Chmielowski Basses
Prześliczne wiosełka. Ten po lewej od czerwonego podoba mi się najbardziej - niby zwyczajny, a jakoś tak hipnotyzuje Wink
Zenku, ile waży taki złożony (tzn. wyposażony w osprzęt + z założonymi strunami) jazz? Jak wpada "wagowe" porównanie tych drewien w stosunku do klasycznej olchy, klonu czy jesionu?
Odpowiedz
ja pierdykam...... aż mnie serce boli jak sobie pomyślę, że nigdy nawet nie dotknę żadnego z nich
Odpowiedz
Wzwodogenne. A teraz pokaż jakieś obrzyny Wink
Odpowiedz
(08-31-2016, 08:42 PM)Basstard napisał(a): Wzwodogenne.

E tam, ani jednego czarnego precla.
Odpowiedz
No, przynajmniej nudy nie ma *mrgeren*
Odpowiedz
(08-31-2016, 04:32 PM)Zenek Spawacz napisał(a): Fajnie Raku , ze ci sie podoba , zobaczymy jak on wyjdzie na koniec. 
A ja mam problem... Moja weranda okazuje sie za mala , nawet glupie jazzy nie chca sie zmiescic. Nie mowiac o innych wioslach. W kazdym badz razie bedzie o czym pisac gdy je bede skladal.

[Obrazek: IMG_20160831_121900_zpsxct2rskz.jpg]

Mniam

Coś pięknego!!!

1978 MIA Fender Jazz Bass Ash Maple BA II, 1973 MIA Fender Jazz Bass Fretless Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Alder Rosewood BA II, 1979 MIA Fender Precision Bass Ash Rosewood BA II, 1972/1988 Custom Fender/Ibanez Jazz Bass Fretless BA II-> Phil Jones, Monster and George'L Cables -> Futube Custom Preamp, Futube modified: DEMETER HBP-1 Tube Bass Preamplifier, SWR SM900, SWR GrandPrix, SWR Interstellar Overdrive; Ampeg SVT II Pro, Marshall JMP1, Fender MB1200 PowerAmp; Groove Tubes SE II, 1970 Hiwatt DR103, 1975 Sound City 50B Plus -> Aguilar GS 210, Aguilar GS 410, Aguilar GS 115, Hiwatt Custom 4x12, Fender ToneMaster Custom Shop 2x12 with Fane Spk, Fender Rumble Custom Shop 4x10, Ampeg SVT-810AV, SOS Audio Upgrades Buss Compressor

[Obrazek: 1218859243852_f.jpg]
Odpowiedz
Na Bassturbacje z tym!
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Piękne, chciałoby się ograć.
Odpowiedz
Ten drugi w drugim rzędzie ma fajny kolorek Big Grin
JEPEPEPEPEJ JEPEPEPEPEJ
Odpowiedz
sea foam green/daphe blue Big Grin
Odpowiedz
Pokazywalem ostatnio surowy gryf z andiroby z wzorkiem . Z tego samego materialu wycialem obudowy do przetwornikow typu jazz bass . Po prostu plastykowe puszki sa brzydkie. Polakierowalem podkladem i zobaczcie jak intensywny jest wzor tego drewna. Niebywale , po skonczeniu i wypolerowaniu beda wygladaly pieknie , chociaz wiekszosc puszki i tak siedzi w desce.

[Obrazek: IMG_20160903_091123_zps6nlhkji8.jpg]
Odpowiedz
No, nie znoszę pickupów w obudowie drewnianej, bas wtedy wygląda jak meblościanka, jeszcze poty drewniane i najlepiej mostek. Smile
Wolę proste konstrukcję, bez egzotycznych drewien z "n" ilości warstw, klejonych we wszystkich kierunkach.
A i pokazywanie nadbiegunników pickapów to prawdziwy ekshibicjonizm. Big Grin
Odpowiedz
Mi się podobają obudowy z drewna o delikatnym usłojeniu, najlepiej, by nie było jednolite z topem; genialne w tej roli są heban (na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać, że to drewniana obudowa) lub klon. A gdy widać nadbiegunniki to już w ogóle mniam!
Odpowiedz
To moze by wstawiac jeden taki drewniany i jeden plastykowy ? Wszyscy beda zadowoleni. A tak na serio , to jak sie czlowiek rozpedzi to chcialby kombinowac wiecej i wiecej . Zobaczcie co wyprawia Carl Thompson , klejenia we wszystkich kierunkach , roznorakie drewna , ozdobki  i doszlo do tego , ze facet wywolal tymi kombinacjamii caly trend  w nowoczesnym lutnictwie. Gdybym mial takie samozaparcie i dyscypline  jak Basstard to bym pisal o tym artykuly. A wlasnie Jarek dlaczego u ciebie na blogu tak malo basowiska? Czlowiek czeka miesiacami az sie pojawi cos basowego.
Odpowiedz
Nie jest łatwo o basowy sprzęt do testowania Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości