Monitory bliskiego pola
No właśnie niesymetryczne mrgreen Czyli zwykły jack mono jak to gitary Smile Karta dźwiękowa nie pozwala Ci na podłączenie symetryczne.
Odpowiedz
wielkie dzięki chłopaky! podłączyłem przed chwilą na kablach mono i śmiga jak ta lala Big Grin tylko jestem zbity z tropu, wszędzie naczytałem się, że muszą być kable symetryczne.
w każdym razie, tak z ciekawości, po czym poznaje się, czy karta obsługuje wtyki stereo? i rozumiem, że jak kupię sobie steinberga ur22, to wtedy zmienię kable niesymetryczne, na symetryczne?
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Odpowiedz
Najlepiej rtfm. Ja byłem święcie przekonany, że Ty wiesz, że masz wyjścia symetryczne w karcie. Big Grin
Odpowiedz
(10-20-2015, 06:25 PM)zakwas napisał(a): rtfm
Dokładnie. To serio żadna filozofia. Producenci podają to bardzo na wierzchu.
Chcesz nagrać naturalnie brzmiącą płytę? zapraszam: BurningTonesStudio

Uprzejmie informuję iż zespół Resin nie wystąpi w najbliższej edycji Mam Voice be the Idol, gdyż w godzinach emisji nie wolno spożywać środków odurzających, zaś regulaminowy czas pozwoliłby wyłącznie na zagranie intro.
Odpowiedz
Czy miał ktoś do czynienia z Samson MediaOne BT4, M-Audio AV42 albo Mackie CR4?

Nie szukam monitorów do profesjonalnych miksów, bardziej na zasadzie "chcę słyszeć, co sobie nagrywam i jak ćwiczę w domu". Będzie to chyba lepsze rozwiązanie niż głośniki komputerowe Creative...
Tradycyjny J-BASS B-HOOD member no. 2
Broda B-hood #11


(03-11-2013, 11:07 PM)Brylant napisał(a): [Bisq_mode=on]
Ale wszystko jest chujowe...
[Bisq_mode=off]
Odpowiedz
Planuję CR4 kupić, ale dopiero planuję, więc też chętnie poznalbym jakieś opinie :p
[Obrazek: XUKeGm.gif]
Odpowiedz
jakie monitory polecacie do domu za około 1000pelenów ?
ktoś słuchał tych gibbonów 5 ?
może jest coś lepszego za tausena?
Sadowsky MV5 /Sandberg California J6 HCAM /Stradi upright/ GMR5 F-less//Ampeg SVT-2 Pro + PTC Lil'B410 /SWR Goliath4/ TC RH750+3xRS112//

AnEmJa
Maja Lumasepio


Odpowiedz
Dobre opinie mają, jak widać Radkowi się podobały. Tylko one jakoś znikły. "Do tysionca" zaskakująco dobre są też te:
http://www.musiccenter.pl/resident-audio-m5/6795/
http://nagrywamy.com/
Squier Precision MiJ SQ '84, Lester Precision, Ibanez Soundgear MiJ '91, Harley Benton PB-20, Fender Bassman SP3100, Carvin R600, TC Electronic BG250, Boss CS2
Odpowiedz
Słuchajcie, robię sobie z pokoju miejsce do pracy muzycznej, jeno mam mały problem z miejscem. Po wielu przymiarkach wychodzi na to, że jedynym miejscem, gdzie mogę postawić monitory, są półki na regale. Dosłownie takim:

[Obrazek: billy-rega-__0252339_PE391166_S4.JPG]

I teraz pytanie, czy da się to zrobić tak, żeby było dobrze? Zostawić tak jak jest, po prostu wstawić kolumnę i już, czy wyłożyć wszystko na przykład matami akustycznymi typu piramidka? Jakieś pomysły inne niż "wyjeb łóżko i wstaw drugie biurko"? mrgreen
Odpowiedz
Jak wstawisz monitor w takie cuś, jeszcze nie daj borze z bass reflexem z tyłu, to będziesz tam miał jedno wielkie buczenie. Nie wiem czy piramidki cokolwiek dadzą, obstawiam, że niezbyt. Na Twoim miejscu bym wyjebał łóżko i wstawił drugie biurko Wink
Odpowiedz
"Hej mała, może pójdziemy do Ciebie, bo u mnie jest tylko karimata" mrgreen
Odpowiedz
(08-24-2016, 03:41 PM)Bisq napisał(a): Słuchajcie, robię sobie z pokoju miejsce do pracy muzycznej, jeno mam mały problem z miejscem. Po wielu przymiarkach wychodzi na to, że jedynym miejscem, gdzie mogę postawić monitory, są półki na regale. Dosłownie takim:

[Obrazek: billy-rega-__0252339_PE391166_S4.JPG]

I teraz pytanie, czy da się to zrobić tak, żeby było dobrze? Zostawić tak jak jest, po prostu wstawić kolumnę i już, czy wyłożyć wszystko na przykład matami akustycznymi typu piramidka? Jakieś pomysły inne niż "wyjeb łóżko i wstaw drugie biurko"?  mrgreen

Jak chcesz to Ci za free oddam dwie sztuki w takim stylu (tylko kolor ciemny brąz). Zawala mi to tylko miejsce. Całą resztę mebli do kompletu też jakby co.
Odpowiedz
Dzięki, ale meble już miałem Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości