Fender B-HOOD
#1
Ponowienie wątku z WD forum Smile

#1 --- brak ---
#2 hubertgal
#3 DEFENCE
#4 Kimkosz
#5 mazdah
#6 Lechoo80
#7 Alekone
#8 Bohen
#9 radek_k
#10 Gruby
#11 Wilbass
#12 JA_cek
#13 Siano2
#14 unclefucker
#15 allman
#16 barabas
#17 herp
Odpowiedz
#2
1) Fender Precision Bass 1983r.
http://burning.wrzuta.pl/audio/9CkUjn5oDB5/nowe_na_a

2) Fender Jazzbass V 1995r.
http://burning.wrzuta.pl/audio/2hM0dBKMQC3/jazz
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#3
To może i ja tutaj ze swoim Tokaiem Hard Puncher 81' się zaczepię Smile
Odpowiedz
#4
nie chciałeś Jazza to wypad - Fendaha nie masz Wink
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#5
numer proszę
fender P-bass japan `90
[Obrazek: 444660658.jpg]
squier p-bass special indonesia `00
[Obrazek: dsc00353uv.jpg]
Odpowiedz
#6
http://basscity.eu/announcement-1.html przypominam o obowiazkach zakladajacego temat
Odpowiedz
#7
(04-01-2010, 10:22 AM)Burning napisał(a): nie chciałeś Jazza to wypad - Fendaha nie masz Wink

;(
Odpowiedz
#8
Jazz Bass reissue 62 made in japan, zdjęcia potem dodam
Fender Jazz Bass Ri' 1962 made in Japan + Ashdown Mag 300 made in UK + Demanu 4x10 + Zoom b2.1u
Odpowiedz
#9
(04-01-2010, 10:22 AM)Burning napisał(a): nie chciałeś Jazza to wypad - Fendaha nie masz Wink

A jednak mam Tongue nr 2 Tongue
Odpowiedz
#10
OK, to ja sobie pozwolę na małego flooda Wink Zdjęcia już dość stare, zapewne większość z Was już widziała.
[Obrazek: DSCN5514.JPG]
[Obrazek: DSCN5523.JPG]
[Obrazek: DSCN5532.JPG]
[Obrazek: DSCN5527.JPG]
[Obrazek: DSCN5529.JPG]

No nie mogłem się powstrzymać Wink
Odpowiedz
#11
sunburst z palisandrem roxxx!
który to rok? bo juz gryf ładnie pociemniał Smile
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#12
Metaforycznie '62, ale tak naprawdę to wykonana w 97-98 (gryf-decha), seria US Vintage.
Zdjęcia mają już kilka lat, obecnie wiosło jest mniej zadbane Wink
Odpowiedz
#13
Bardzo fajny bas. Osobiście wywaliłbym te blaszyska. Tylko powiedz po co tyle tych strun nawijasz?
Odpowiedz
#14
strunę A trzeba nawinąć na tyle, żeby miała odpowiedni kąt, bo inaczej się telepie w siodełku Smile
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
#15
(04-01-2010, 11:16 AM)DEFENCE napisał(a): Bardzo fajny bas. Osobiście wywaliłbym te blaszyska. Tylko powiedz po co tyle tych strun nawijasz?

Dziękuję Smile . Też często gram bez nich, albo tylko z jedną. Ostatnio mam fazę i znów są obie. Struny to DR- HiBeams. Bardzo łatwo je zepsuć docinając, więc wolałem tego nie robić tylko pomęczyć się i nawinąć całość.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości