Efekty, Pedalboardy - zdjęcia, testy, opinie
#1
witam

Co macie, na czym gracie, jak skonfigurowane, jak gra?
Temat dla wszystkich, którym kabel nie wystarcza, he he.

Moje aktualne zestawienie:

[Obrazek: d9aa31d1f42fbe9emed.jpg]

Ogólny schemat:
Sandberg California PM --> Ampeg Sub-blaster --> BBE Sonic Stomp --> MXR Bass D.I+ --> Malekko Ekko 600 --> Trace Elliot V4 --> pętla Korg DTR-2000 --> Trace Elliot 1248H --> Trace Elliot 1528

Sonic włączony, MXRem dopalam kanał drive we wzmaku.
Delay i oktawer to ostatnie zakupy czekające na swoje miejsce w muzyce, he he.

pozdrawiam
wajzner
witam, he he, pozdrawiam
Odpowiedz
#2
pokaz maleko z odpalona dioda slina
Odpowiedz
#3
To mój bardzo customowy model mrgreen

[Obrazek: 1_www.jpg]

[Obrazek: 2_www.jpg]

[Obrazek: 3_www.jpg]

Połączenia:

Korg Pitchblack -> G-Lab BASS WOWEE-WAH -> Demeter Compulator -> EBS ValveDrive -> MXR M-80


Pedalboard ma wyprowadzone gniazda połączen na zewnątrz. Po lewej stronie gniazdo do zasilacza i wyjscie z DI MXRa, po prawej stronie gniazda jack in oraz out.

Aluminiowa listwa widoczna na trzecim zdjęciu nad pedalboardem ukrywa diodowe oświetlenie efektów.

Gałki ustwiam różnie w zależności od basu. Przy GMRze i Fenderze EBS służy jako preamp, nie używam go jako przesteru. Przy Laklandzie EBS jest wyłączony, nie lubią się.

Zostawiłem sobie trochę miejsca na dołożenie w przyszłości jakiś zabawek, prawdopodobnie oktawera i syntha jakiegoś, możliwe że Markbassa.
Odpowiedz
#4
Gruby, zajebista skrzynka! Normalnie mój ideał... Gdybym jeszcze tylko wiedział co tam wsadzić.
Odpowiedz
#5
(04-07-2010, 09:54 AM)Gruby napisał(a): To mój bardzo customowy model mrgreen
(...)

Świetny! Jak będę robił dla siebie to chyba wybiorę podobny kształt.

Dwa pytanka:
1. Nie boisz się, że gniazda wychodzące na zewnątrz zabrudzą się i przestaną stykać?
2. Co to za biały "wtyk" zamontowany do górnej obudowy?

pozdrawiam
wajzner
witam, he he, pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Misie, mam prośbę - dbajcie o wielkość obrazków, najlepiej by dłuższy bok nie przekraczał 800pikseli.
Odpowiedz
#7
(04-07-2010, 10:14 AM)wajzner napisał(a): Świetny! Jak będę robił dla siebie to chyba wybiorę podobny kształt.

Dwa pytanka:
1. Nie boisz się, że gniazda wychodzące na zewnątrz zabrudzą się i przestaną stykać?
2. Co to za biały "wtyk" zamontowany do górnej obudowy?

pozdrawiam
wajzner

Ad.1 Nie, nie jestem jedynym użytkownikiem takiego rozwiązania i nie słyszałem żeby ktoś narzekał. Kurz nie powinien zaszkodzić, ale jak się piachu napcha to faktycznie może nie działać... Wink mrgreen

Ad.2 Do pokrywy pedalboarda mam przymocowany pasek parciany którym przypinam kable i to co widać, to wtyk od kabla zasilającego.

Nie jestem autorem tych fotek, dostałem od producenta tylko te trzy, chociaż miało być więcej i jeszcze czekam na kolejne. Ujęcie z wiszącą wtyczką nie jest zbyt szczęśliwe i może mylić.
Odpowiedz
#8
jednym słowem: pro!
Odpowiedz
#9
Najwyjebańszy case jaki kiedykolwiek widziałem Big Grin

Odpowiedz
#10
Super pedalboardzik, ale ja nie mógłbym mieć kaczki pod lewą nogą Big Grin
Odpowiedz
#11
Jak mam bas na jajach to ciężko gra się prawą. Wolę lewą, ale w sumie to jedną i drugą gra mi się tak samo.
Odpowiedz
#12
(04-07-2010, 01:53 PM)Gruby napisał(a): Jak mam bas na jajach to ciężko gra się prawą. Wolę lewą, ale w sumie to jedną i drugą gra mi się tak samo.

Zrób sobie choreografię na dwie nogi, he he.
Najlepiej kozaka!
Lewa! Prawa! Na krzyż! Prawa! Przysiad lewe kolano! Przysiad prawe kolano!
He he

pozdrawiam
wajzner
witam, he he, pozdrawiam
Odpowiedz
#13
O niczym innym nie marzę... mrgreen
Odpowiedz
#14
Mocarna skrzynia Gruby. Fajnie sfocona Big Grin Opto kopulator mniam Big Grin
Gram na nerwach.
Odpowiedz
#15
Gruby, pozazdrościć pedałborda. Fajny kolor Big Grin

[Obrazek: sotxua.jpg]

Ja również jestem dumnym posiadaczem swojej własnej sygnatury! Wiórowa-półka-z-dywanem-Macieja pedalboard! Wiem że będziecie się ślinić Wink
A tak na serio, będę pewnie poszerzał go o Q-tron'a (standardowego, tego hm... w ''srebrnej'' wersji, chyba starego z tego co się orientuję, bo ostatnio widziałem jakoby jakieś nowe chyba weszły), może o bass synth ehx i bassballs. Myślicie że jakiś standardowy pedalboard rockcase mi wystarczy na te zabawki? No i zapomniałem, na pewno zaopatrzę się w jakiś zasilacz pokroju yankee czy coś, to jeszcze kwestia do uzgodnienia.
No i wszystko podłączam ofc. tak jak widać
Digitech Bass Synth Wah- DOD FX25B- Boss ODB3- Dunlop 105Q (+TE GP12 SMX AH350)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości