basscity.eu
Zakupy w thomann.de.pl - Wersja do druku

+- basscity.eu (https://basscity.eu)
+-- Dział: dzielnice (https://basscity.eu/forum-1.html)
+--- Dział: dzielnica basowa (https://basscity.eu/forum-6.html)
+--- Wątek: Zakupy w thomann.de.pl (/thread-612.html)



RE: Zakupy w thomann.de.pl - chałturnik - 06-05-2012

(06-05-2012, 02:25 PM)darks napisał(a): Tyle, że ten sam człowiek pisze o fenderkach z wadami, które tam zakupił.
Na co sklep odpowiada "Proszę mieć na uwadze, że są to konstrukcje budżetowe" ... niekoniecznie musi chodzić o fendera deluxe usa.
Dlaczego Laklandy i inne wyroby z Indonezji maja za wysokie siodelka i fabrycznie ustawioną wysoka akcje strun ? Pewien bardzo szanowany lutnik wytlumaczyl mi, że ... takie tam maja normy ... że bass za takie pieniadze i z tej fabryki ma nie brzęczeć przy konkretnie takiej akcji strun np. Im wyższa jakośc wyrobu (cena), tym wieksza precyzja wykonania i tyle.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - darks - 06-05-2012

Niestrojenie na progach też już uważamy za normę ? Widać bardzo dużo się zmieniło w świadomości forumowiczów, bo za czasów, gdy zaczynałem grać, to nawet wybierając sprzęt za 500 zł głównym warunkiem było, aby gitara stroiła, miała poprawnie doszlifowane progi i gryf bez śruby. Rozumiem, że od Fendera za 3000 zł nie mam prawa już tego wymagać ?

To jakiś żart ? Miałem ze dwa tuziny basówek w różnym przedziale cenowym i prawdę mówiąc takich zonków nie uświadczyłem nawet w budżetowej yamaszce czy corcie. Muszę się poważnie zastanowić, bo zacząłem rozważać zakup nowego Spectora Legend Custom. Jeśli normą jest, że nie będzie mi stroił, a gryf może być krzywy, to ja zostanę przy jakimś starociu pokroju Mayo B4.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - brodarek - 06-05-2012

Rety Darks Ty to masz bracie jednak ciężko w życiuSmile
Więcej wiary i optymizmu.

Nie ma co zakładać, że wszystko będzie popsute, wadliwe albo za drogie. Trochę zaufania zawsze się przyda. Nawet gdy go brak zawsze masz czas na zwrot, masz gwarancję i rękojmię. Człowiek zabezpieczony na wszystkie sposoby.

Ja kupowałem w Thomannie nie raz i zawsze wszystko było jak trzeba.
Lepij to tylko u Maczosa.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - maciek_lukas - 06-05-2012

(06-05-2012, 03:11 PM)darks napisał(a): Niestrojenie na progach też już uważamy za normę ? Widać bardzo dużo się zmieniło w świadomości forumowiczów, bo za czasów, gdy zaczynałem grać, to nawet wybierając sprzęt za 500 zł głównym warunkiem było, aby gitara stroiła, miała poprawnie doszlifowane progi i gryf bez śruby. Rozumiem, że od Fendera za 3000 zł nie mam prawa już tego wymagać ?
........

Przewaliłem tych gratów trochę i powiem że widziałem w najdroższych modelach Fendera takie buble na które np. Cort nigdy by sobie nie pozwolił.
Prawda jest taka że takie firmy jak Fender, Gibson... w sprzedawanych aktualnie egzemplarzach kładą totalny chu...j na jakość.
Chcesz nabyć nowego fendera? To szukaj, loteria.



RE: Zakupy w thomann.de.pl - Gandzialf - 06-05-2012

(06-05-2012, 05:04 PM)maciek_lukas napisał(a): Przewaliłem tych gratów trochę i powiem że widziałem w najdroższych modelach Fendera takie buble na które np. Cort nigdy by sobie nie pozwolił.
Prawda jest taka że takie firmy jak Fender, Gibson... w sprzedawanych aktualnie egzemplarzach kładą totalny chu...j na jakość.
Chcesz nabyć nowego fendera? To szukaj, loteria.

Aż przykro czytać takie rzeczy...


RE: Zakupy w thomann.de.pl - SUVV - 06-05-2012

(06-05-2012, 07:35 PM)Fabian napisał(a): Hm, pobranie jest niemozliwe. A bylem pewien, ze jest.

Eeee.. że co? trzy razy duże i raczej droższe rzeczy kupowałem i zawsze za pobraniem płatne kurierowi przy odbiorze. Wink


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Sobass - 06-05-2012

No ja też chciałem za kartony płacić przy odbiorze, ale się okazało, że to przesyłka ponadgabarytowa, i zażądali przedpłaty. Ale spoko wyszło o tak, przelicznik jewro/pln był uczciwy, a przesyłka błyskawiczna.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - SUVV - 06-05-2012

Ale łajzy... no w kulki polecieli równo Sad


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Berec - 06-05-2012

ale to żaden problem przecież, niedawno kupowałem paczkę galliena w thomannie, za przelew zagraniczny w systemie sepa zapłaciłem 8 zł


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Bisq - 06-05-2012

http://www.thomann.de/pl/helpdesk_shipping.html

Cytat:Ważna informacja: poniższa tabela przedstawia jedynie warunki wysyłki firmą DHL, przesyłka pobraniowa do Polski jest dostępna i odbywa się za thomann pośrednictwem firmy UPS.

http://www.thomann.de/pl/faq_96_4076.html Tutaj też piszą, że można za pobraniem.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - pinio - 06-20-2012

Jak ktoś coś chce z oferty wspomnianego sklepu i w zbliżonej cenie, a w dodatku z wysyłką z Polski to proszę o PW.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Bisq - 08-01-2012

Planuje może ktoś zakupy w Thomannie, żebym mógł się z jedną pierdółką podczepić?


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Kapral - 08-01-2012

A jak bardzo Ci się spieszy?


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Bisq - 08-02-2012

Tak na prawdę to nie specjalnie.


RE: Zakupy w thomann.de.pl - Kapral - 08-02-2012

Bo ja będę w perspektywie kilku miesięcy zamawiał tam najprawdopodobniej Oranżadę, więc jeżeli nikt po drodze Ci się nie trafi, to nie widzę problemu. Będę alarmował.