Zakupy w thomann.de.pl - HighFive! - 02-04-2012

@MrGribble: A może być ktoś z Warszawy?


RE: Zakupy w thomann.de.pl - adazz - 02-04-2012

(02-04-2012, 09:09 AM)Paul napisał(a):
(02-04-2012, 08:00 AM)adazz napisał(a): i niestety zakupy będę realizował gdzie indziej.


A gdzie??

Dobre pytanie, polecisz coś? Znasz jakieś dobre miejscówki? A może Ty ściągasz?
Na tym etapie ja prawdopodobnie będę przepłacał i kupował na musician friend, albo wręcz na oficjalnej stronie Mooga - jak ktoś może ściągnąć to ...dam zarobićCool (?)





RE: Zakupy w thomann.de.pl - Sobass - 02-08-2012

Chopaki i dziefczyny, najprawdopodobniej w ciągu tygodnia będę coś zamawiał w Thomannie - jeśli ktoś z Krakówka chciałby przy okazji zamówić jakieś struny czy kableki czy inne pierdoły i nie płacić za przesyłkę - zapraszam serdecznie !



RE: Zakupy w thomann.de.pl - Sobass - 02-14-2012

bump


RE: Zakupy w thomann.de.pl - maRcin - 02-15-2012

(02-08-2012, 04:32 PM)Sobass napisał(a): Chopaki i dziefczyny, najprawdopodobniej w ciągu tygodnia będę coś zamawiał w Thomannie -

Wracasz do gry. Obkupujesz się w sprzęt. Już myślałem , ze tylko fotografia i piesek (skądinąd jedno i drugie wysokiej jakości) Smile




RE: Zakupy w thomann.de.pl - Sobass - 02-16-2012

(02-15-2012, 11:12 PM)maRcin napisał(a):
(02-08-2012, 04:32 PM)Sobass napisał(a): Chopaki i dziefczyny, najprawdopodobniej w ciągu tygodnia będę coś zamawiał w Thomannie -

Wracasz do gry. Obkupujesz się w sprzęt. Już myślałem , ze tylko fotografia i piesek (skądinąd jedno i drugie wysokiej jakości) Smile

hehe. no zgłupiałem i sprzedałem jednemu miłemu basmanowi mój przezajebisty piec, więc raczej się wyprzedawałem Smile a on mnie w rewanżu wsadził do kapeli chałturniczej, z której odszedł. jako że kryzys mam, a oni mają parę chał do obstawienia na ten sezon - nie mam wyjścia. trzeba kupić jakie tanie hartke, żeby można było łatwo sprzedać, jak wrócą lepsze czasy Smile.

inna sprawa, że cały czas siem zastanawiam, czy nie sprzedać MM i nie kupić coś tańszego.

albo siem zamienić. Hu nołz.



RE: Zakupy w thomann.de.pl - artur - 02-16-2012

nie ma nic smutniejszego nić downgrade :/ Ja bym kupił jakąś pierdółkę, ale jeszcze nie dziś (jestem z Wro). Jak ktos będzie w przyszłosci kupywał to ja się pisze!


RE: Zakupy w thomann.de.pl - maRcin - 02-16-2012

Nie wyprzedawaj MM... na razie nie mam kasy aby go odkupić Smile Graj, graj .


RE: Zakupy w thomann.de.pl - miklo - 02-16-2012

(02-16-2012, 10:05 AM)artur napisał(a): nie ma nic smutniejszego nić downgrade :/
E tam. To tylko graty. Na pewnym etapie życiowym nie są na pierwszym planie. Ważne, żeby radocha z grania była i kuśka do dyspozycji, gdy trza ;]


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Sobass - 02-16-2012

(02-16-2012, 10:05 AM)artur napisał(a): nie ma nic smutniejszego nić downgrade :/ Ja bym kupił jakąś pierdółkę, ale jeszcze nie dziś (jestem z Wro). Jak ktos będzie w przyszłosci kupywał to ja się pisze!

Spoko, właśnie jeden forumiś z Wrocka się do mnie odezwał i będę mu zamawiał jeden drobiazg absolutnie niedostępny w Polsce, więc może się zastanów Smile. Tak czy siak po dostawie od germańskich najeźdźców będę puszczał paczkę do Wrocka.

Zamawiam u nich chyba w poniedziałek rano, bo się jeszcze kurna waham.

(02-16-2012, 11:36 AM)maRcin napisał(a): Nie wyprzedawaj MM... na razie nie mam kasy aby go odkupić Smile Graj, graj .

E no sprzedałbym, bo Grubasowi się ostatnio ładnie udało, i jakbym se kupił jakiego fajnego fenderca potem albo co, to by mi akurat na piec zostało. Ja tam cienias jestem, i na gitarze za sześć kloców nie zagram lepiej niż na gitarze za trzy kloce Smile.

(02-16-2012, 01:22 PM)miklo napisał(a):
(02-16-2012, 10:05 AM)artur napisał(a): nie ma nic smutniejszego nić downgrade :/
E tam. To tylko graty. Na pewnym etapie życiowym nie są na pierwszym planie. Ważne, żeby radocha z grania była i kuśka do dyspozycji, gdy trza ;]

No, na chałturach, to kuśka nawet ważniejsza niż graty Smile.

Kupię se chyba kartona, bo tam w faszystowskim magazynie mają jeszcze nówki z serii TP, tanie to, a jakoś dmucha z czterech dziesiątek i na chałturze może mieć dożywocie. Rozważałem jeszcze kombo galiena, to backline 115, o które pytałem w innym topiku, bo ono tam jest za tysiaka do wyjęcia, ale jednak się obawiam, że w dzisiejszych czasach "mniejszym złem" będzie 4x10 niż 1x15 mimo transmisji na tzw. przody.

A kiedyś to się imprezy na 300 osób pędzlowało na 50watowym regencie i była potęga.... Smile

A jak minie kryzys i się trochę odkuję, to spokojnie będę czekał na opcję fenderka, którego właśnie sprzedałem. A co. A jakby co to i kartona zawsze ktoś chętnie przytuli w uczciwych pieniądzach, jak mi się znudzi.