Music Man B-HOOD
#46
(08-26-2010, 04:53 PM)Doman napisał(a): Mój "chujowy" mjusikmjen.

[Obrazek: adne-1.jpg]
[Obrazek: Rotationofstack-1.jpg]

mam identyczny basik i pasekTongue
Odpowiedz
#47
oooo ranyyyy masz bas od FEELa? Big Grin

O, jak pasek masz taki sam, to znaczy że widzieliśmy się na błońskich bassdaysach, si? ;p
P O Z I O M
Z A D O W O L E N I A
D O M A N A
[Obrazek: 5oTDjh4.png]
Odpowiedz
#48
(08-27-2010, 02:13 AM)Doman napisał(a): oooo ranyyyy masz bas od FEELa? Big Grin

O, jak pasek masz taki sam, to znaczy że widzieliśmy się na błońskich bassdaysach, si? ;p

No mam- a jak Ty to robisz, że masz taki fajny brązowy kolor gryfu mimo iż jest klonowyTongue? Nie byłem na bassdays, ale pasek identycznyTongue
Odpowiedz
#49
Doman jest słynny z tego, że poci się gównem!
Btw. Najlepszy egzemplarz 5tki mm na jakim grałem... Smile
Mazdah napisał(a):Instrument powinien dawać "kopa" za każdym razem kiedy go bierzesz do ręki. Nie tylko kiedy go po raz pierwszy rozpakowujesz z pudła albo przez pierwszy tydzień-dwa-miesiąc-rok grania. Jeśli możesz przejść obojętnie obok wiosła wiszącego na ścianie/stojącego na stojaku, to znaczy, że coś jest nie tak.

Ściągam sprzęt z Usa. Info na pw.
Odpowiedz
#50
Chciałem się zapytać, czy i czym czyścicie i/lub smarujecie swoje klonowe gryfy i podstrunnice w stingray'ach? Bo ja ograniczam się narazie do czyszczenia wilgotną ściereczką, ale mam już miejsca na gryfie i podstrunnicy, których nie mogę już idealnie doczyścić, tylko pozostają one lekko brudne.
Odpowiedz
#51
Ja najpierw tym lemon oilem, a potem pronto do kurzu i konserwacji drewna- syfy znikają, ale i tak po miesiącu znów trzeba czyścić.
Odpowiedz
#52
Ło kurna jak mi brak mojego starego SRa... patrze na ten FeelBass Domana i wspomnienia wracają, zajebiste wiosło Emotka_2755
Odpowiedz
#53
Maciejeq
uzywasz Pronta? Ja słyszałem, że kategorycznie nie wolno go uzywać - w dalszej perspektywie czasu wyżera drewno od spodu (ponoc)

FEnDER SRENDER!


Odpowiedz
#54
Artur, użyłem go może 2 razy i dziś po przeczytaniu tej rady z wilgotną ściereczką przetarłem tak właśnie całą podstrunnicę i jest czystsza niż po używaniu właśnie pronta i tego olejku cytrynowego. Wiadomo że raz na jakiś czas naoliwić podstrunnicę będzie trzeba, ale takto zmieniam taktykę na wilgotną ściereczkę. Ścierka ftw!
Odpowiedz
#55
Co by nie być gołosłownymWink

[Obrazek: imag0751.jpg]


[Obrazek: imag0749.jpg]
Odpowiedz
#56
'93

[Obrazek: dsc09ttt958horz.jpg]
Odpowiedz
#57
Veryy najss

Ten sam rocznik mamy Emotka_2755
Odpowiedz
#58
Pery Emotka_2755
o co chodzi z tymi pokrętłami i blaszkami na mostku przed siodełkami ?
Odpowiedz
#59
Na pierwszej stronie tematu pod koniec jest wyjaśnione o co kaman.
Odpowiedz
#60
@hennoh: śliczny Big Grin
Gram na nerwach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości