Fender B-HOOD
#46
Możemy. Weźmiemy Tic-Taka i uderzymy w trip w jakiś weekend, to zacny pomysł jest. Co prawda ja wtedy co najwyżej soczek, ale to zawsze coś Smile
Odpowiedz
#47
[Obrazek: 30wbdhx.jpg]

Herpowy Squier by Fender VM JB
Made in Indonesia
Odpowiedz
#48
pisałam już w innym wątku no ale, pochwalę się i tu:

[Obrazek: o88ndt.jpg]

[Obrazek: apgvpc.jpg]
[Obrazek: 241nqj7.gif]
Odpowiedz
#49
herp - twoja stylówa jest bezbłędna Big Grin
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#50
Burn - WIEM mrgreen
Odpowiedz
#51
(04-02-2010, 01:05 PM)Burning napisał(a): hubert - Tomaszów Mazowiecki, 100km
może się bujniemy razem to i moje P się obcyka, a i piwko z Grubym zrobi, bo zacny człek z niego Emotka_2755

Zapraszam Emotka_2755
Odpowiedz
#52
e braderhudowczyki Big Grin
czy jakis fender 5tka ma fajnie sztywna
strune B ?? sprawdzalem kiepsko ustawionego jazza
5 american std... byc moze bede potrzebowal
pieciu strun za jakis czas... powoli sie rozgladam
i probuje obalic swe przekonanie, ze jak 5tka to 35" Big Grin
Siły przyrody w służbie człowieka
rower ! suko  ! !
http://www.facebook.com/illharmonix
https://www.facebook.com/yourgrooveservice/
lubie grac zle
Odpowiedz
#53
Fender Burna ma zajebistą B. Miałem go przez miesiąc i byłby mój gdyby nie to, że mnie nie było na niego stać.

Gruby To szykuj na nas miejsce w grafiku weekendowym na kwiecień Smile
Odpowiedz
#54
Siano: a jednak kupiłaśBig Grin Ile na to czekałaś? Półtora roku Smile?
Mazdah napisał(a):Instrument powinien dawać "kopa" za każdym razem kiedy go bierzesz do ręki. Nie tylko kiedy go po raz pierwszy rozpakowujesz z pudła albo przez pierwszy tydzień-dwa-miesiąc-rok grania. Jeśli możesz przejść obojętnie obok wiosła wiszącego na ścianie/stojącego na stojaku, to znaczy, że coś jest nie tak.

Ściągam sprzęt z Usa. Info na pw.
Odpowiedz
#55
(04-02-2010, 09:01 PM)hubertgal napisał(a): Gruby To szykuj na nas miejsce w grafiku weekendowym na kwiecień Smile

W kwietniu wszystkie weekendy po świętach gram, także dupa blada. Pierwszy weekend maja mam wolny.
Odpowiedz
#56
To jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to widzimy się w Tomaszowie na sesji zdjęciowej Smile
Odpowiedz
#57
ja kcem numerek fenderowców Big Grin
[Obrazek: precele.jpg]
Wszystkie amerykańce od lewej 1977, 1972, 2008r.

Dziś posiedziałem przy nich i tylko się wkurwiłem na to wszystko. Nie potrafie wybrać/wskazać, który jest numerem jeden, myślałem że bedzie nim '72, a tu ku mojemu zaskoczeniu najmłodszy ('08) wcale nie odstępuje starszym kolegom. Nawet bym powiedział, że bardzo podobny jest do '72, tylko nowoczesniej nieco brzmi (oba są olchowe). '77 jest jesionowy, taki bardziej przecinak, dzwon. Przejebane Wink
Odpowiedz
#58
Alez 3 precle to optimum! Jesion+klon, olcha+palisander, a na trzeciego flaty mrgreen Jeszcze brakuje czwartego z spb-3 Wink
Wujku, Wujku... ARRRGH!
:piwo:
Dobrze, ze droge na Radzyn mam swietna mrgreen
Odpowiedz
#59
Optimum? Chyba MINIMUM! Tongue
Odpowiedz
#60
E tam, o dwa za dużo mam :p, cieżko się zdecydować na czym grać Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości