T-bird B-HOOD
#46
Wróciłem z próby i stwierdzam, że Tbird w obniżonym strojeniu urywa kutasa wraz z kręgosłupem - co za mięchoSmile a to wszystko na combosie AmpegaSmile co to bedzie jak wepne go w acoustica?Wink
[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
#47
(05-28-2012, 09:02 PM)JAACA napisał(a): Wróciłem z próby i stwierdzam, że Tbird w obniżonym strojeniu urywa kutasa wraz z kręgosłupem - co za mięchoSmile a to wszystko na combosie AmpegaSmile co to bedzie jak wepne go w acoustica?Wink

pewnie o połowe mięcha mniej Big Grinmrgreen
Emotka_2755
Fender Highway One P Bass Custom - G&L Tribute L2500 - Ibanez SR 305DX - Ampeg SVT 2 Pro - Ashdown Little Giant 1000 - Ashdown MAG 414T - ART PS 4x4 PRO - MXR M80 - EBS MultiComp - EHX Steel Leather - Planet Waves CT 04 - Klotz FunkMaster

Ampeg B-HOOD # 23
P-BASS FANCLUB # 46


http://www.zbigniewforysband.pl/

Odpowiedz
#48
Myślę, że nie Wink aczkolwiek doskonała ripostachytry
[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
#49
(05-29-2012, 05:45 AM)JAACA napisał(a): Myślę, że nie Wink aczkolwiek doskonała ripostachytry

Ja zgodze sie z ralfem - pogralem sobie troche na acousticu i tbirdzie i sound byl zajebisty, ale nie okreslilbym go jako miecho Wink

Do jakiego stroju obniżyłes swojego tbirda?

outreband.com

Odpowiedz
#50
Oj przy Tobie elteha to pewnie żadno obniżenie - D Wink Ale ja do tej pory grałem w standardowym Smile
[Obrazek: masthead.jpg]
________________________________

Dużo sprzętu - mało talentu Emotka_2403
Odpowiedz
#51
przy elteha faktycznie chuj nie obniżenie Smile
Odpowiedz
#52
siusiaczki Smile. Tbird żre w A!

Emotka_2767
outreband.com

Odpowiedz
#53
Dorwałem tego limitowanego Cherry w rnr w zeszłym tygodniu. Wątpię, żeby mu dołu zabrakło na jakimkolwiek sprzęcie.
Odpowiedz
#54
(05-29-2012, 07:10 AM)JAACA napisał(a): Oj przy Tobie elteha to pewnie żadno obniżenie - D Wink Ale ja do tej pory grałem w standardowym Smile

Spoko JAACA - od tego się zaczyna Emotka_2755 Pamiętam moje odczucia, jak wiele lat temu przestroiłem jazz basa do drop D (grając naówczas od kilku lat w std E) Big Grin

Jak dotychczas, miałem okazję pograć do E (oktawę niżej od std E) Big Grin
Odpowiedz
#55
Wrzucam tez tutaj, coby troche ozywic b-hood.

East vs. West chytry

[Obrazek: DSCF1739.jpg]
outreband.com

Odpowiedz
#56
Greco ładniejszy Big Grin
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#57
Gibol to taki "ugrzeczniony" Greco
Odpowiedz
#58
Rainbow 
Też bym wolał Greco z tej dwójki.
Odpowiedz
#59
Hehe, dlatego caly czas sie lamie co do sprzedazy. Mam chetnego, ale po prostu szkoda mi sie go pozbywac, dopoki nie przycisnie mnie brak kasy...

Po killku dniach testow doszedłem do wniosku, ze:

- Gibol to zrownowazone, pelne brzmienie, odzywa sie tak samo intensywnie w kazdej pozycji. Nie za mocny sygnał, raczej standard jak na pasywne wiosło, dlatego zajebiscie dogaduje sie z mocnym fuzzem, nie sprzega itp. Mahon robi swoje. Manulanie mega wygodny, gryf cieniutki, dobrze wyprofilowany, body ciensze niz w greco, latwiej sie operuje wiosłem na stojaco ze wzgledu na fabryczne umieszczenie kolka z tylu i lepsze wywazenie.

- Greco to dopierdolony sygnał, bardzo ciemne brzmienie, na niskich strounach w porowniu z gibolem to taki wulgar, robiacy łub łub (nie potrafie tego inaczej okreslic). Ale jest dopierdol i bardzo dobrze mi sie gra na tym wiosle, chociaz gryf zdecydowanie grubszy i nie tak dobrze wyprofilowany jak w gibolu. Poza tym jest tak samo rzadki w PL jak gibol w czarnym kolorze, a ja mam slabosc do rzadkich wiosel Big Grin.

Gibol najprawdopodobniej dostanie czarna plytke, zeby byl jak czarny cadillac - smoooooth.

outreband.com

Odpowiedz
#60
Juz probowałem, ale jedna sruba jest tak mocno wkrecona, ze musze skolowac wkretarke Wink
outreband.com

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości