Efekty, Pedalboardy - zdjęcia, testy, opinie
Testing...

[Obrazek: IMG-20200323-095645.jpg]
Odpowiedz
(03-23-2020, 09:02 AM)bartek86xxx napisał(a): Testing...

[Obrazek: IMG-20200323-095645.jpg]
Jak się sprawuje June 60?

Sent from my motorola one using Tapatalk
Tommi napisał(a): Melanż, laski, kąpiel w kasie
to nie dla mnie, gram na basie
Brylant napisał(a): Jak człowiek dojrzeje, to wie ze poza vol mu nic więcej nie potrzeba Tongue
aktualnie: https://moontoy.bandcamp.com
dawniej: http://muhuisland.bandcamp.com
Odpowiedz
Juno-60 super! Relacja cena-jakość to jakaś kpina. Niech się konkurencja uczy. Dla mnie brzmi sam z siebie. Nie odczuwam braku gałek.

Odpowiedz
Wiesz dlaczego taka cena? Bo właścicielem TC jest Behringer Big Grin
Odpowiedz
Wiem. Mają cały swój "facility" w Chinach i robią wszystko sami. Nawet inne firmy, często butikowe muszą kupować od nich części. Nie mam problemu z tym, że właścicielem jest Behringer. Mam na to wywalone tak samo jak na właściciela firmy produkującej klawiatury na której to piszę Big Grin Ważne, że robi robotę!
Odpowiedz
Robi Smile I to słuszne podejście jest
Odpowiedz
Na to, że Uli jest rasistowskim gburem też macie wywalone? Wink
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
(03-25-2020, 08:40 AM)sledz napisał(a): Na to, że Uli jest rasistowskim gburem też macie wywalone? Wink

Tak.
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
(03-25-2020, 08:40 AM)sledz napisał(a): Na to, że Uli jest rasistowskim gburem też macie wywalone? Wink

Twoje auto, lodówkę albo słuchawki zrobiły dzieci Gestapo. I co z tego? Big Grin
Odpowiedz
(03-23-2020, 09:02 AM)bartek86xxx napisał(a): Testing...

[Obrazek: IMG-20200323-095645.jpg]

Czy mógłbyś napisać jak sprawdza się MojoMojo z basem? Albo najlepiej coś nagrać?



Odpowiedz
(03-25-2020, 01:12 PM)Bohen napisał(a):
(03-23-2020, 09:02 AM)bartek86xxx napisał(a): Testing...

[Obrazek: IMG-20200323-095645.jpg]

Czy mógłbyś napisać jak sprawdza się MojoMojo z basem? Albo najlepiej coś nagrać?


Zdecydowałem się na kupno po obejrzeniu tego filmiku:
Odpowiedz
(03-25-2020, 12:41 PM)bartek86xxx napisał(a):
(03-25-2020, 08:40 AM)sledz napisał(a): Na to, że Uli jest rasistowskim gburem też macie wywalone? Wink

Twoje auto, lodówkę albo słuchawki zrobiły dzieci Gestapo. I co z tego? Big Grin

Ja w pełni korzystam z prawa wyboru. Ale oczywiście nie namawiam, można łykać wszystko co podają.
Jabłanica (bułg.: Община Ябланица) − gmina w środkowej Bułgarii. Populacja wynosi 6600 mieszkańców. 

blue colander stompboxes

Odpowiedz
(03-25-2020, 04:17 PM)sledz napisał(a):
(03-25-2020, 12:41 PM)bartek86xxx napisał(a):
(03-25-2020, 08:40 AM)sledz napisał(a): Na to, że Uli jest rasistowskim gburem też macie wywalone? Wink

Twoje auto, lodówkę albo słuchawki zrobiły dzieci Gestapo. I co z tego? Big Grin

Ja w pełni korzystam z prawa wyboru. Ale oczywiście nie namawiam, można łykać wszystko co podają.

Tu niestety jest głosowanie portfelem, zwłaszcza w przypadku muzyków-amatorów. 
Nie stać mnie na Klona Centaura ani jego odświeżonej wersji, bo dla 1000 złotych mam inne, życiowe przeznaczenie. Dlatego mam mikrokopię Klona. 
Jakbym miał 1000 złotych i wyciągał za każdy z 50 koncertów w roku chociaż po kilka stówek, to bym miał o czym mówić. Miałbym pewnie reedycję Klona. 
Tak za 170 cebulionów można mieć fajnego chorusa, który robi robotę. 
Ludzie i tak głosują portfelami.
Takie tam granie. 

Czy ta mordka jest taka, na jaką zasłużyło to forum?
[ ] tak
[ ] bardzo tak
Odpowiedz
Panowie, czy najprostsze true bypass loopery, z jakiś ogólnodostępnych schematów zdają egzaminy. Potrzebuję coś co pozwoli mi uniknąć cięcia sygnału, załączałbym nim całą deskę.
Odpowiedz
(04-02-2020, 06:58 AM)darczyk napisał(a): Panowie, czy najprostsze true bypass loopery, z jakiś ogólnodostępnych schematów zdają egzaminy. Potrzebuję coś co pozwoli mi uniknąć cięcia sygnału, załączałbym nim całą deskę.

Ja nie wiem jak samoróbki, ale używałem loop boxa od chaosa i zdawał egzamin 

Emotka_2755
Have no power in your cock?
You will find it in funk-rock!
www.facebook.com/manufunktura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości