Ampeg B-HOOD
(11-16-2018, 08:35 AM)gientki napisał(a): Pany!!
Gdzieś w PL da się kupić pokrętła potencjometrów do SVT II ?

Nie  Sad
Gram rocka, grunge, covery oraz wesela Cool
Odpowiedz
Alo.Ma/używa ktoś z Was Ampega PF-50T?
Odpowiedz
(03-23-2019, 07:39 PM)wahrocker napisał(a): Alo.Ma/używa ktoś z Was Ampega PF-50T?

Może coś się zmieniło w tym temacie?

Zastanawiam się nad zestawem Ampeg PF-50T + Ampeg PF 115. Czy ktoś może grał koncert na takim zestawie?



Odpowiedz
(02-13-2020, 09:09 AM)Bohen napisał(a):
(03-23-2019, 07:39 PM)wahrocker napisał(a): Alo.Ma/używa ktoś z Was Ampega PF-50T?

Może coś się zmieniło w tym temacie?

Zastanawiam się nad zestawem Ampeg PF-50T + Ampeg PF 115. Czy ktoś może grał koncert na takim zestawie?

Ktoś sprzedaje na grupie na FB. Uderz do gościa.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Ampeg z okazji 50. lecia genialnej konstrukcji SVT wypuścił head w anniversary version:

HERITAGE 50TH ANNIVERSARY SVT

Co sądzicie?
You should never be comfortable, man. Being comfortable fouled up a lot of musicians.
Miles Davis
Odpowiedz
Wow, ktoś w ampegu podjął szaloną decyzję o zrobieniu EQ który nie ma częstotliwości z dupy. Ograłbym!
Odpowiedz
(04-14-2020, 05:04 PM)Pit napisał(a): Ampeg z okazji 50. lecia genialnej konstrukcji SVT wypuścił head w anniversary version:

HERITAGE 50TH ANNIVERSARY SVT

Co sądzicie?

Gdyby zrobili ten preamp z końcówką reedycji V4B brałbym bez mrugnięcia okiem.
Albo dali po jednym kanale do PF-50T i PF-20T.
Totalnie bezkompromisowy head, niestety tak bardzo bezkompromisowy, że nie jestem w stanie go dźwignąć z ziemi, co niestety go dyskwalifikuje u mnie Sad


(04-14-2020, 05:19 PM)Maciejeq napisał(a): Wow, ktoś w ampegu podjął szaloną decyzję o zrobieniu EQ który nie ma częstotliwości z dupy. Ograłbym!

Bo to nie ich pomysł, tylko stare preampy.
To, co zrobili przy serii Portaflex sprawiło, że totalnie straciłem wiarę w tą markę, chociaż byłem totalnym fanbojem. Jestem wkurzony i głęboko rozżalony. Przez święta rozkminiałem, czy nie kupić jakiegoś małego, lampowego Ampega.
Niestety doświadczenia po PF-350 i PF-20T BARDZO skutecznie mnie powstrzymują...

Skończy się na powrocie do 3PRO - który z jednej strony jest moim ulubionym headem w ogóle, a z drugiej - nie powoduje już dreszczyka emocji, bo znam na wylot. Albo czeka mnie przesiadka na Ashdowna ABM.
Odpowiedz
Pojebało Cię mazdah Tongue

Dobrze wiesz, jakie jest rozwiązanie.

Sprzedaj wszystko, kup SVT-3 Pro do ciorania, B-15N do domu i już nie kombinuj Tongue
Obrazki

Krzywe ręce -> płaskie struny -> stara przeciętna gitara -> jeszcze starszy wzmacniacz -> beznadziejna kolumna
Odpowiedz
Mojemu svt 3 pro potrzebny jest przegląd. Kto weźmie, kogo polecacie?


Odpowiedz
(06-24-2020, 12:10 PM)Rzepsohn napisał(a): Mojemu svt 3 pro potrzebny jest przegląd. Kto weźmie, kogo polecacie?

Skąd klikasz? 
W Poznaniu polecam: http://serwiselektronik.manifo.com/
You should never be comfortable, man. Being comfortable fouled up a lot of musicians.
Miles Davis
Odpowiedz
(06-24-2020, 02:33 PM)Pit napisał(a):
(06-24-2020, 12:10 PM)Rzepsohn napisał(a): Mojemu svt 3 pro potrzebny jest przegląd. Kto weźmie, kogo polecacie?

Skąd klikasz? 
W Poznaniu polecam: http://serwiselektronik.manifo.com/

Dzięki. Najlepiej Warszawa i okolice.


Odpowiedz
(06-25-2020, 09:39 AM)Rzepsohn napisał(a):
(06-24-2020, 02:33 PM)Pit napisał(a):
(06-24-2020, 12:10 PM)Rzepsohn napisał(a): Mojemu svt 3 pro potrzebny jest przegląd. Kto weźmie, kogo polecacie?

Skąd klikasz? 
W Poznaniu polecam: http://serwiselektronik.manifo.com/

Dzięki. Najlepiej Warszawa i okolice.

Niektórzy polecają Piwimoda, ale ja polecam Pawła Więsika (Otwock), u Piwiego nie byłem. Jak chcesz nr do Pawła to skrobnij pw
Odpowiedz
Oj pana Pawła z Otwocka to i ja mogę polecić całym sercem  Big Grin
Rickenbacker 4003 | Rickenbacker 360 | Wal Mk I copy | Hofner 500/1 | Bass VI | Epiphone EB0

Hammond L100 | Leslie 760


'69 Fender Bassman 50 | '69 Zelmer 100 | '67 Sunn Sonic

'73 Fender Bassman Ten | 70s Fender Twin Reverb | Vox AC30
Odpowiedz
Poszukuję kogoś, kto naprawi mi Ampego SVT3 Pro, najlepiej z Lublina. Usterka niestety pojawia się rzadko i nie wiem jak ją powtórzyć więc przydałby się ktoś z doświadczeniem z Ampegami (Jak np. Marcus z tego forum, który kiedyś naprawiał Ampegi)
Może macie namiary na taką osobę?



Odpowiedz
http://montownia-wzmacniaczy.pl/serwis-i-modyfikacje/
zadzwoń zapytaj nie wiem czy się specjalizuje w Ampegach ale ogarniał mi kilka rzeczy lampowych i jestem zadowolony
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości