Zdjęcia Sprzętu!
(02-08-2020, 09:23 PM)goly napisał(a): No we w ogole pokaz jakies zdjecie calosci, a najlepiej nagraj cos! A do L2000 jak to sie ma? Pickup chyba w innym miejscu niz w gryfowy w L2000 i chyba prztyczek-elektryczek jakos inaczej dziala, nie?

Nagram nagram, zdjęcie trójcy poniżej.

Nie wiem jak się ma do L-2K, przede wszystkim jest pasywny. Oddzielna regulacja bass / treble, prztyczek w 3 trybach:
- humbucker,
- single,
- OMG, czyli single with bass boost. Działa to tak, że jedna cewka gra normalnie, a druga ma dołożony po drodze kondensator 0.1 - daje to mocni przegięty dół Wink

Chyba w późniejszych L-2K pickupy poprzesuwali.

[Obrazek: yBMEhW6.jpg]
Odpowiedz
Kategoria: dojrzałe, przy kości *mrgeren*

[Obrazek: C8t3se9.jpg]
Rickenbacker 4003 | Rickenbacker 360 | Wal Mk I copy | Hofner 500/1 | Bass VI | Epiphone EB0

Hammond L100 | Leslie 760


'69 Fender Bassman 50 | '69 Zelmer 100 | '67 Sunn Sonic

'73 Fender Bassman Ten | 70s Fender Twin Reverb | Vox AC30
Odpowiedz
(02-07-2020, 11:44 AM)groza napisał(a): Trochę się pobawiliśmy jabbami ostatnio:
[Obrazek: jabba_mm_4_1600_front.jpg]
[Obrazek: jabba_jmm_4_1200_front.jpg]
[Obrazek: jabba_rev_5_1200_front.jpg]

Czarny rewers mnie wzruszył. Będzie w tym roku jeszcze trochę nowości jeśli chodzi o JabbySmile

Śliczne Corty.

(02-10-2020, 03:26 PM)Husky napisał(a): Kategoria: dojrzałe, przy kości *mrgeren*

[Obrazek: C8t3se9.jpg]

Jednej brakuje takiej.
Odpowiedz
(02-10-2020, 03:26 PM)Husky napisał(a): Kategoria: dojrzałe, przy kości *mrgeren*

[Obrazek: C8t3se9.jpg]

Tęsknię za tą Twoją starą po prawej. Spędziliśmy ze sobą wiele gorących chwil.
Odpowiedz
(02-10-2020, 09:18 AM)mazdah napisał(a):
(02-08-2020, 09:23 PM)goly napisał(a): No we w ogole pokaz jakies zdjecie calosci, a najlepiej nagraj cos! A do L2000 jak to sie ma? Pickup chyba w innym miejscu niz w gryfowy w L2000 i chyba prztyczek-elektryczek jakos inaczej dziala, nie?

Nagram nagram, zdjęcie trójcy poniżej.

Nie wiem jak się ma do L-2K, przede wszystkim jest pasywny. Oddzielna regulacja bass / treble, prztyczek w 3 trybach:
- humbucker,
- single,
- OMG, czyli single with bass boost. Działa to tak, że jedna cewka gra normalnie, a druga ma dołożony po drodze kondensator 0.1 - daje to mocni przegięty dół Wink

Chyba w późniejszych L-2K pickupy poprzesuwali.

[Obrazek: yBMEhW6.jpg]
Bardzo ladnie. Wydaje mi sie, ze L1000, L2000 i kiloton to lacznie 4 rozne miejsca na pickupy i 3 rozne dzialania prztyczkow. Cwaniaki. Wink
Ze wzgledu na "bombelka" wywiozłem mojego L2500 do rodzicow i od pewnego czasu tesknie. Teraz mi znaczaco nasililes uczucia. Z drugiej strony - gram teraz w mocno akustycznym skladzie z cajonem i przeszkadzajkami zamiast bebnow, a GL brzmi jak mocno zdenerwowany traktor... mrgreen
Odpowiedz
[Obrazek: preview.jpg]

Świeża sprawa, ok 1300 zł za nowego - super opcja na krótkiego SG Big Grin
Rickenbacker 4003 | Rickenbacker 360 | Wal Mk I copy | Hofner 500/1 | Bass VI | Epiphone EB0

Hammond L100 | Leslie 760


'69 Fender Bassman 50 | '69 Zelmer 100 | '67 Sunn Sonic

'73 Fender Bassman Ten | 70s Fender Twin Reverb | Vox AC30
Odpowiedz
takie ciekawostki:

[Obrazek: TchCiPF.jpg]

[Obrazek: 3EToVsa.jpg]
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
Aaaa, to drugie to Fernandes z kopią alembicowskiej elektrowni Big Grin Strasznie jestem tego ciekaw. Ponoć troszkę zachowało się tych Fernandesów, które były stricte kopią Alembica - niestety te, które się nie sprzedały przed wyrokiem w procesie wytoczonym przez Alembica, trzeba było zniszczyć Sad
Odpowiedz
Przytuliłbym coś podobnego na dwóch HB w WALowatym stylu. Smile
Odpowiedz
(02-18-2020, 08:12 AM)PHANTOM napisał(a): Przytuliłbym coś podobnego na dwóch HB w WALowatym stylu. Smile
Ja mam coś takiego Big Grin
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Nie chce Ciebie znowu pozbywać szczescia
Odpowiedz
(03-02-2020, 09:28 PM)PHANTOM napisał(a): Nie chce Ciebie znowu pozbywać szczescia

13 odbieram G&La w Poznaniu jakby co ?

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
(03-02-2020, 02:43 PM)Burning napisał(a):
(02-18-2020, 08:12 AM)PHANTOM napisał(a): Przytuliłbym coś podobnego na dwóch HB w WALowatym stylu. Smile
Ja mam coś takiego Big Grin

To jak garbusa do porsche przyrównać. mrgreen
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
(03-03-2020, 08:12 AM)Doman napisał(a):
(03-02-2020, 02:43 PM)Burning napisał(a):
(02-18-2020, 08:12 AM)PHANTOM napisał(a): Przytuliłbym coś podobnego na dwóch HB w WALowatym stylu. Smile
Ja mam coś takiego Big Grin

To jak garbusa do porsche przyrównać. mrgreen
No nie dokładnie Emotka_2755 ta sama konstrukcja, ale tutaj inny projektant.
Tylko zauważ, że PHANTOM napisał "coś podobnego" i "w [...] stylu". A nie Wal.
Zatem mahoniowy bolt on z rozłączanymi cewkami HB odpowiada opisowi.
Pozdrawiam.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
No tak, też ma 4 koła.
Pozdrawiam.
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości