Zdjęcia Sprzętu!
#46
aaa szit..
ja teraz chcę obadać Laney'a Pro-Tube jako przester Smile

ps:
a toto ładne?
[Obrazek: !BpZy2-!CGk~%24%28KGrHqEH-CEEunYFyMzqBLrPL3yDoQ~~_12.JPG]
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#47
(04-01-2010, 11:20 AM)Burning napisał(a): aaa szit..
ja teraz chcę obadać Laney'a Pro-Tube jako przester Smile

ps:
a toto ładne?
[Obrazek: !BpZy2-!CGk~%24%28KGrHqEH-CEEunYFyMzqBLrPL3yDoQ~~_12.JPG]

Paskudne. Będzie pasować do Ciebie Tongue
Odpowiedz
#48
Ten pearl to total miazga, ale dla gitarzystów bardziej, z basem hula tak sobie. Niejeden gitarul był w szoku jak go usłyszał.

Stare laney`e to max konkrety, której wersji szukasz 50W czy 30W?
Odpowiedz
#49
(04-01-2010, 10:44 AM)BigKahunaBurger napisał(a): Yamaha TRB 5 1995 Made in Japan

[Obrazek: img6277a.th.jpg]

Wygląda mega podobnie do tej yama'szki (o ile to nie ta sama), na której Nick Fyffe zagrał kilka kawałków z "Live In Verona" Jamiroquai Big Grin


(04-01-2010, 11:20 AM)Burning napisał(a): ps:
a toto ładne?
[Obrazek: !BpZy2-!CGk~%24%28KGrHqEH-CEEunYFyMzqBLrPL3yDoQ~~_12.JPG]

To ma główkę w innym kolorze, czy tak się światło odbiło?
Odpowiedz
#50
hubert - szczerze FirstAct bardziej mi sie podoba (równy pickguard - nie 'rozlany' przy pickupach i inna główka), ale jest prawie nie do dostania..

DEFENCE - najlepiej ze 100, coby się przez Ampesia przebiło
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#51
(04-01-2010, 11:27 AM)Burning napisał(a): hubert - szczerze FirstAct bardziej mi sie podoba (równy pickguard - nie 'rozlany' przy pickupach i inna główka), ale jest prawie nie do dostania..

Ja jakoś nie przepadam za tego typu gitarami, są dla mnie jakieś takie brzydkie Smile Pewnie soundem by mnie zabiło, ale jakoś nie potrafię grać na gitarze, która jest brzydka Smile Wolę mojego Tokaia Smile Spełnia moje wymagania w 100%. Może w przyszłości przejdzie mały tuning w postaci nowych kluczy i pickupów.

(04-01-2010, 10:30 AM)DEFENCE napisał(a): [Obrazek: pearlduo.jpg]

Tongue

A takiego to bym łyknął z przyjemnością Smile Da się takie ustrojstwo trafić gdzieś w Polszy? Albo takiego starego Laneya w dobrym stanie? I ile mniej więcej taka przyjemność może kosztować?
Odpowiedz
#52
(04-01-2010, 11:03 AM)TotalnyHardcore napisał(a): Lasheen -> tylko ze Jaguar to ok 2k a Rysiek... Trochę więcej Big Grin
Wiem. Jak dobrze obadałem to rysiek jakieś 7k+. Szczególnie, że chcę pięciostrunowca Smile

(04-01-2010, 10:46 AM)Burning napisał(a): lasheen, powiedz jaki kolor, to potem się dogadamy Wink
Prawdopodobnie czarny, ale nie obrażę sie też na midnight blue. Taki jak miała Haruko Haruhara w FLCL Big Grin
[Obrazek: 1yqvso.jpg]
G&L SB-1 85' => Maruszczyk Elwood 5a => Zoom B2.1u => Jean Paul Compressor => Ashdown Little Giant 350 => Ashdown MAG 410T
Trevor James Revolution II => Jupiter JAS-2069GL => Otto Link 6* => BG FRANCE Ligatura STANDARD

www.youtube.com/user/evolashu
Odpowiedz
#53
A tak zapytam, może jest ktoś z Warszawy i ma do ogrania 1048 lub 1048h? Big Grin
Odpowiedz
#54
Burning napisał(a):DEFENCE - najlepiej ze 100, coby się przez Ampesia przebiło

Ty się o nic nie martw, 50W styknie, bo domyślam się że siarą będziesz z tego walił. Myślę że 30W też by poradziło. Fajne wysterowanie to minimum 60% gain i/lub master, więc przy 100W możesz mieć już ogień.

Znajomy ma combo 30W all tube i zrobiliśmy sobie kiedyś próbę z smxem 350 na 2x10+1x15. Mocy mu nie brakowało.
Odpowiedz
#55
(04-01-2010, 11:26 AM)Maciejeq napisał(a):
(04-01-2010, 10:44 AM)BigKahunaBurger napisał(a): Yamaha TRB 5 1995 Made in Japan

[Obrazek: img6277a.th.jpg]

Wygląda mega podobnie do tej yama'szki (o ile to nie ta sama), na której Nick Fyffe zagrał kilka kawałków z "Live In Verona" Jamiroquai Big Grin


(04-01-2010, 11:20 AM)Burning napisał(a): ps:
a toto ładne?
[Obrazek: !BpZy2-!CGk~%24%28KGrHqEH-CEEunYFyMzqBLrPL3yDoQ~~_12.JPG]

To ma główkę w innym kolorze, czy tak się światło odbiło?

Możliwe ale to tylko potwierdza klasę tego instrumentu a jest ona mega wygodna i brzmi Smile zresztą maRcin może to potwierdzić Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=KZ1-pVaiY_I - tutaj koleś gra ale na wersji 2 bez wyfrezowanego wyciecia czyli instrument z lat 2000-....
Odpowiedz
#56
(04-01-2010, 11:34 AM)Maciejeq napisał(a): A tak zapytam, może jest ktoś z Warszawy i ma do ogrania 1048 lub 1048h? Big Grin

Ty lepiej 2103h łykaj, chyba że ,masz murzyna do noszenia gratów. Teraz 2103h jest do sprzedania w idealnym stanie, brać bo potem będą płacze.


hubertgal napisał(a):
(04-01-2010, 10:30 AM)DEFENCE napisał(a): [Obrazek: pearlduo.jpg]

Tongue

A takiego to bym łyknął z przyjemnością Smile Da się takie ustrojstwo trafić gdzieś w Polszy? Albo takiego starego Laneya w dobrym stanie? I ile mniej więcej taka przyjemność może kosztować?

Idzie trafić,b o ten był kupiony na allegro. Nie wiem ile laney, bo z tym różnie bywa, ale ten mój wystawiony był za 2k zł. Poszedł taniej.
Odpowiedz
#57
W tej chwili na allegro nie ma za dużo ciekawego sprzętu.
Odpowiedz
#58
DEFENCE - smx 350 przy svt3pro jest zabójczo głośny.. przy CLce już niekoniecznie Wink
ale trzeba będzie obadać 50W

BigKahunaBurger - wyedytuj proszę swój post usuwając zbędne elementy z cytatu, bo nie wiadomo do kogo się odnosi
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#59
(04-01-2010, 11:41 AM)DEFENCE napisał(a): Ty lepiej 2103h łykaj, chyba że ,masz murzyna do noszenia gratów. Teraz 2103h jest do sprzedania w idealnym stanie, brać bo potem będą płacze.

Ale tego 2103h już nie ma na allegro :O
Odpowiedz
#60
no to gadałem Ci że jak go chcesz to uderzasz do mnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości