Wybór interfejsu audio
Miśki Focusrite iTrack Solo będzie śmigał pod Windowsem czy to ustrojstwo zrobili tylko pod jabłuszko ?

EDIT: Doczytałem, da radę Tongue
JEPEPEPEPEJ JEPEPEPEPEJ
Odpowiedz
Czy ma ktoś z Was sposób na Saffire 6 USB, ver. 1? Niestety jest niekompatybilna, niewspierana przez Win10 i mam problemy przy narywaniu.
Odpowiedz
Podpinam się pod ten temat żeby nie zakładać nowego wątku. Mam interfejs Edirol Fa101 na FireWire urzywałem go z moim starym komputerem, który jednak komputer odmówił współpracy po ponad 12 latach. Mój nowy ma USB-C (tak, tak wiem Macowy snob ze mnie), nie ma bezpośredniej przejściówki z USB-C na FireWire. Musiałbym ogarnąć USB-C na USB i USB na FireWire. Jest sens się w to bawić i czy nie będzie to miało jakiegokolwiek wpływu na nagrywanie?
Myślałem nad sprzedażą interfejsu jednak jest mały rynek zbytu na graty FireWire i ceny mizerne.
Odpowiedz
A thunderbolt -> firewire? Takie przelotki na bank są a skoro masz maca to i thunderbolt przynajmniej jeden powinien być.
Odpowiedz
Jak już to thunderbolt-> firewire, firewire usb to pic na wodę jest z tego co czytałem.
Odpowiedz
(07-23-2018, 03:21 PM)Maciejeq napisał(a): A thunderbolt -> firewire? Takie przelotki na bank są a skoro masz maca to i thunderbolt przynajmniej jeden powinien być.

Nie mam thuderbolt. Mam tylko USB-C.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/USB-C
W tym tkwi problem.
Odpowiedz
Niestety przykro mi bardzo, ale nie podłączysz urządzenia. Ew. jesteś w stanie podesłać link do swojego modelu maca?
Odpowiedz
https://support.apple.com/kb/SP756

Jedyną opcją jest Thunderbolt 3 -> Thunderbolt 2 -> Firewire ale nie wiem czy wtedy będę mógł w pełni korzystać z możliwości interfejsu.
Odpowiedz
(12-05-2017, 12:07 PM)Doman napisał(a): No, chyba stanęło na 2i2. Dzięki chłopaki.
Doman, Zakwas.
Czy jest możliwość odtwarzania podkladu stereo i rzucenia do słuchawek clicka osobno, czy do tego potrzebuję juz modelu 2i4?
Sorry za laickie pytanie, ale w sumie to nigdy nie miałem tune.... tzn. interfejsu Wink

Odpowiedz
(10-23-2018, 06:32 PM)Bigos napisał(a):
(12-05-2017, 12:07 PM)Doman napisał(a): No, chyba stanęło na 2i2. Dzięki chłopaki.
Doman, Zakwas.
Czy jest możliwość odtwarzania podkladu stereo i rzucenia do słuchawek clicka osobno, czy do tego potrzebuję juz modelu 2i4?
Sorry za laickie pytanie, ale w sumie to nigdy nie miałem tune.... tzn. interfejsu Wink

Nie da rady.
Odpowiedz
To teraz inny tamet troszkę.

Potrzebujemy w kapeli karty 8 wejść 8 wyjść, po USB, najlepiej rackowa.
Najlepiej najtaniej, wiadomo.

Zastosowanie na żywo pod IEM i sample.

Kompa dedykowanego do tego rozwiązania ogarnę i przygotuję, ale nie mam sprawdzownych typów odnośnie kart dźwiękowych.

Dobra, widzę że jednak expresscard, karta firewire i interfejs po firewire. Ech.
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
Presonus miał coś o nazwie 18i20 na usb
Odpowiedz
Oki, obczaje.
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
czy używa ktoś z Was iRig2?

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz
(02-24-2019, 11:39 AM)Doman napisał(a): To teraz inny tamet troszkę.

Potrzebujemy w kapeli karty 8 wejść 8 wyjść, po USB, najlepiej rackowa.
Najlepiej najtaniej, wiadomo.

Zastosowanie na żywo pod IEM i sample.

Kompa dedykowanego do tego rozwiązania ogarnę i przygotuję, ale nie mam sprawdzownych typów odnośnie kart dźwiękowych.

Dobra, widzę że jednak expresscard, karta firewire i interfejs po firewire. Ech.
Focusrite Scarlett?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości