Ampeg B-HOOD
(07-10-2017, 09:12 PM)bratekr napisał(a): Czy to ten "jedyny taki z Warwickiem, kup teraz"?
Ta,
Ten Warwick swoją drogą całkiem ciekawe wiosło, ale wolę moje starego sada
Sadowsky MV5 /Sandberg California J6 HCAM /Stradi upright/ GMR5 F-less//Ampeg SVT-2 Pro + PTC Lil'B410 /SWR Goliath4/ TC RH750+3xRS112//

AnEmJa
Maja Lumasepio


Odpowiedz
Poznałeś tego gościa który go sprzedawał? Big Grin
Rickenbacker 4003 | Rickenbacker 360 | Wal Mk I copy | Hofner 500/1 | Bass VI | Epiphone EB0

Hammond L100 | Leslie 760


'69 Fender Bassman 50 | '69 Zelmer 100 | '67 Sunn Sonic

'73 Fender Bassman Ten | 70s Fender Twin Reverb | Vox AC30
Odpowiedz
(07-10-2017, 09:39 PM)Radolinho napisał(a):
(07-10-2017, 09:12 PM)bratekr napisał(a): Czy to ten "jedyny taki z Warwickiem, kup teraz"?
Ta,
Ten Warwick swoją drogą całkiem ciekawe wiosło, ale wolę moje starego sada
Serio kupiłeś to od tego typa? Opowiadaj, lecę po popcorn.
Odpowiedz
Sprzęt faktycznie w stanie sklepowym, widać że prawie nie był używany. Muszę tylko head dać na przegląd bo chyba któraś lampka do wymiany, jedna kontrolka od biasowania wpada od razu w czerwony, brak zielonej diody, druga jest ok, (może ktoś wie co to może być?) a po za tym gra pięknie, tak samo jak waży . Wymyśliłem już też system załadunku lodówki - na hokera.
Odnośnie sprzedawcy to coś tam było na fb pamiętam,
Sadowsky MV5 /Sandberg California J6 HCAM /Stradi upright/ GMR5 F-less//Ampeg SVT-2 Pro + PTC Lil'B410 /SWR Goliath4/ TC RH750+3xRS112//

AnEmJa
Maja Lumasepio


Odpowiedz
alo.ma ktoś z Was svt5,svt6?
mam parę pytań
Odpowiedz
(07-10-2017, 10:23 PM)Radolinho napisał(a): Sprzęt faktycznie w stanie sklepowym, widać że prawie nie był używany. Muszę tylko head dać na przegląd bo chyba któraś lampka do wymiany, jedna kontrolka od biasowania wpada od razu w czerwony, brak zielonej diody, druga jest ok, (może ktoś wie co to może być?) a po za tym gra pięknie, tak samo jak waży . Wymyśliłem już też system załadunku lodówki - na hokera.
Odnośnie sprzedawcy to coś tam było na fb pamiętam,

Prawdopodobnie masz pękniętą lampę i możliwe, że straciła próżnię. Miałem to samo w swoim svt2.
Odpowiedz
(09-17-2017, 06:32 PM)langusta napisał(a):
(07-10-2017, 10:23 PM)Radolinho napisał(a): Sprzęt faktycznie w stanie sklepowym, widać że prawie nie był używany. Muszę tylko head dać na przegląd bo chyba któraś lampka do wymiany, jedna kontrolka od biasowania wpada od razu w czerwony, brak zielonej diody, druga jest ok, (może ktoś wie co to może być?) a po za tym gra pięknie, tak samo jak waży . Wymyśliłem już też system załadunku lodówki - na hokera.
Odnośnie sprzedawcy to coś tam było na fb pamiętam,

Prawdopodobnie masz pękniętą lampę i możliwe, że straciła próżnię. Miałem to samo w swoim svt2.

jedna była pusta - brak emisji, pozostałe duże rozrzuty.

Wymieniłem wszystkie 6550 na nowy sextet JJ a także 2 szt co są parowane na drivie,
do tego czyszczenie, serwis , przegląd u Ampdoktorka w Szczecinie, teraz grzmi jak wariat pod lodówką.
Dostałem od Jarka bana na sovteki 6550 , ponoć chujowizna teraz i nie poleca.
Sadowsky MV5 /Sandberg California J6 HCAM /Stradi upright/ GMR5 F-less//Ampeg SVT-2 Pro + PTC Lil'B410 /SWR Goliath4/ TC RH750+3xRS112//

AnEmJa
Maja Lumasepio


Odpowiedz
Które 810 mają wejście stereo (na dwa wzmaki)?

edit: z tego co patrzę po fotach to większość, więc może które nie mają?
fender -> fender -> fender
Odpowiedz
(10-24-2017, 09:38 PM)Bolem napisał(a): Które 810 mają wejście stereo (na dwa wzmaki)?

edit: z tego co patrzę po fotach to większość, więc może które nie mają?

Te z pierwszej połowy lat 90 i starsze. Czyli wszystkie 400 i 240W
Odpowiedz
Jakieś opinie o SVT 5 Pro ?
Odpowiedz
Chyba mnie pogrzało, ale po paru latach bez Ampega, zanosi się na to, że wrócę Big Grin
Odpowiedz
Ale jak już to chyba prawilnie do SVT 2? Smile
Squier VM '70s JB 5 | Fender JB '78 | Buzz Hornet














Odpowiedz
(05-07-2018, 07:44 AM)Ukasz napisał(a): Ale jak już to chyba prawilnie do SVT 2? Smile

Słyszałem to połączenie, chodzi naprawdę super.

Mam preamp SVP-CL - czyli najbliższe możliwe nawiązanie do SVT z lat 70.
Niestety końcówka mocy nieprawilna - AP-3550, czyli końcówka z SVT-III non-pro.

Muszę w końcu jechać do kumpla i porównać z "zestawem referencyjnym" Wink
Odpowiedz
Yamaha kupila Ampega...
Odpowiedz
Pany!!
Gdzieś w PL da się kupić pokrętła potencjometrów do SVT II ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości