Fender B-HOOD
#31
Mój FenderekWink
The Ventures Limited Edition
Fender Jazz Bass Ventures Limited Edition -> Ampeg SVT III-> Deathmanufacture-> Ibanez LU 20 -> Ernie Ball Strings
Odpowiedz
#32
brzydalek Mustang '76
[Obrazek: mimiv.jpg]
Odpowiedz
#33
Fender Precision 62 RI Japan
Fender Jazz Bass 75 RI Japan

[attachment=5]



Odpowiedz
#34
(04-01-2010, 05:12 PM)Alekone napisał(a): brzydalek Mustang '76

"brzydalek".... :o

daj pograć kiedyś Wink
Odpowiedz
#35
Bohen, ktory to rocznik, ten jazzik? Jesionowy? Moze sie myle, ale wydaje mi sie, ze seventiesowe japonczyki to rzadkosc. Wszyscy, lacznie ze mna, zdaja sie popylac na tych sixtiesowych, czyli bodaj 62 RI (olcha, palisander, markery kropki). W ogole nie kojarzylem takich 70s jazzow z japonii dopoki tej fotki nie zobaczylem Big Grin
A troszke mnie to boli - trafil mi sie naprawde rewelacyjny 62 RI, ale jednak takie 70s sa mi zdecydowanie blizsze brzmieniowo Smile
Odpowiedz
#36
(04-01-2010, 03:41 PM)hubertgal napisał(a): [quote='Gruby' pid='932' dateline='1270133456']
Smile

Sweet Smile Chciałbym żeby kiedyś moja basówka miała taką sesję Smile

No problemo jak się bujniesz do mnie Smile
Odpowiedz
#37
(04-01-2010, 04:14 PM)Lechoo80 napisał(a): Mój FenderekWink
The Ventures Limited Edition


To jest zdecydowanie najładniejszy Fender jakiego widziałem!
Odpowiedz
#38
(04-01-2010, 07:13 PM)goly napisał(a): Bohen, ktory to rocznik, ten jazzik? Jesionowy? Moze sie myle, ale wydaje mi sie, ze seventiesowe japonczyki to rzadkosc. Wszyscy, lacznie ze mna, zdaja sie popylac na tych sixtiesowych, czyli bodaj 62 RI (olcha, palisander, markery kropki). W ogole nie kojarzylem takich 70s jazzow z japonii dopoki tej fotki nie zobaczylem Big Grin
A troszke mnie to boli - trafil mi sie naprawde rewelacyjny 62 RI, ale jednak takie 70s sa mi zdecydowanie blizsze brzmieniowo Smile

2004, korpus jesionowy. Miałem kiedyś jazza 62 RI i ten 75 zdecydowanie bardziej mi pasuje. No i markery ma ładniejsze.mrgreen



Odpowiedz
#39
Czyli to jakis nowy fenderowy wymysl? Bo wczesniej seventiesow nie robili chyba...
No nic. Jest zazdrosc Smile
Z drugiej strony - staram sie nauczyc grac na tym 62, dopasowac do niego. Moze sie na flaty skusze? Zobaczymy, co wyniknie Smile
Odpowiedz
#40
Kubus, nie pier**** tylko wpadaj do mnie!
Mazdah napisał(a):Instrument powinien dawać "kopa" za każdym razem kiedy go bierzesz do ręki. Nie tylko kiedy go po raz pierwszy rozpakowujesz z pudła albo przez pierwszy tydzień-dwa-miesiąc-rok grania. Jeśli możesz przejść obojętnie obok wiosła wiszącego na ścianie/stojącego na stojaku, to znaczy, że coś jest nie tak.

Ściągam sprzęt z Usa. Info na pw.
Odpowiedz
#41
(04-01-2010, 07:22 PM)Gruby napisał(a):
(04-01-2010, 03:41 PM)hubertgal napisał(a): [quote='Gruby' pid='932' dateline='1270133456']
Smile

Sweet Smile Chciałbym żeby kiedyś moja basówka miała taką sesję Smile

No problemo jak się bujniesz do mnie Smile

Dosyć kusząca propozycja Smile przemyślę to i dam znać jak znajdę chwilę na wycieczkę do Ciebie i może jak klucze zmienię, żeby ładnie wyglądała na zdjęciach. W sumie to chyba nawet daleko nie mam.
Odpowiedz
#42
Big Grin 
Prosze o numerek...
Fender precision bass z roku 1975
korpus: jesion, podstronica: klon

[Obrazek: precel.jpg]

ps. wiem ze fajny dywan Wink

pozdro Cool

Odpowiedz
#43
hubertgal

A kajś Ty mieszkasz?
Odpowiedz
#44
Z Wszawy. A Ty jakoś z okolic jesteś z tego co pamiętam WD, chyba, że się mylę?
Odpowiedz
#45
hubert - Tomaszów Mazowiecki, 100km
może się bujniemy razem to i moje P się obcyka, a i piwko z Grubym zrobi, bo zacny człek z niego Emotka_2755
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości